Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córki Tomka odrzucały Lisicę!

986
Podziel się:

"Ona przeżywała z tego powodu horror" - mówi znajoma.

Córki Tomka odrzucały Lisicę!
bEUKDaCt

Dzieci raczej rzadko okazują entuzjazm wobec rozwodu rodziców, szczególnie jeśli przyczyną rozpadu rodziny okazuje się być ulubiona ciocia, świadkowa i "przyjaciółka domu"... Córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin zareagowały tak jak większość dzieci w ich sytuacji:

Znały Hankę dobrze, wcześniej bardzo ją lubiły - mówi tygodnikowi Świat i ludzie zaprzyjaźniona z Lisami dziennikarka. Ale gdy związała się z ich ojcem, buntowały się. Wszystko, co mówiła, negowały. Nie chciały nocować w nowym domu ojca. Nawet gdy wyjeżdżały z Hanką na wakacje, nie brakowało spięć. Ona przeżywała z tego powodu horror.

Konflikty przeniosły się na relacje córek Kingi i córek Hani. Pola i Iga nagle w ostatniej chwili odwoływały odwiedziny u ojca, tłumacząc, że nie chcą się spotkać z jego nową żoną i jej córkami. Niedawno jednak w cudowny sposób wszystko zmieniło się na korzyść.

bEUKDaCv

Dziewczynki nagle pytają, kiedy wszyscy razem wyjadą na wakacje - mówi znajoma Lisów. I dużo rozmawiają z Hanką, jak minął dzień, dyskutują z nią na wszystkie tematy.

Podobno swoje 43. urodziny przypadające na 6 marca Tomasz Lis zamierza spędzić z córkami, Hanią, jej córkami i... swoją byłą żoną. Wyobrażacie to sobie? Ciekawe, o czym będą rozmawiać przy stole. A raczej - o czym nie będą.

bEUKDaCW
KOMENTARZE
(986)
gość
13 lat temu
napisze jeszcze raz, nikt nie lubi lisicy i tego nie czyta!
gość
13 lat temu
Lisica to cwaniara!Zreszta coz innego moglo wyrosnac w takiej rodzinie z jakiej pochodzi...
gość
13 lat temu
to b****o jest odrażające!!!
bEUKDaCX
gość
13 lat temu
NIE DZIWIE SIE TAKA Ł***A
gość
13 lat temu
haha i dobrze
Najnowsze komentarze (986)
gość
13 lat temu
Lisowata za 15 lat
gość
13 lat temu
masakra - ale starość
dżon
13 lat temu
Przestańcie z tej Kingi robić jakąś męczennice.Jest piękna, mądra i bogata.W miłości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone!!!Hanka niczego by nie zrobiła, gdyby Lis jej na to nie pozwolił.Człowiek nie ma wpływu na swoje uczucia.
dżon
13 lat temu
Co za s******l robi jej TAKIE zdjęcia.
gość
13 lat temu
powinni ja już dawno zdjąć z ekranów , jej czas już dawno minął DOWIDZENIA
gość
13 lat temu
gość
13 lat temu
zawsze będziesz o nią zazdrosna - jest O KOGO:) współczuje Ci bardzo - niestety dla liska ona i jej dzieci na zawsze pozostaną w sercu, do końcA TWOICH I JEGO DNI - na pewno już dawno żałuje, że z NIĄ nie jest, ale cóż zrobić Kinia go nie przyjmie a póki co posiedzi troche z tobą, później wymieni na nowy model ( przy menopauzie nikt nie da rady przy tobie:):):)
gość
13 lat temu
bEUKDaCP
gość
13 lat temu
TEN KTO TO NAPISAŁ JEST G***I I NIE WIE JAKA JEST PRAWDA.A PRAWDA JEST TAKA, ŻE TO KOZIŃSKI SIĘ ZA NIĄ UGANIAŁ, PODOBNIE JAK ZA WIELOMA INNYMI KOBIETAMI Z KTÓRYMI MA NIEŚLUBNE DZIECI, KTÓRE PORZUCIŁ. NIE MOŻE SIE POGODZIC ŻE PIEKNA PANI HANNA, KIEDY SIĘ ZORIENTOWAŁA JAKI Z NIEGO CZŁOWIEK,KAZAŁA MU SIĘ WYNOSIĆ Z JEJ MIESZKANIA I JEJ ŻYCIA.
gość
13 lat temu
szkoda Kingi taki zawód na własnym mężu i dobrej przyjaciółce. i to wszystko na oczach całej polski. miała już dwóch mężów i jeszcze jej mało. w końcu za to zostanie sama.
gość
13 lat temu
jak mozna przyjaciolce meza zabrac
gość
13 lat temu
A ktora "macocha" jest w porzadku?Wspolczuje dziewczynkom!Unikajcie tej krowy!
gość
13 lat temu
Ja też,to zwykła ś****a
gość
13 lat temu
nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęsciu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUKDaDI
bEUKDaDJ
bEUKDaDK
bEUKDaDL
bEUKDaDM
bEUKDaDr