Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miłość czy pieniądze? Kinga WYBRAŁA PIENIĄDZE!

971
Podziel się

"Musiałam dokonać wyboru."

Miłość czy pieniądze? Kinga WYBRAŁA PIENIĄDZE!
bDffigZN

Kinga Rusin nigdy nie miała oporów przed sprzedawaniem swojej prywatności. Chętnie zwierza się kolorowej prasie, by móc w zamian, niby przy okazji, zareklamować swoje kosmetyki. Tak jest i tym razem, w Gali. Rusin udzialiła długiego wywiadu, skupiając się na rozstaniu ze swoim byłym już facetem.

Kilkukrotnie podkreśla w nim, że celowo i dzielnie trzymała ten związek z dala od mediów. Tym bardziej żałosne, że postanowiła upublicznić swoje emocje i dylematy właśnie teraz, kiedy już nawet Pudelek o nim zapomniał. Sama wrzuca nam to na ruszt. Ale reklama w Gali jest *cenna *- pewnie się jej opłaci.

Podczas rozmowy Kinga przyznaje niemal wprost, że zrezygnowała z miłości, by zająć się karierą i zarabianiem pieniędzy. Stan zakochania przeszkadzał jej w "racjonalnym myśleniu". Jeżeli rzeczywiście jest tak zimna, jak się przedstawia, szczerze współczujemy.

bDffigZP

Musiałam dokonać wyboru, czy mój wolny czas przeznaczyć na budowanie związku, czy może więcej go dać dorastającym córkom, a może do końca poświęcić go pracy - zaczyna Kinga. Podziwiam tych, którym się to udaje. Mnie było trudno. Straciłam głowę. W ostatnim roku na nowo odkryłam rzeczy, o których kompletnie zapomniałam. To były uniesienia na poziomie licealistki.

Przez kilka ostatnich miesięcy wielokrotnie stawałam przed dylematem, czy kierować się sercem, czy rozumem. I byłam rozdarta.

Dlaczego bycie zakochanym aż tak jej przeszkadzało?

Brakowało mi harmonii. Próbowałam oderwać się od ziemi, ale nie mogłam. Miłość, namiętność wyzwala w nas inny sposób odbierania świata. Chcemy się zatracić, uwolnić od rzeczywistości, przestać myśleć racjonalnie. Ale jest też odpowiedzialność i to ona ściąga nas na ziemię. Rzeczywistość jest racjonalna i ważne decyzje musimy podejmować nie sercem, tylko rozumem.

bDffigZV

Rusin przekonuje więc, że bycie samotnym wcale nie jest takie złe:

Znam wiele kobiet, które świetnie sobie radzą same i nie są targane przez różne dylematy. Myślę, że najpierw trzeba być szczęśliwym ze sobą, by móc wejść w związek. Chciałabym przeżyć świadome i dojrzałe uczucie, mądre, nierozchwiane. Nie wiem jednak, czy jestem do tego zdolna.

bDffihaq
KOMENTARZE
(971)
gość
11 lat temu
G****k jesteś.
gość
11 lat temu
Panie Tomku Lis , nie dziwię się za miał Pan dosyć tego pustego , przeciętnego babska , które teraz robi na panu , na tym skandalu karierę ! m******a z układami w tvn-ie , układami które zdobyła również dzieki Panu . zyczę Panu szczęścia , wiem ,ze to kosztowało Pana dużó zdrowia .
gość
11 lat temu
lisice to bym nawet p****l, ale ta rusin.... pies z kulawa noga do paszczy by nie zapodal
bDffihar
gość
11 lat temu
próżna Kinga bez przerwy sie lansuje z coraz to nowym gachem, g****a panna nikt , która bez byłego męża co najwyżej na kasie w markecie by pracowała
gość
11 lat temu
W WARSZAWIE SŁYNNE SĄ SKANDALICZNE ZACHOWANIA GWIAZDORZĄCEJ RUSINKI - JAK LUDZMI POMIATA, PIJANA NA DYSKOTEKACH PODRYWA MŁODYCH CHŁOPTASIÓW. CO NOC TO INNY KLUB NOCNY, OBRZYDLIWE B****O Z NIEJ
Najnowsze komentarze (971)
gość
11 lat temu
Kinga kwitnie,Hanna więdnie.
gość
11 lat temu
PAZERNA S**A
gość
11 lat temu
stek bzdur miłość w niczym nie przeszkadza i jeśli ktoś umie dobrze organizować sobie czas, to znajdzie go na wszystko
gość
11 lat temu
Dokladnie
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
aż mi się wierzyć nie chce, że wykształcone kobiety mogą gadać takie infantylizmy. Jak widać warszawka ma takie problemy . taka Polska, takie pseudo elity kobiece.
gość
11 lat temu
Widocznie jej mąż nie był aż tak dobry, że kobitka wybrała samotność. A już martwiłam się, że to on ją tak bardzo unieszczęśliwił. Na szczęście nie - super.
gość
11 lat temu
ani mądra, ani ładna. kaczka na krótkich nóżkach i z wielkim kuprem. materialistka bez uczuć. jest żałosna!!!
bDffihaj
gość
11 lat temu
ZAZDROŚĆ CI ROZUM ODBIERA
Troll-hunter
11 lat temu
Nie prawda! Wybrala milosc -do pieniedzy.
gość
11 lat temu
dziecmi sie zajmij karjerowiczko bernadziejna! zaplacisz corkom za lata bez matki?
gość
11 lat temu
s**a beznadziejna
gość
11 lat temu
MA RACJĘ! HANIA SIĘ ZAKOCHAŁA I FAJNĄ PRACĘ STRACIŁA A KINGI CORAZ WIĘCEJ W TV.Pozostaje Hani gotować ziemniaki.( tak na koszulce miał napisane tomasz Lis)
gość
11 lat temu
Uważam, że Kinga ma rację. Duże pieniądze dają poczucie bezpieczeństwa, a facet nigdy nie jest w stanie zapewnić tego. Mężczyźni są super, ale tylko w łóżku (oczywiście nie wszyscy).
...
Następna strona
bDffihaL