Trwa ładowanie...
Przejdź na

Majewski nie uszanował żałoby narodowej?

1184
Podziel się

Zostanie ukarany?

Majewski nie uszanował żałoby narodowej?
bDfCybGZ

Chociaż Szymon Majewski bardzo się stara dźwignąć spadające słupki oglądalnościswojego autorskiego programu, niewiele to daje. Nawet eksploatacja słynnego alter ego, przygłupiego polityka Ędwarda Ąckiego nie przynosi skutków. Co gorsze, może przysporzyć mu kłopotów. Na Majewskiego trafiła skarga do Rady Etyki Mediów. Co takiego przeskrobał?

W pierwszym dniu trwania narodowej żałoby po tragedii w kopalni "Wujek-Śląsk" przebrany za Ąckiego nagrywał dla TVN happening tuż przed gmachem TVP. Zebranym tam dziennikarzom oświadczył m.in. że jest nowym prezesem telewizji. Przedstawił także listę swoich współpracowników, wśród których znaleźli się Kapitan Kloss, czterej pancerni, pies Szarik, Bolek i Lolek. Na koniec umył sobie nogi w pobliskiej fontannie.

Te żarty nie spodobał się władzom TVP, ktore skierowały sprawę do Rady Etyki Mediów. Telewizja Polska S.A. wyraża oburzenie z powodu nieprofesjonalnego zachowania dziennikarzy stacji TVN, którzy 21 września przed budynkiem telewizji publicznej, kosztem złamania wprowadzonej rano żałoby narodowej, zdobywali "chwytliwy" materiał do programu "Szymon Majewski Show" - oświadczono w komunikacie.

bDfCybHb

Bez przesady. Przecież nawet prezydent Kaczyński tańczył w dożynki. Ale z drugiej strony żałoba to żałoba. Może TVN znowu będzie miał kłopoty jak z kupą u Wojewódzkiego.

Przy okazji - czy Majewski śmieszy Was jeszcze tak jak 2-3 lata temu?

bDfCybHC
KOMENTARZE
(1184)
gość
11 lat temu
Majewskiego nienawidze. i****a mnyśli ze jest taki super
gość
11 lat temu
I****A-tylko tyle na twoj temat
gość
11 lat temu
I****A.. szkoda slow na takich jak ludzi.. :/:/
bDfCybHD
nienawidząca ...
11 lat temu
ten p****t nie śmieszy mnie w ogóle i nigdy mnie nie śmieszył - on jest żałosny, zrobi wszystko dla popularności, a to jest żenujące
gość
11 lat temu
jak ja cierpiałam to u sąsiada obchodzili urodziny .... i co ... mieli też płakać bo ja płaczę ??? głupota !!! ps. żałobę specjalnie cwaniaczki od poniedziałku zrobili , bo dożynki były ... O****A !!!!
Najnowsze komentarze (1184)
gość
11 lat temu
to była metafora dziecko
gość
11 lat temu
a ktoś Ci p*******ć zabrania??? bez przesady chyba każdy moze sobie p*******ć do woli i chyba kazdy współczuje tym rodzinom bo to straszne co ich spotkało ale oczywistym jest ze nie bedziemy chodzić na czarno i lać łez ale nic się nie stanie jak przez dwa dni w mediach będzie spokojniej
gość
11 lat temu
kooorwa u nas to ciągle jakieś załoby narodowe i zawsze z tej okazji nic w telewizji nie ma , nic nie mozna zrobic , nie długo to pierdnąć nie będzie można bo będzie żałoba narodowa i przecież "nie wypada". a gówno mnie jakaś żałoba obchodzi! żałobę to mają przede wszystkim rodzina i przyjaciele tych osób a nie cały kraj! juz nie udawajcie takich wielce żałujących ;/
gość
11 lat temu
on jest okropny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Ja go oglądam. Nie podoba ci się, to zmień kanał. Polecam Modę na sukces. Ponoć to takie prawdziwe i wzruszające, akurat na twoim poziomie.
gość
11 lat temu
majewski jest żałosny, nie wiem kto go ogląda. mam nadzieje ,że to jego ostatnie podrygi i go wreszcie zdejmą. błagam o to
gość
11 lat temu
Jest jednym z Polskich gupoli,powinno się takich idiotów leczyć w zakładach zamkniętych.
gość
11 lat temu
Nie rozumiem, dlaczego jeżeli zginie jeden pracujący ciężko na budowie czy w stoczni, czy w wypadku, który spowodował pijany kierowca, to nie ogłasza się żałoby narodowej, tylko rodzina rozpacza bez rozgłosu. Dlaczego na te rodziny nie zbiera się pieniędzy, nie ogłasza się fundacji, nie podaje konta, na które należy wpłacać? Rodziny górników prawdopodobnie otrzymają odszkodowania większe niż ofiary innych wypadków, a czy inni są gorsi?
bDfCybHv
gość
11 lat temu
jasne,że jest śmieszny i tylko sztywniacy tego nie doceniają!!!!
gość
11 lat temu
Majewski jest the best. :P
gość
11 lat temu
Szymon a ja Cie uwielbiam.Pedze na zlamanie karku ogladac Twoj program.Tak trzymaj.Dzieki Tobie jeszcze sie smieje, bo na codzien nie mam za bardzo z czego.
gość
11 lat temu
I BARDZO DOBRZE MAJEWSKI TAK TRZYMAJ ! J***C POLSKA POLITYKE !
gość
11 lat temu
down pierwszej kategori jakbym go zobaczył zucil bym w niego kęsem węgla, lać pierwsza klasa jego program jak i on są denne jak paczka gwoździ bez łepków. Ącki idź do pasmanteri kup se meter gumy i strzel sie w łep.
gość
11 lat temu
a tem majewski mógł by skończyć ten durnowaty program a nie pokazuje w nim jak bardzo pomi mno swojego wieku egzystuje w brodziku intelektualnym pojeb***** jeden
...
Następna strona
bDfCybHX