Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uprawiali seks w... sklepowej przymierzalni?!

707
Podziel się

Pattinson i Stewart nie marnują czasu...

Uprawiali seks w... sklepowej przymierzalni?!
bDHWFKpx

Robert Pattinson i Kristen Stewart przebywają obecnie w Kanadzie, gdzie kręcą trzecią część sagi o wampirach, Zaćmienie. (Tak - już trzecią.) Chwilowy wyjazd z USA nie wpływa bynajmniej na spadek zainteresowania mediów ich rzekomym związkiem, który mają niebawem ujawnić.

Zanim jednak to nastąpi, młodzi aktorzy starają się udawać, że poza planem nic ich nie łączy. Jak informuje National Enquirer przychodzi im to z coraz większym trudem. Podczas pobytu w Vancouver bardziej wyluzowani niż zwykle (m.in. za sprawą mniejszego natężenia psychofanów) kilka razy dali się przyłapać w intymnych sytuacjach. Chodzą razem na kolacje do miejscowych knajpek i od czasu do czasu wypadają na zakupy.

Cała ekipa często wpada do nas na posiłek. Może dlatego, że paparazzi mają problem, żeby ich tutaj wytropić - mówi kelnerka jednej z restauracji w Vancouver. Rob i Kristen także u nas bywają. Widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Często się śmieją i żartują i są bardzo uprzejmi w stosunku do nas. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że są parą. Od razu widać, że za sobą szaleją.

bDHWFKpz

Idąc tym tropem dziennikarze tabloidu trafiali do świadków o wiele bardziej dosadnego okazywania sobie uczuć przez Bellę i Edwarda. Podczas wyprawy na zakupy do lokalnego centrum handlowego w Vancouver aktorzy wykorzystali chwilę intymności w przebieralni jednego ze stoisk z odzieżą.

To, co mogliśmy usłyszeć nie wskazywało, że w przymierzalni byli tylko i wyłacznie zajęci przymierzaniem koszulek - powiedziała sprzedawczyni w rozmowie z gazetą. Gdy wyszli po kilku minutach, byli cali potargani i ciężko oddychali.

bDHWFKqa
KOMENTARZE
(707)
gość
8 lat temu
Ja tam jej nie lubię jest dla nie brzydka itp.
gość
9 lat temu
oni mieli po 22 lata w 2009 a teraz maja 25 w 2012
gość
9 lat temu
OMG rozumiem mogą się kochać ale nie w sklepowej przymierzalni
bDHWFKqb
gość
10 lat temu
przeciez on ma alergie na wagine wiec jaK? : )
gość
11 lat temu
a co w tym zlego ?? =D
bella rosa
11 lat temu
niegrzecznie;* ludzie sa okropni tak o wszystkim donosic mediom. Jakby to bylo o mnie to bym sie chyba spaliła ze wstydu.
krystian strz...
11 lat temu
super jak ja z swoją dziewczyną!!!
gość
11 lat temu
zal mi ich... Pattinson jest g***i! Według mnie. I caaaałej mojej klasy :/ Zaaal! Oczywiście że im wolno, tyle, że w przebieralni!? Jeszcze raz: Żaaaaal!
gość
11 lat temu
A co was to obchodzi?
NN
11 lat temu
popiepszyło was wszystkich
gość
11 lat temu
szczerze podoba ci sie tylko jego fryzura i podoba ci sie tylko Edward a nie Robert .
gość xdd
11 lat temu
omg.. ; **
gość
11 lat temu
może to prawda - ale to pszecież zwykli ludzie !!! mają prawo do wszystkiego !!! powinniście im dac spokój
bDHWFKpT
gość
11 lat temu
To już jest przesada
...
Następna strona
bDHWFKqv