Doda w finale MTV Europe Music Awards!

Rabczewska apeluje o jeszcze więcej głosów... "Wszystko zależy od siły Polaków!"

Obraz
Obraz

Jak widać, Dodzie udało się zdyscyplinować swoich fanów i odwołać się do patriotycznych uczuć reszty społeczeństwa - właśnie ogłoszono, że znalazła się w finałowej piątce wykonawców nominowanych MTV Europe Music Awards. Wybrano ich spośród 22 z całego kontynentu, a wraz z Dorotą znaleźli się w niej jeszcze Turcy, Finowie, Rosjanie oraz Włosi. O swoim sukcesie Rabczewska poinformowała na stronie internetowej:

Jesteśmy ogromnie zaskoczeni tą wiadomością i niezwykle szczęśliwi. To pierwsza taka nominacja w historii polskiego MTV. Niesamowity sukces dla Polski oraz wspaniała nagroda dla fanów Dody. To właśnie im Artystka dedykuje to niezwykłe wyróżnienie. Już 5 listopada okaże się czy Doda dostanie statuetkę najlepszego europejskiego wykonawcy.

Przy okazji Doda ponownie zachęca do głosowania na siebie. Sara May nie będzie zachwycona...:

WSZYSTKO ZALEŻY OD SIŁY POLAKÓW!!! Zatem zaczynamy WIELKIE GŁOSOWANIE, które kończy się dziś o 24.00!!! Do dzieła!!!

"Pomożecie?"

Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą