Doda nie zagra na imprezie MTV!

"MTV postanowiło, że nie wystąpi nikt" - przyznaje.

Obraz

Doda miała nadzieję, że dzięki nominacji do grupy tzw. "5-tki najlepszych artystów europejskich" wystąpi na scenie i pokaże się milionom potencjalnych fanów. Niestety, MTV zadecydowało inaczej.

Jest mega zamieszanie! - pisze Dorota na swojej stronie. MTV postanowiło, że cała 5 finalistów zostanie pokazana na cały świat, ale nagrodę na scenie odbierze tylko wygrany! Natomiast nie wystąpi nikt.

To, że znalazłam się w finałowej piątce jest ogromnym sukcesem! - dodaje. I pamiętajcie, że jestem jedyną kobietą w top5 więc raczej wiadomo, na kogo będą zwrócone oczy.

Tak, w to akurat nie wątpimy.

Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą