RAPERZY NIEWINNI! Dodę można nazywać "blacharą"?

1728 reakcji
0
0
1728
Podziel się

"Można oceniać osoby publiczne. Doda sama posługuje się agresywnym językiem" - powiedział sędzia.

RAPERZY NIEWINNI! Dodę można nazywać "blacharą"?

To na pewno nie jest dobra wiadomość dla Dody. Była niemal pewna, że raperzy z Grupy Operacyjnej zostaną skazani za nazwanie jej w swoim utworze "blacharą" i "bezmózgowcem". Nic z tego. Sąd w Zielonej Górze zdecydował właśnie, że mieli do tego prawo.

Sędzia Andrzej Biernacki orzekł, że wokalistka, która nie robi tajemnicy ze swojego życia i decyduje się na kreowanie swojego wizerunku jako osoby kontrowersyjnej musi liczyć się z tym, że będzie oceniana - informuje Gazeta Wyborcza. Poważnym argumentem świadczącym na niekorzyść Dody okazał się fakt, iż sama posługuje się agresywnym, wulgarnym językiem.

Powództwo nie jest zasadne, a działanie pozwanego nie należało do bezprawnych. Zdaniem sądu nie naruszono tu dóbr osobistych - orzekł sędzia. Zasądzono również, że Rabczewska musi pokryć koszty sądowe - 1195 złotych. Domagała się przeprosin i 20 tysięcy złotych na cele charytatywne.

Nie trzeba chyba dodawać, że Mieszko z Grupy Operacyjnej triumfuje:

Dzisiaj wydarzyło się coś historycznego dla wolności słowa w Polsce. Nie naruszyłem dobrego imienia Dody porównując ją do blachary! Nie musiałem tego robić Bo Doda dobre imię sama sobie odebrała - ogłosił w specjalnym oświadczeniu wydanym po zakończeniu rozprawy. Zrobiła to przy użyciu trzech narzędzi: wulgarnego sposobu bycia, bazarowego wizerunku i werbalnej biegunki, którą wylewa z ust przy każdej okazji.

Jeśli ktoś mi przypomina z wyglądu i zachowania blacharę, to mówię o MOICH subiektywnych wrażeniach wprost. Nazywam rzeczy po imieniu. Tak było teraz i tak będzie zawsze - niezależnie od tego czy próbować zastraszać mnie będą blachary czy inne poczwary.

Nie wiadomo, czy Rabczewska będzie się odwoływać od wyroku.

1728
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(1728)
gość
10 lat temu
oddzial rulez, mieli prawo wyrazic opinie i tyle, zreszta to jest cos co doda reprezenture---blacharstwo
gość
10 lat temu
no i ma za swoje, sama gada o wonosci słowa gadajac o naprytych apostołach, nosie steczkowskiej, i używając słów "saleta c*****j fleta" - to ma teraz swoją wolnosc słowa!!!! nie tylko jej ona dotyczy.
gość
10 lat temu
doda blachara
gość
10 lat temu
To co wkłada na siebie doda to nie jest sexowne tylko wyuzdane qrwiaste i wulgarne.. Ogromna różnica. Pora żebyś zobaczyła różnicę póki skończysz podstawówkę bo potem to juz tylko tirowanie na drogach wojewódzkich ci zostanie.
gość
10 lat temu
1
Najnowsze komentarze (1728)
gość
10 lat temu
To s****a i to s****a!!!dwie szmaty!!!
gość
10 lat temu
Jacy raperzy chyba frajerzyni drobni
gość
10 lat temu
Mieszko w przeciwieństwie do tego pustaka posiada mózg, którego potrafi używać. Hasło z biegunką kapitalne! Określa Dodę w 100%
gość
10 lat temu
fakt,sama sie obraza
traskot
10 lat temu
doda to snop i wielka diwa ktura myśli , że jest najwarzniejsza
traskot
10 lat temu
uwielbiam dode , ale zachowuje się karygodnie
gość
10 lat temu
Brawo sędzia - wreszcie ktoś utarł nosa tej wywłoce.
gość
10 lat temu
No i brawa dla Grupy Ope.
gość
10 lat temu
Mieszko , Mieszko nasz koleżko :) !
gość
10 lat temu
On jest ladniejszy od niej jaki ona ma ryj a wogule jaka świruska jej mama to napewno kosmitka
gość
10 lat temu
hMMM CO TU PORADZIĆ EHEH NIC
Benignabloogp...
10 lat temu
Początek końca Dody? MTV okazało się kompletną klęską. Adaś Darski wypiął się na Dodę i nie pojechał z nią do Berlinal, jej agentka znalazła nową wokalistkę - Marinę, nawet brukowce już nie chcą o Dodzie pisać. Podobno już płaci redaktorkom, żeby tylko o niej pisano.
gość
10 lat temu
nie lubie tych chlopaczkow graja tandetna muzyke
gość
10 lat temu
Grupy Operacyjnej!!!!!!!!większej porażki nie było! to ma być raper?hahaha nie rozśmieszajcie mnie! aaaaahahahahahahahahahahahahhahahaahhaaxx1000!
...
Następna strona