Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dla Łapickiego zrezygnowała z bycia mamą!

1210
Podziel się

"Nie żebym nie miała takich marzeń, ale szybko je zweryfikowałam."

Dla Łapickiego zrezygnowała z bycia mamą!
bDeYwXUB

Zaraz po tym, jak Andrzej Łapicki postanowił otworzyć się przed dziennikarką "Polityki" (zobacz: Łapicki: "Eksperymentuję. Mam młodą żonę aż do śmierci")
*, jego *młoda żona
zdecydowała się uczynić to samo w Dzień Dobry TVN. Wzruszająco opowiadała o swojej decyzji rezygnacji z macierzyństwa, aby poślubić starca.

Nie żebym nie miała takich marzeń - wyznała Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi. Ale szybko je zweryfikowałam. Kiedy z Andrzejem zdecydowaliśmy się na wspólne życie, wiedzieliśmy, jak ono będzie wyglądało.

Zapewia jednak, że mimo wszystko warto było wiązać się z 60 lat starszym mężczyzną, który widział na żywo Hiltera i popierał Stalina: Mąż daje mi napęd, dzięki niemu zapisałam się choćby na kurs prawa jazdy - stwierdziła.

bDeYwXUD

Cóż, na dzieci będzie mogła sobie pozwolić dopiero z następnym. O ile wybierze trochę młodszego.

bDeYwXVe
KOMENTARZE
(1210)
gość
11 lat temu
sorry ,ale dla mnie to chore
gość
11 lat temu
Pni Kamilo, jesli chciałaby pani skorzystac z rad stylistki-jestem bardzo chętna, nawet za darmo, rzadko sie trafiaja takie świeżynki nie skazone niczym ,,,
sess
11 lat temu
Z czego niby rezygnuje? Przecież on długo nie pożyje, niestety. Będzie mogła mieć z następnym, więc niech nie p*****y głupot...
bDeYwXVf
gość
11 lat temu
Ich sprawa. Zreszta widzialam ten wywiad i bardzo dobrze wypadli.
gość
11 lat temu
Jakieś nieciekawe te jej zdjęcia. W TVN wczoraj wygladała dużo lepiej i naprawdę na szczęśliwą
Najnowsze komentarze (1210)
gość
10 lat temu
zamienić dziecko na prawo jazdy, hahaha, gratuluję :D
gość
10 lat temu
Zrzygam sie
gość
10 lat temu
Patrzę na zdjęcie Kamili i mi nie staje.
gość
10 lat temu
Przecież ona jest bankowo jebnięta jak amen w pacierzu, a on... błezen.
gość
11 lat temu
"Ja bym tam wolała jednego Pana Michała niż dziesięciu Ketlingów" !!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Droga kobieto która dodałas komentarz dmia 16.12.2009r godz. 21.56 zejdz na ziemie kobieto jeśli marzyło ci się zycie w wyrzszych sferach trzeba bylo oddać sie takiemu z wyżych sfer a nie jakiemus pierwszemu lepszemu i wtedy korzystać z życia w końcu "widzialy gały co brały" ciekawa jestem jak byś zareagowała gdyby twoja córka lub syn przyprowadzili tobie swego przyszłego małżonka a ty byś zobaczyła w nich swojego dziadka? Byłabyś podejrzewam bardziej znismaczona i zgorszona niż zadowolona....no chyba że byś materialnie na tym skorzystała to wtedy myślę że byłabyś bardzo za tym....bo z tego co piszesz to możma wywnioskować że chciałabyś żyć dostatnio za nic a tak się nie da w życiu zawsze jest coś za coś....jeśliutak nie myślisz to idż do dobrego psyciatry i na jakąś terapię....
gość
11 lat temu
No nie ma co się dziwić dla duzej fortuny po mężu "staruszku" nie jedna by zrezygowała z macierzyństwa....po prostu"widać w niej miłość do historii i do jej męża ktory mogłby być jej prawie pradziadkiem" SZKODA MI TEGO STARSZEGO PANA....NAIWNY STARZEC...może nie dlugo ogłoszą że się spodziewają dziecka to by była sensacja dopiero....!!
gość
11 lat temu
mogla by chociarz tuszu do rzes urzyc. no chyba ze woli jej naturalne piekno
bDeYwXUX
gość
11 lat temu
A ja zazdroszczę Kamili!!! Sama wyszłam za mąż w wieku 25 lat za pana 2 lata starszego i nie dostałam szacunku, miłości, dialogu ani seksu. Zamiast tego musiałam harować jak wół, znosić upokorzenia i kłamstwa. Ona ma męża na poziomie. Gratuluję!! Dziś mam 48 lat i utracone zdrowie. Kamila żyje z mężczyzną z klasą, odpowiedzialnym, z sukcesem. To był dobry wybór i odważny. Jeśli uda mi się poznać pana na takim poziomie, to nie będę już patrzeć na wiek i komentarze ludzkie, tylko na swoje i jego dobro. Ludzie są zawistni i komentarze świadczą o beznadziejnym poziomie refleksji. Sam seks to jak jak słowa na wiatr, tylko prawdziwy szacunek i dojrzałe uczucie przetrwają. Oboje są wolni, nikogo nie krzywdzą, dla mnie są nadzieją, że wszystko co dobre też jest jeszcze możliwe. Dziękuję Państwu Łapickim za odwagę, za uśmiech, za to, że są PONAD małostkowe i chamskie komentarze. Trzeba je traktować jak powietrze. Mówią, że Kamila poleciała na majątek. To, że mąż zabezpieczył ją materialnie, dobrzę o nim świadczy. Ja sama harowałam w małżeństwie, a potem tylko CUDEM uniknęłam podziału majątku z człowiekiem, który tylko pił i balował, bo w świetle prawa mu się należało. Na czyim miejscu lepiej być - Kamili czy moim z 2 lata starszym mężczyzną? Nie oceniajcie ludzi po pozorach, one bardzo mylą. Życzę dużo szczęścia Państwu Łapickim. Pani Kamilo, to był dobry wybór. Mówi to pani kobieta, która wyszła za rówieśnika, która ofiarowała miłość, a dostała wielkie nic. Niech Pani nie przejmuje się tymi komentarzami o seksie. Teraz młodzi ludzie dużo o tym mówią, ale rzeczywistość u nich wygląda zupełnie inaczej. Ale o to nie będziemy pytać ich żon, nie warto brać z nich przykład i włazić ludziom w ich sprawy intymne. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! T
gość
11 lat temu
Aby Andrzej pasował do otoczenia, powinien zamieszkać w Biskupinie i pracować na Powązkach.
gość
11 lat temu
Jak się Andrzej zawinie, to jeszcze Tutanchamon jest w Kairze w Egipcie do wyrwania.Dymanko na jeźdźca będzie nawet lepsze, bo zmumifikowana faja nie opada.
gość
11 lat temu
Jeszcze zdąży, jak Łapicki zawinie się na tamten swiat, taka prawda...
gość
11 lat temu
Na podgardlu wisi wole, ale wole! ja pierd.ole!!!
gość
11 lat temu
Nie cwaniakuj tak, jakbyś miała żyć wiecznie, bo nadejdzie w końcu i twój czas i wtedy jak natrafisz na podobnego sobie to ciebie może kiedyś ktoś tak potraktować tak jak ty kogoś teraz.
...
Następna strona
bDeYwXVz