Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lis załatwi żonie pracę?

788
Podziel się

Kolejna próba powrotu Hani Lis do telewizji? Czy kolejna nieudana?

Lis załatwi żonie pracę?
bCXxnuXp

Tomasz Lis dzięki dobrym relacjom z SLD, któremu prezenter "nie przeszkadza", zostaje w TVP
zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by wkręcił do telewizji także swoją bezrobotną żonę. W końcu to już taka tradycja w tej rodzinie, że nawzajem załatwiają sobie angaż. Fakt sugeruje, że Lis, którego pozycja się ugruntowała "powinien pomóc ukochanej i szepnąć słówko, gdzie trzeba w jej sprawie".

Choć od miesięcy plotkowano, że program "Tomasz Lis na żywo" od lutego zniknie z anteny, jest już pewne, że tak się nie stanie - pisze tabloid. Jego program przynosi telewizji wielkie zyski, więc ma silną kartę przetargową w ręku.

Pytanie, czy Hania byłaby zainteresowana. Wygląda na to, że ostatnio spore nadzieje wiąże z przygotowywanym przez siebie scenariuszem autorskiego programu publicystycznego.

bCXxnuXr
bCXxnuXS
KOMENTARZE
(788)
gość
11 lat temu
G****A BABBA
gość
11 lat temu
Nie lubie jej!!! NIECH SPADA
gość
11 lat temu
T Y L K O Nie O N I Czyz nie ma innych lepszych tylko dopusccie n o w y c h sa duzo inteligentniejsi niz ci sami wkolo /to wyrzucaja to zatrudniaja/ pomyslec???
bCXxnuXT
gość
11 lat temu
Gdezie ona do telewizji Niech zajmie się prowadzeniem biura matrymonialnego umie rozbijać związki to pewnie umie swatać
gość
11 lat temu
lockerz.bplaced. net/invite/?id=225 darmowe zaproszenia na lockerz!
Najnowsze komentarze (788)
gość
10 lat temu
i ma rację że zmienił kobietę
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
a ja wolę Kingę-da się lubić - Hanka jest wyniosła-ale piękność-a u mnie liczy sie dobroć
gość
10 lat temu
NIEZLY ZNIEJ FACET MORDE MA JAKBY BYLA TRANSWESCYTA
gość
10 lat temu
widac wielka miłosc wiec dajmy spokoj Lisom.Grtulujmy ze ludzie ,potrafia kochac sie ,w roznym wieku!!!
gośćMariusz.C
10 lat temu
KRYSTIAN JEGIERSKI ODDAJ MOJE PIENIĄDZE ZAINWESTOWANE PRZEZE MNIE KLUB M25 NA MIŃSKIEJ W WARSZAWIE. WZIĄŁEM POŻYCZKĘ BANKOWĄ NA SWOJE MIESZKANIA,INWESTUJĄC JE W KLUB M25,TAKŻE I SWOJĄ CIĘŻKĄ PRACĘ FIZYCZNĄ. PO ZAINWESTOWANIU JUŻ WRZYSTKICH MOICH PIENIĘDZY ,LEGIERSKI MÓJ PRAWNY WSPÓLNIK ZA POMOCĄ SWOICH GORYLI I KRUCZKÓW PRAWNYCH,USUNĄ MNIE SIŁĄ ZE SPÓŁKI,BEZ GROSZA ZWROTU MOICH WKŁADÓW FINANSOWYCH.OBECNIE JESTEM CZŁOWIEKIEM BEZDOMNYM ,ZRUJNOWANYM PSYCHICZNIE I BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA I Z DŁUGAMI . OBDUKCJE LEKARZA SĄDOWEGO ZAGINEŁY W SĄDZIE. CZY BĘDĄC BYŁYM WYCHOWANKIEM DOMU DZIECKA,MAM JAKĄKOLWIEK SZANSĘ W WALCE Z PRAWNIKIEM KRYSTIANEM LEGIERSKIM,KTÓRY MA ZNAJOMOŚCI WE WSZELKICH INSTYTUCJACH PRAWA?! CZY TAKA OSOBA JAK LEGIERSKI POWINNA SPRAWIAĆ FUNKCJE SPOŁECZNE? CZY LUDZIE KTÓRYM JEST CIĘŻKO UDOWODNIĆ ICH ZŁO,DALEJ BĘDĄ KORZYSTAĆ Z OWOCÓW NIEPRAWOŚCI KTÓRE POPEŁNILI? WCHODZI W KRYSTIAN LEGIERKI ODDAJ MOJE PIENIĄDZE ZAINWESTOWANE PRZEZE NOWA USTAWA O NĘKANIU. CZY TO JEST NĘKANIE,CZY MOJE WOŁANIE O POMOC? DLA KAŻDEGO TO COŚ INNEGO ZNACZY. WSZYSTKO ZALEŻY OD TEGO JAKĄ MASZ POZYCJĘ SPOŁECZNĄ. KRYSTIAN LEGIERSKI ILE BĘDZIE JESZCZE OFIAR?! Podp. Mariusz Cechowski
gość
10 lat temu
My już nie chcemy Pana oglądać nie mówiąc o jakiejś lansiarze!!! Was w mediach p***b.... promujecie tylko k******o,prostactwo i głupotę!!! Jakie przykłady dajecie młodzieży?!
gość gośc
10 lat temu
nadaje się tylko do prowadzenia biura matrymonialnego wychodzi Jej świetnie
bCXxnuXL
gość
11 lat temu
wspaniali
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
LIsowa jest mi zupełnie obojętna jako dziennikarka, ale w życiu prywatnym nie chciałabym mieć takiej przyjaciółki (Hanka-odbijanka) hi hi hi
gość
11 lat temu
jakim cudem ona może być "profesjonalną dziennikarka" skoro nigdy nie studiowała dziennikarstwa??
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
...
Następna strona
bCXxnuYn