Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Mam nadzieję, że podzielą książkę na dwa filmy!"

258
Podziel się

Kristen Stewart potwierdza, że już wkrótce rozpoczną się zdjęcia do "Przed świtem".

"Mam nadzieję, że podzielą książkę na dwa filmy!"
bCwXKhsR

Informowaliśmy już o planach wytwórni filmowej, która łoży pieniądze na produkcję sagi Zmierzch. Szefowie studia chcieli wziąć przykład z twórców filmów o Harrym Potterze i ostatnią książkę serii, Przed świtem, podzielić na dwa obrazy. Takim sposobem zyski będą podwojone.

Długo nie było również pewne, czy powieść w ogóle zostanie zekranizowana. Dopiero po długich negocjacjach Stephanie Meyer zgodziła się sprzedać do niej prawa.

"Przed świtem" na pewno powstanie – skomentowała całą sytuację Kristen Stewart. Nadal nie wiadomo, czy podzielą książkę na dwa filmy, ale mam nadzieję, że tak zrobią. Nie mam nic do gadania, ale uważam, że fani na to zasługują.

bCwXKhsT

To najdłuższa część sagi i zmieszczenie jej w jednym w filmie wiązałoby się z opuszczeniem pewnych części historii. Musielibyśmy zmienić całą jej strukturę.

Ciekawe, czy aby na pewno Stewart dba aż tak o zadowolenie fanów Zmierzchu. Jeśli powstaną dwa filmy, ona dostanie również podwójną pensję, czyli niemal 20 milionów dolarów.

bCwXKhtu
KOMENTARZE
(258)
gość
10 lat temu
i bardzo dobrze :D nie podzielą nawet na 100 części, na wszystkie pójdę.
gość
10 lat temu
git
gość
10 lat temu
edzio love u
bCwXKhtv
:)
10 lat temu
nie
gość
10 lat temu
Z czego oni chcą zrobić dwa filmy? Przecież i tak wytną połowę materiału z książki, a scenariusz i tak będzie pewnie odbiegał od oryginału o całe kilometry. Niech powiedzą wprost, że chodzi im o kasę, a nie takie wytłumaczenia dają w które nie da się uwierzyć.
Najnowsze komentarze (258)
flsghfsie
8 lat temu
7uAYwH <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
ja już się niedoczekam
gość
9 lat temu
czekam na 4,5 a nawet6i7 część!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
no poisraka mogła by jeszce coś o tym napisać wszysykie bym obejrzała
gość
10 lat temu
i bardzo
gość
10 lat temu
popieram przed mówczynię
fankaTay
10 lat temu
20 milionów ... wow
Gość;]
10 lat temu
faktycznie dobry pomysł z podzieleniem książki na 2 części, oby miała jak najwięcej wątków taich jak w książce bo na to się patrzy i po tym m.in. ocenia film;P
bCwXKhtn
gość
10 lat temu
Z tym, że w "Harry Potter i Insygnia Śmierci" na serio nie można niczego opuścić. Wiedzą to ci co przeczytali książkę. A w "Przed świtem" trudno nawet o jeden dobry film.
gość
10 lat temu
zgadzam się... należy im się także niech zarabiają więcej, a mniej opuszczają ważnych wątków powieści! :)
gość
10 lat temu
Zgadzam się :)Jednak uważam,że film mimo wszystko jest całkiem niezły,przede wszystkim moim zdaniem idealnie dobrali aktorów :)Jakob to już w ogóle :)
tajemnicza, n...
10 lat temu
noo ja czytałam, i myślę że książki są lepsze od filmu, ale myślę że prawdziwi fani i książki i filmu żeczywiście zasługują na dwie "podzielenie" książki, bo jest w niej mnustwo różnych wątków, nparawdę i wszystkiego w stuiluś minutach nie zmieszczą nie da rady.
gość ;pp
10 lat temu
i bardzo dobrze :D nie podzielą nawet na 2000 części, na wszystkie pójdę.
Robert Pattis...
10 lat temu
::*:*:*:*:*:*; kocham :*:*:*:*
...
Następna strona
bCwXKhtP