Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dlaczego nie wpuścili recenzentów na premierę?

192
Podziel się

Bali się krytyki? Kuba broni się twierdząc, że właśnie dlatego go krytykują...

Dlaczego nie wpuścili recenzentów na premierę?
bDnlrNNh

Nadal nie cichną słowa krytyki pod adresem Michała Żebrowskiego, który do spektaklu w swoim nowym teatrze zatrudnił tak zwanych "celebrytów". Rolę Woody’ego Allena w sztuce Zagraj to jeszcze raz, Sam powierzono Kubie Wojewódzkiemu.

Jak się okazuje, wstępu na premierowy spektakl odmówiono dziennikarzom poważnych pism. Czyżby Żebrowski bał się złych recenzji? To ciekawe, bo znalazły się bilety dla Sary May z koleżanką... Sprawę postanowił nagłośnić dziennikarz Rzeczpospolitej w artykule zatytułowanym Cyrk celebrytów. Krytykuje m.in. promocję sztuki w programie _**Tomasz Lis na żywo**_:

W czasie największej oglądalności Lis emituje fragment próby. Kuba Wojewódzki i Michał Żebrowski grają Woody Allena tak, jakby ich inspirował Kaczor Donald. Obecna w studiu Joanna Szczepkowska mówi, że nie jest zachwycona i Wojewódzki musi być przygotowany na krytykę. (...) Wojewódzki próbuje się bronić. Mówi, że recenzent jest krytyczny, bo nie został zaproszony. Albo musiał kupić wejściówkę, czego dziennikarze nie lubią. Wiarygodność na poziomie Jerzego Urbana. Pytałem Wojewódzkiego o możliwość napisania recenzji, Żebrowskiego – o kupienie biletu. Bez odpowiedzi – pisze w swoim artykule Jacek Cieślak.

bDnlrNNj

Autor zwraca uwagę, że nie zaproszono nawet recenzenta Polityki, w której Kuba pracuje. Widocznie jego miejsce zajęło inne towarzystwo. Widać przynajmniej do kogo Żebrowski kieruje swoją ofertę:

bDnlrNNp
bDnlrNNK
KOMENTARZE
(192)
gość
11 lat temu
co za bzdurny artykuł
gość
11 lat temu
to idż w p***u i nie komentuj l******e!!!!!!!
gość
11 lat temu
no i co z tego?w dzisiejszych czasach, żeby zachęcić ludzi do teatru, trzeba się chwytać różnych sposobów!a, że nie zaprosili recenzentów? sory ale recenzenci to p******y, chodzą za darmo napremiery, pbżeraja się na bankietach, a potem i tak obsmarowują sztukę!
bDnlrNNL
gość
11 lat temu
Kogo obchodza recenzje dziennikarzy? Widzowie potrafia ocenic co im sie podoba, a co nie. Dosc manipulowania "p******w' pogladami ludzi!!! Dziennikarze WIELCY MADRALE - pomyslal by kto.
gość
11 lat temu
rzepa rządzi!
Najnowsze komentarze (192)
gość
11 lat temu
pewno krytycy nie dostali za free biletow,to jada po nich. mogli sobie kupic w kasie,ale pewno uwazaja,ze sa tak zaje..sci,za za daramo im sie naleza:p
wrrr
11 lat temu
Miałam kiedyś bardzo duży szacunek dla dorobku artystycznego i dla samej osoby Żebrowskiego ale coraz bardziej go trace.
gość
11 lat temu
Jak się nie znasz na teatrze i nie wiesz na czym polega problem, to się nie wypowiadaj...
J.S
11 lat temu
Z Wojewódzkiego tylko "aktor" w programie , który sam prowadzi. Jak widać, tylko zdolny do głupot od lat, mimo swoich 47 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
prawdziwa cnota itd.....
OlaO
11 lat temu
Kocham Chylińską :) A dziś ide do kina na The Beats Of Freedom :D
gość
11 lat temu
bo wiedzą co by powiedzieli o takim badziewiu
gość
11 lat temu
kto tego oblesnego brudasa - jak mu tam - kuba? chcial ogladac? - nie rozumiem
bDnlrNND
gość
11 lat temu
takiego bufona jak żebrowski trudno znależć
gość
11 lat temu
Hmm, a ja mam zarezerwowany bilet i teraz nie wiem co zrobic! Choc prawdopodobienstwo, ze spotkam na widowni Szczonek jest chyba bardzo nikle ? Ale w sumie mogę trafić gorzej i siedzieć kolo Chomika albo Joli ( choć jakby była bez tipsów i siedziała cicho to chyba bym ją wolał Sry May) ;-).
ta
11 lat temu
Tak mhm rzeczywiscie teatr celebrytów szczegolnie jesli chodzi o obsade np p. Olbrychski jest przedstawicielem celbrytów :) Ktos chyba nie wiedział co pisze w tym artykule.
gość
11 lat temu
Żebrowski rules ;) a pudelek to stek kłamstw np. tatuaże agnieszki chylińskiej ;)
gość
11 lat temu
Z chęcią obejrzałabym to ;) M. Żebrowski to super gość , a Kuba w teatrze to coś intrygującego ^^
gość
11 lat temu
o ja, ta druga z lewej to socha:)
...
Następna strona
bDnlrNOf