Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mucha i Kinga walczą o względy Miszczaka!

561
Podziel się

Dworskie zagrywki w TVN-ie... Czyli "jak to się robi w Polsce"?

Mucha i Kinga walczą o względy Miszczaka!
bDYwdzud

Do tej pory Kindze Rusin udawało się na bieżąco eliminiować konkurentki do tytułu pupilki Edwarda Miszczaka. Sama była największą. Kiedy już wydawało się, że jej pozycja jest niezagrożona, w TVN-ie pojawiła się Anna Mucha. O tym, czy stanowi dla Rusin poważne zagrożenie, będzie można przekonać się na przypadających w marcu urodzinach dyrektora programowego TVN.

Tego dnia wszyscy pracownicy stacji stawiają się u szefa w komplecie, pilnie zwracajac uwagę na to, do kogo najpierw podejdzie, w jaki sposób się przywita i jak długo będzie rozmawiał. W telewizyjnym środowisku tego rodzaju dworskie niuanse i "dostęp do ucha" prezesa mają znaczenie podstawowe. Na ich podstawie buduje się kariery. Na nadchodzącej imprezie urodzinowej po raz pierwszy pojawi się nowa gwiazda stacji, Anna Mucha. Wiadomo, że Miszczak jest pod wrażeniem przebojowości Muchy, czemu dał wyraz już podczas konferencji prasowej nowej ramówki stacji.

Dla Rusin sympatia dyrektora jest podstawą kariery. W końcu tylko dzięki jego pobłażliwosci może stroić fochy. Ale sam Miszczak nie uważa się za nadmiernie uczuciowego.

bDYwdzuf

Kiedy coś dojeżdża do mety, wyjmuję cegiełkę i wkładam coś nowego - oświadczył pragmatycznie w jednym z wywiadów. Kinię raczej trudno nazwać "nową twarzą"... Mucha zaś nie dość, że świeża w stacji to jeszcze od razu na starcie podbiła Miszczaka swoim bezczelnym wdziękiem, publicznie nazywając go "Napoleonem".

Ten przydomek przylgnął do dyrektora programowego TVN-u ze względu na wzrost i zdolności strategiczne, ale raczej nikt nie rzuca mu tego w twarz. Natomiast Mucha po wygraniu Kryształowej Kuli wrzasnęła na cały głos: "Napoleon, dzięki!" Miszczak był podobno zachwycony.

Kinga czuje, że jej czas dobiega końca - prorokuje Na żywo. Chciałaby go choć trochę przedłużyć. Musi jednak szybko znaleźć sposób, jak usunąć w cień rywalkę.

Kulisy TVN-owskich karier zaczynają nam przypominać Cesarza Kapuścińskiego. Kto zyska dostęp do ucha "Napoleona"? Kto mu subtelniej schlebi? :) Znacie kogoś, kto by nie chciał jego pracy?

bDYwdzul
bDYwdzuG
KOMENTARZE
(561)
gość
11 lat temu
Widac walory lozkowe muchy stoja wyzej niz rusin
gość
11 lat temu
hahahha moj komentarz pierwszy wy spiochy tak wiec.... Mucha zna sie tylko na odchudzaniu na tancu zero tak wiec brak słów dobrze ze moj Augustin wszystko nadzoruje a kinia musze zawsze sprostuje..:)
BOOSSQI
11 lat temu
facet prowadził spoko programy jak go widziałem w tvi chętnie go oglądałem.tylko nie wiem o co one tak walczą gościu wygląda na mądrego to im nic nie pomoże ze pokażą cycki.
bDYwdzuH
gość
11 lat temu
Kina powinna juz zniknąc z TVN-nie stety przejadla się a te jej głosne podjazdy pod inny sa obrzydliwe -wieć juz czas na nią
gość
11 lat temu
i wyjaśniło się dlaczego Muszysko wygrało TzG... skoro od początku Miszczak ustawił ten program ;/
Najnowsze komentarze (561)
gosciu
11 lat temu
wlascicielu tvn wywal tego dziada miszczaka bo on niedlugo zatrudni rumunki albo ukrainki,robi siare ze stacji
gosciu
11 lat temu
Miszczaku durny dziadku jak mozna porownywac durna muche do profesjonalnej utalentowanej dziennikarki,ktos tu jest nienormalny
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
Kinga jest niezastapiona!
gość
11 lat temu
Sliczna jest Kinga a Mucha lata po scenie i tanczy jak g****a
gość
11 lat temu
Chyba do wyra jak Lisica sie pchała...
gość
11 lat temu
Brawo Kinga jesteś lepsza od Muchy hahahaha poczytajcie na plejadzie sondaże Mucha przegrywa z wszystkimi a tylko wygrywa z Pazurą W.
gość
11 lat temu
A co cie obchodzi Rusin tłumoku Rusin i tak wygrywa w sondazach z Muchą jak i piró i Egurolla jedynie wygrywa z Weroniką i co głupio ci nędzny łbie !
bDYwdzuz
gość
11 lat temu
mucha jest sliczna
gość
11 lat temu
miszczak wybierze muche juz jest nia zachwycony
gość
11 lat temu
Mucha niech się schowa , ona nie ma zielonego pojęcia o tańcu . Potrafi tylko c.y.cki pokazywać i świrować jarząbka. Niestety Ania to p****k i brzydula
gość
11 lat temu
tylko muszka!!!!!!!!
gość
11 lat temu
stawiam na muche bez komentarza przeciez to widac o urodzie sie nie dyskutuje ,tak jak o pieniadzach
gość
11 lat temu
Kinga to profesjonalnadziennikarka piękna kobieta a Mucha to beztalencie i głupie rżenie
...
Następna strona
bDYwdzvb