Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Część przyjaciół odwróciła się ode mnie!"

261
Podziel się

Felicjańska znowu żali się w "Fakcie"... Kiedy wreszcie schowa się ze wstydu?

"Część przyjaciół odwróciła się ode mnie!"
bEaboObp

Ilona Felicjańska postanowiła poskarżyć się, ze po jej pijackim rajdzie, podczas którego szczęśliwie nie zrobiła nikomu krzywdy, za to staranowała kilka aut, ludzie jakoś mniej ją lubią. Musiała nawet zrezygnować z bywania na bakietach... Współczujecie?

Przyznam się, że w środowisku celebrytów raczej nie spotkałam się z niechęcią i ostracyzmem. Nie zostałam zlinczowana, choć także nikt mojego postępku nie pochwala - żali się na łamach Faktu. Ostatnio zrezygnowałam z wyjść towarzyskich. Część przyjaciół odwróciła się ode mnie. Na szczęście tylko garstka. Ale ta sytuacja dała mi brutalną odpowiedź, kto jest kim, na kogo można liczyć w trudnych chwilach. Niektórymi reakcjami znajomych byłam bardzo zaskoczona. Było ich na szczęście niewiele.

Brutalną odpowiedź na to, "na kogo można liczyć" otrzymali przede wszystkim ludzie wspierający finansowo jej fundację:

bEaboObr

Jest nam teraz odrobinę trudniej, z wiadomych powodów - mówi była gwiazda. Choć udaje mi się pozyskać nowych darczyńców, to niektórzy zrezygnowali ze współpracy, wolą dmuchać na zimne, trochę przeczekać. Czołową imprezą, którą miałam zrobić, było wydarzenie z okazji dnia dziecka. Niestety zrezygnowałam. Z dwóch powodów. Jednym jest ogólnokrajowy kryzys. A po drugie, to po tym co zrobiłam, muszę odbudować swój wizerunek. Na szczęście był to wybryk jednorazowy.

Wierzycie? Trudno się dziwić, że ludzi mniej się palą, by dawać pieniądze komuś takiemu. W kraju działają przecież setki fundacji, których właściciele nie jeżdżą samochodem po pijaku powodując wypadki i są odpowiedzialni.

bEaboObS
KOMENTARZE
(261)
gość
11 lat temu
tej pani już dziękujemy czas zniknąć z publicznego życia!!!!!
gość
11 lat temu
jak się chla...
gość
11 lat temu
Ludzie robią takie swiństwa, ze aż nie da sie o tym mówić, a jej sie przyczepili jak by pół kraju wymordowała. Zawaliła, ok, ale jest człowiekiem , a nie świętą i sporo zapłacila i jeszcze zapłaci za swój błąd. Jest jeden plud całej sytuacji, może weźmie się w garść i zweryfikuje znajomych.
bEaboObT
gość
11 lat temu
Jestem takiego samego zdania.Popełniła błąd ale ile można się nad nią pastwić? Nikogo nie zamordowała a gdybac co by było...Nic takiego sie nie wydarzyło.Ona sama za to zapłaciła i płaci nadal.Boże, za naród,tylko cieszy sie z cudzego nieszczęścia i czeka kiedy się noga podwinie!!! A tych pseudo przyjaciół,co odeszli,nie ma czego żałowac.Niech idą w cholerę!!!
gość
11 lat temu
DLA PIJANYCH PRZESTĘPCÓW ZA KIEROWNICĄ MÓWIĘ NIE !!!!
Najnowsze komentarze (261)
gość
11 lat temu
alkochol to choroba rozumie ale prowadzic po pijanenu to nie choroba tylko przestepstwo za które trzeba płacic
gość
11 lat temu
Ilona używaj rozumu po to go masz
gość
11 lat temu
Znaczy, że to nie byli przyjaciele. Niech się nie martwi tylko zabierze się za terapię. To pomaga.
gość
11 lat temu
jacy wszyscy oburzeni,że ojoj,tylko o tym,że 2 piwka co dzień i jest się alkoholikiem to już nikt nie wspomni :)
gość
11 lat temu
przyjaciele bardzo często zawodzą gdy człowiek jest w trudnej sytuacji
gość
11 lat temu
ojej az mi jej zal.moze niech sie napije to moze zapomni
BLACK PRIEST
11 lat temu
TAK K**** WSPÓŁCZUJĘ. ALKOHOLIZM TO CIĘŻKA CHOROBA. PIEKŁO!!! NIEKONIECZNIE SPOWODOWANE NA WŁASNE ŻYCZENIE. ALE PUDEL JEST ZA G***I BY TO ZROZUMIEĆ... CI KTÓRZY ODWRÓCILI SIĘ D*** NIE BYLI TWOIMI PRZYJACIÓŁMI, ILONA. TAKA BOLESNA PRAWDA, ALE STRATA CHYBA NIEWIELKA. ;)) TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI!!!
gość
11 lat temu
No bo niby z kim mają się przyjażnić. dobrze zrobili
bEaboObL
gość
11 lat temu
Noga się jej powinęła ta ta ta pierwszy raz może .......oj naiwni.Wyniosła i nieodpowiedzialna .na logopede by wydała nie na alkohol
gość
11 lat temu
Kara się babie należy, Im wszystkim już się w głowach poprzewracało. A chla cały naród z nielicznymi wyjątkami już dzieci piwo chlają i od tego się zaczyna. Codziennie piwko.
gość
11 lat temu
Ta, pierwszy raz, teraz to ją wreszcie złapali i stąd draka.jakby postali bliżej tych bankietów co drugi wraca na bani licząc że sie uda
gość
11 lat temu
nie przejmuj się, najważniejsze że starasz się nie pić. Ja jestem alkoholikiem i nie piję od 14 lat, na początku jest tak zawsze że odpadają Ci "szczerzy", nie będziesz piła a reszta z czasem się naprawi...powodzenia.
zgadzam się, ...
11 lat temu
gość
11 lat temu
Uważam, że trzeba mieć odwagę żeby przyznać się do swoich błędów, a w dzisiejszych czasach wręcz heroicznym wyczynem jest przyznanie się do uzależnienia przez osobę publiczną. Współczuję Pani Felicjańskiej. Odnośnie pojawiających się komentarzy "kto jest bez winy /takiej czy innej/ niech pierwszy rzuci kamień"- to wciąż aktualne słowa...
...
Następna strona
bEaboOcn