Trwa ładowanie...
Przejdź na

Herbuś wściekła na Piotrowską!

740
Podziel się

"To, co usłyszałyśmy w programie, to dno totalne!" Edyta chce ją... pozwać!

Herbuś wściekła na Piotrowską!
bDJXpaXV

Kiedy usłyszeliśmy mało pochlebną wypowiedź Karoliny Korwin-Piotrowskiej na temat związku Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego (zobacz:"Wziął sobie niezłego lachonka!"), podejrzewaliśmy, że szykuje się awantura. I rzeczywiście, nie trzeba było na nią długo czekać.

To, co usłyszałyśmy w programie, to dno totalne! - grzmi w Super Expressie agentka tancerki. Nie zostawimy tego. Mamy pewne plany. Ciekawe jesteśmy, jaka będzie reakcja pani Korwin-Piotrowskiej na to. Sprawą zajmie się nasz prawnik. To jest szokujące dla nas, że ta pani użyła takich epitetów. Każdemu wyraz "lachon" kojarzy się jednoznacznie negatywnie. Najgorsze jest to, że ta pani powiedziała to całkiem świadomie.

Poszło oczywiście o słowa: Niezłego lachonka sobie wziął.

bDJXpaXX

Jeśli sprawa znajdzie swój finał w sądzie, wyrok nie jest wcale przesądzony. Zdaniem językoznawcy, którego opinię przytacza tabloid, epitet, którego Korwin-Piotrowska użyła w odniesieniu do Edyty Herbuś, nie może być traktowany jako jednoznacznie negatywny. Kluczowy jest tu kontekst.

Wyraz "lachonek" może być używany w sensie zarówno pozytywnym, jak i negatywnym - wyjaśnia dr Katarzyna Kłosińska, językoznawca z wydziału polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Pozytywnym - gdy zachwycamy się wyglądem dziewczyny. Negatywnym - gdy chodzi o dziewczynę, którą można poderwać, i to w wiadomym celu. Wówczas dziewczynę traktuje się jak towar - nie liczy się jej inteligencja czy inne walory. Czy się za to obrażać, czy nie - to kwestia indywidualna. To zależy od tego, czy kobieta chce być sprowadzana do roli atrakcyjnej ozdoby mężczyzny, czy nie.

Herbuś najwyraźniej nie chce.

bDJXpaYy
KOMENTARZE
(740)
gość
10 lat temu
piotrowska to d**n z tymi wywracanymi slepiami w ogole z jej geba cos nie tak chyba wypadla z lozka jak byla mala
gość
11 lat temu
piotrowska nie ma pomyslu na siebie bo nikt nie zwraca na nia uwagi wiec krytykuje edyte a dlaczego edyte bo mysli ze ona jest slaba ale zeby sie nie pomylila ten postrzeleniec
gość
11 lat temu
jakie czoło ma ta klientka hahaha
bDJXpaYz
gość
11 lat temu
gej z hetero?
gość
11 lat temu
Herbus piekna kobieta. Dlatego to b****o jej zazdrosci narzeczonego. Piekne nozki, figurka i biust ladniutki choc sredni wielkoscia.
gość
11 lat temu
Tej spasionej Korwin nie ma się kto do tyłka wziąć. Niech b******l na siebie najpierw spojrzy, wygląda tragicznie, a nie obraża wszystkich.
gośćKajteK
11 lat temu
Pani Herbus jest godna współczucia.
gość
11 lat temu
I MA rację!!!Jakim prawem można kogoś tak oceniać! A Trelinski to król Francji!!
gość
11 lat temu
lachon i koniec, widac pod bluzką starego podnieca że dorwał młodą sikse zboczeniec
gość
11 lat temu
lachon z tej edzi cycki na wierzchu w każdej bluzce na każdym zdjęciu załóż stanik
gość
11 lat temu
Karolina jest świetna i ma rację!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Umiejętność śmiania się z siebie jest cechą ludzi inteligentnych i błyskotliwych. Jak widać Edytka - jednak "lachonek" Piotrowskiej był całkiem na miejscu;))
marmaj
11 lat temu
Piotrowska niech popatrzy w lustro.A dlaczego nie skrytykuje zniewieściałego pseudo heteryka,swojego kumpla z magla?
bDJXpaYr
gość
11 lat temu
Po chamsku ,ale cała prawda .Popieram.,.,.,.,
...
Następna strona
bDJXpaYT