Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mucha stroiła fochy w "Tańcu z gwiazdami"

138
Podziel się

"Przyznawała się, że nie zna się na projektowaniu" - mówi stylistka programu.

Mucha stroiła fochy w "Tańcu z gwiazdami"
bDHOAGMl

Na gwiazdorzeniu Anny Muchy mieli się poznać ostatnio członkowie ekipy pracującej na planie nowego serialu TVN, Prosto w serce. Według ich relacji Muszka zna się dosłownie na wszystkim: od ubioru na oświetleniu kończąc. Nie wszystkim się to oczywiście podoba, ale pracownicy zmuszeni są znosić fochy ulubienicy dyrektora programowego stacji.

W wywiadzie dla Vivy stylistka i producentka _**Tańca z gwiazdami**_, Dorota Williams, potwierdza, że współpraca z Muchą nie należy do łatwych. Oczywiście nie używa obraźliwych sformułowań, ale wyraźnie daje do zrozumienia, że przygotowywanie kostiumów dla Muchy było jednym z największych wyzwań w ponad pięcioletniej historii programu.

W poniedziałek wymyślamy kostiumy, we wtorek dobieramy materiały, w środę - pierwsza przymiarka, w piątek - druga. Udaje się tylko dzięki utalentowanym, sprawnym krawcowym - opisuje system pracy nad kreacjami do Tzg Williams. I tak nie obywa się bez przygód. Kiedyś w piątek, więc po ostatniej przymiarce, około 23 dostaję SMS-a. Czytam i własnym oczom nie wierzę: Dorota, nie podoba mi się ta sukienka. Co proponujesz? Gdyby to była jedna z pierwszych edycji Tańca z gwiazdami, pewnie bym nie spała do rana. A tak, spokojnie przespałam noc, rano wysłałam SMS-a: Dzień dobry, spotykamy się za chwilę na planie w Ursusie. Mam nadzieję, że przeanalizujemy problem sukienki. Tylko, że po sobotniej próbie wszystko się podobało.

bDHOAGMn

To była Anna Mucha, ale żadna z nas nie robi sprawy z tego incydentu. Chodziło o czerwoną, seksowną sukienkę z gołymi plecami. Dyskusje z nią trwały, oj trwały. Przyznawała się, że nie zna się na projektowaniu, ale miewała pomysły na siebie, nie zawsze zdając się na mnie.

bDHOAGMO
KOMENTARZE
(138)
gość
10 lat temu
ZERO PROFESJONALIZMU PNI WILLIAMS. Sorry, ale takich rzeczy nie opowiada się po gazetach. Koniecznie musi zaistnieć.
k12
10 lat temu
W YCD była straszna... Każdego krytykowała, a na tańcu za grosz się nie znała... Kiedyś ją lubiłam, teraz -->nie.
gość
10 lat temu
A pognać tego wytrzepa w jasną cholerę. Jak można tak traktować ludzi.To świadczy o klasie tej pseudo ikonki TVN -nu.
bDHOAGMP
gość
10 lat temu
też wam się przypomniało
gość
10 lat temu
Lubię Muchę, a z jej kaprysami niech męczą się Ci co biorą grubą kasę, a jak im źle to niech zmienia pracę na kasę w hipermarkecie, to dopiero zobaczą co to są prawdziwe ludzkie kaprysy
gość
10 lat temu
xcnfgvhdjskl;'
gość
10 lat temu
p****k
gość
10 lat temu
Dobre!!!!!!!!!!!!!!!!He,he.
gość
10 lat temu
Aha, patrząc na to zdjęcie już wiem jak się stroi fochy. Trzena stanąć głową do dołu, albo zrobić salto :D
gość
10 lat temu
durna jedna z drugą
gość
10 lat temu
I dobrze... kto komu prace daje... Pani Williams popada w postkomunistyczna rutyne... bo piatek????... kto na kim zarabia... ???? Ma byc nowa kiecka, nawet jeśli to 100 edycja TZG... Do pracy proszę się zabrac .... 0 23h Mucha mysli i pracuje... jest zaangazowana... POLSKA ZAWISC I ZAZDROSC
gość
10 lat temu
ona karierę zrobiła tylko dlatego że się rozbierała bo tak to pewnie nikt by jej nie zauważył
gość
10 lat temu
nie lubię jej dla mnie to ona jest zadufana w sobie tylko że to się wszystkim nie podoba
bDHOAGMH
gość
10 lat temu
spadajcie mucha jest spoko a kreacje należą się jej najlepsze;)
...
Następna strona
bDHOAGNj