Miko zagra ze Sienną Miller?!

W ekranizacji... opowiadania Lwa Tołstoja.

Obraz

Iza Miko sumiennie wypełnia obowiązki celebrytki i pojawia się na coraz większej ilości imprez w Los Angeles. Najwyraźniej ta pracowitość wreszcie się opłaciła, bo nasza aktorka ma wystąpić w filmie z brytyjską aktorką, Sienną Miller.

Jak donosi Na żywo, zagrają razem w filmie _**Two Jacks**_, opartym na motywach opowiadania Lwa Tołstoja. Fabuła zaczyna się w chwili, gdy słynny reżyser John Huston wraca do Hollywood i wciąga się w tamtejsze nocne życie i hazard. W filmie zagra syn reżysera, Danny Huston. To on podobno zarekomendował Miko do roli tajemniczej Dany, która uwiedzie jednego z bohaterów. Jak głosi plotka, od czasu wspólnego występu w _**Starciu Tytanów**_, Huston pomaga Izie w karierze. Miejmy nadzieję, że w odróżnieniu od tamtego filmu, tym razem jej nie wytną.

Miko jest oczywiście podekscytowana tym, że na planie filmowym będzie miała okazję spotkać się z Sienną. W jednym z wywiadów wyznała, że podziwia jej styl i uważa Miller za jedną z najlepiej ubranych gwiazd.

Cóż, trzymamy kciuki. Może okaże się, że jej metoda (przez bankiety do roli) jest jednak skuteczna?

Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą