Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miko na plakacie nowego filmu!

395
Podziel się

No, to z tego już jej nie mogą wyciąć...

Miko na plakacie nowego filmu!
bDfUYxzF

Iza Miko najwięcej szumu robiła wokół siebie ostatnio swoimi mało udanymi kreacjami, w których pozowała na najróżniejszych imprezach. Być może już niedługo zacznie być jednak traktowana jako prawdziwa aktorka. Załapała się bowiem do dwóch amerykańskich seriali: The Cape i Love Bites. Są to oczywiście role epizodyczne, ale może zaowocują poważniejszymi ofertami. Ma również duże szanse pojawić się też na dużym ekranie.

W połowie marca do brytyjskich kin trafi film _**Age of Heroes**_, w którym Miko wciela się w rolę szpiega. Obraz opowiada historię żołnierzy wysłanych na teren okupowanej Norwegii w czasie II Wojny Światowej.

Wygląda na to, że tym razem nie będzie można jej wyciąć z ostatecznej wersji filmu, jak to miało miejsce w przypadku Starcia tytanów. Twarz i nazwisko Izy można bowiem zobaczyć na oficjalnym plakacie. Twórcy zdradzili też, że szykują już dwie kontynuacje filmu.

bDfUYxzH

Oczywiście gratulujemy angażu. Zabawne jest jednak, z jakich "sukcesów" muszą być dumne polskie telewizje i magazyny przepytując potem Izę jako "gwiazdę międzynarodową". Zwłaszcza, że jej imię wydrukowano z błędem. Na materiałach promocyjnych wszystkich innych jej produkcji możemy się dowiedzieć, że ma na imię Izabella, a nie Isabella.

bDfUYxAi
KOMENTARZE
(395)
gość
10 lat temu
dlaczego z bledem? moze uznali ze isabella jest bardziej medialne...
gość
10 lat temu
a gdzie tam amerykańscy żydzi, którzy rządzą hollywoodem, zgodzą się wypromować polską aktorkę, skoro mają swoich do wypromowania i Polaków nie lubią?
gość
10 lat temu
No i co Pudelku? Łyso? ;) gratuluję, dziewczyna sobie doskonale radzi jak widać...
bDfUYxAj
gość
10 lat temu
a gdzei ten blad?????????????
gość
10 lat temu
isa :P
Najnowsze komentarze (395)
gość
9 lat temu
j
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
KTORA TO ONA???
gość
10 lat temu
wyglada jak by ja ktos dokleil do zdjecia :P
gość
10 lat temu
jaki kraj, takie gwiazdy...
gość
10 lat temu
To skromna i pracowita dziewczyna Jest optymistką i jest wesoła, a tego Polacy nie lubią,dlatego stale Ją krytykują. Albo to zawiść, albo ktoś placi za to,żeby pomniejszać jej dorobek aktorski.Filmografię ma imponującą w USA jak na obcokrajowca.Powoli pnie się w górę i nigdy nie udzielała wywiadów w których mówiłaby o czymś innym jak ciężka praca, walka z akcentem i pasja do ekologii. Zacznijmy doceniać Polaków, którzy do czegoś dążą ciężką pracą. Trzymam kciuki.
ARmy
10 lat temu
śmieszne im wklejono te facjaty :P
bDfUYxAb
gość
10 lat temu
co by się nie działo, to wredny Polak i tak się doczepi! cieszmy się z jej sukcesu
Juśka.
10 lat temu
ona jest sliczna. ;)
GOŚĆ ;)
10 lat temu
co sie tej Izy tak czepiacie, widziałam film, w którym grała i najgorszy nie był.. wy mówicie tylko o tym, że ją wycinają, a ona ma na swoim koncie film z Valem Kilmerem "fałszywa tożsamość", dlaczego o tym nie napiszecie?
gość
10 lat temu
warszawa w czasie walenia konia czyta pudelka !
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
...
Następna strona
bDfUYxAD