Trwa ładowanie...
Przejdź na

Znajomi: "EDYTA SIĘ ZMIENIŁA"

598
Podziel się:

"Jak już znajdzie czas na spotkanie to musimy wysłuchiwać, gdzie była, kogo poznała, kto się nią zachwycał" - mówi jej kolega. Przeczytajcie: dość zabawne.

Znajomi: "EDYTA SIĘ ZMIENIŁA"

To już nie jest Edyta, jaką znaliśmy - skarżą się w rozmowie z Faktem znajomi tancerki. Przemiany, jakie ostatnio dokonały się w świadomości Edyty Herbuś okazały się dla nich ciężkie do zaakceptowania. Jak widać, nie jest wcale przypadkiem, że ostatnio uznała, że jest "niczym Sophia Loren".

Jej dotychczasowi przyjaciele nienajlepiej to znoszą: Jak już znajdzie czas na spotkanie to musimy wysłuchiwać, gdzie była, kogo poznała, kto się nią zachwycał - narzeka w tabloidzie jej wieloletni przyjaciel, także tancerz. Tematem przewodnim jest ona i jej kariera. Poza tym Edyta chce się spotykać tam, gdzie jest modnie i gdzie bywają celebryci.

Oprócz tych dość monotonnych tematów, Edyta irytuje znajomych wywyższając się. Tak widocznie podziałał na nią związek z dyrektorem Opery Narodowej.

Zawsze byliśmy zgraną paczką i lubiliśmy się wygłupiać. Teraz nie ma już o tym mowy - przyznaje przyjaciel Herbuś jeszcze z jej kieleckich początków. Edyta twierdzi, że jej już nie wypada.

Zabawne. Ciekawe, co takiego się zmieniło.

Ludzie, dla których tak ważne są pozory i "budowanie pozycji" w środowisku, wzbudzają zazwyczaj niechęć wśród starych znajomych. Spójrzcie na to jednak z innej strony: może warto patrzeć na nich nie z niechęcią, a z humorem? Pomyślcie, ile czasu, energii, a czasem nawet własnych zasad inwestują oni w swój lans i zdobywanie znajomości, z których przecież za kilka lat kompletnie nic nie zostanie.

KOMENTARZE
(598)
gość
11 lat temu
rozwalają mnie takie pustaki jak ona myśli, że jest wielką gwiazdą a jedyne co potrafi to pozować durnie do zdjęć i nawet niech się nie bierze za aktorstwo bo się tylko ośmieszy
gość
11 lat temu
dorosla. i bardzo dobrze. ma sie wyglupiac,jak 17-latka? jest czas na szalenstwo i czas na prace ,stabilizacje i doroslosc. jesli dostalibyscie jej zdjecia, gdy "wariuje" albo sie"wyglupia" to skrytykowalibyscie ja za brak doroslosci i wowczas bylby tytul artykulu: edyto,tak nie wypada. polandia typowa. typowa. wszystko zle, kazdego zniszczyc. zalosne.
gość
11 lat temu
No i niech bedzie dama. co wam przeszkadza. same blachary maja byc?
gość
11 lat temu
tez mi gwiazda,,,i ten niewymiarowy łeb i szyja, cos z nia nie tak fizycznie i psychicznie
gość
11 lat temu
o lol
Najnowsze komentarze (598)
gość
11 lat temu
g****a krowa
gość
11 lat temu
Mała,nadęta a rola w Klanie-toniby tańczenie i wyginanie-żenujące.Zaistniała i cześć.Koniec kariery tej " tancerko-aktorki".Takich mamy na pęczki.
gość
11 lat temu
i odrazu polecieli do pudelka się poskarżyć?! Po pierwsze co to za znajomi? Po drugie to pewnie jakaś intryga wrednego pudla :)
gość
11 lat temu
Beznadziejne pudełko
gość
11 lat temu
ze takie ladne kobiety są z takimi brzydalami
gość
11 lat temu
Biedna w inteligencję ale zaczęła czytać książki postęp on na stanowisku wykształcony Edzia z czym do ludzi
gość
11 lat temu
BRAKI WIDAĆ NA KAŻDYM KROKU NIE WIEM TYLKO MA FAJNE CIUCHY BO ZA MĄDRA TO NIE JEST UDAJE TERAZ ZE KSIĄŻKI CZYTA TRZEBA BYŁO CZYTAĆ W SZKOLE
gość
11 lat temu
ROBI Z SIEBIE KOGOŚ KIM NIE JEST ANI PIĘKNA ANI MĄDRA CHCE ZAIMPONOWAĆ CZYMŚ I NAWET UDAŁO SIĘ JEJ PRZECZYTAĆ PARĘ KSIĄŻEK I NAUCZYŁA SIĘ PARĘ MĄDRYCH SŁÓW
gość
11 lat temu
a dlaczego ona wygląda na 60 lat to ja nie wiem
gość
11 lat temu
a co może ma się zadawać z hołotą?
gość
11 lat temu
na pierwszym zdjeciu,krasnal udaje ze rozumie co terlinski do niej mowi,facet pogon tego malego lachociaga ,bo ci wstyd przynosi dobre hihihihiiii!!!!!!!
gość
11 lat temu
nooo wielka dama, za niedlugo zapomni jak sie tańczy...to kim na wogóle bedzie? ciagnac nie zapomni ,bo nie ma kiedy
gość
11 lat temu
nooo wielka dama, za niedlugo zapomni jak sie tańczy...to kim na wogóle bedzie?
gość
11 lat temu
LACHONIK..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie