Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dubieniecki ROZKAZUJE PUBLICZNIE... Kaczyńskiemu!

1691
Podziel się:

Marta ma zostać politykiem. Tak zdecydował... "Fakty powinny zostać wykonane!"

Dubieniecki ROZKAZUJE PUBLICZNIE... Kaczyńskiemu!

Wygląda na to, że Marta Kaczyńska, tak jak zapowiadała w ostatnim wywiadzie (zobacz: Marta Kaczyńska: "KTOŚ MA KREW NA RĘKACH!"), planuje wejść do polityki. Albo naprawdę jest na rozchodnym ze swoim mężem (zobacz: Kryzys w małżeństwie Kaczyńskiej?). Jedno albo drugie. Ambitny Marcin Dubieniecki zaatakował bowiem w nowym wywiadzie z Onetem... Jarosława Kaczyńskiego. A właściwie nawet nie zaatakował, a publicznie rozkazał mu, by dał jego żonie "jedynkę" (pierwsze miejsce na liście wyborczej), gdy tylko sobie ona tego zażyczy. Nie dopuszcza możliwości sprzeciwu.

Mąż Marty Kaczyńskiej wyraźnie daje do zrozumienia, że córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej planuje rozpocząć polityczną karierę. Taki ma najwyraźniej plan. Nie wiadomo tylko - ona czy on?

Zdaniem pełnomocnika Marty Kaczyńskiej szef partii i jej wujek nie ma prawa odmówić jej startu do Sejmu lub Parlamentu Europejskiego z list PiSu:

Nie ma takiego prawa, żeby jej odmówić. Marta Kaczyńska powinna dostać "jedynkę", jeśli by tylko tego zapragnęła, i wszystko, co jest jej potrzebne. W PiS nie może być dyskusji, czy Marcie Kaczyńskiej należy się miejsce na listach, czy nie. To Marta Kaczyńska oznajmia określone fakty, które powinny zostać wykonane - powiedział ostro Dubieniecki, pełnomocnik prawny Marty Kaczyńskiej.

Skąd te nerwy? Jarosław Kaczyński wyraźnie dał do zrozumienia, co myśli o politycznych ambicjach swojej bratanicy, a pośrednio jej bojowo nastawionego męża: Za mojego rządzenia w PiS nepotyzmu w partii nie będzie. To, że jest się krewnym czy powinowatym nie jest powodem, żeby dostać miejsce na listach PiS - powiedział.

PiS-u nie byłoby bez Jarosława Kaczyńskiego i Lecha Kaczyńskiego. Nie byłoby dzisiejszego Jarosława Kaczyńskiego bez Lecha Kaczyńskiego, który dzięki sprawowanej funkcji ministra sprawiedliwości pomógł zbudować partię Pis – odpowiada mu Dubuniecki. _**Jarosław Kaczyński może stosować zasadę o wykluczeniu nepotyzmu w PiS, ale z wyłączeniem Marty Kaczyńskiej.**_

Coś niesamowitego. Czy znacie kogoś bardziej szkodzącego wizerunkowi Marty Kaczyńskiej niż jej mąż-pełnomocnik? I jak uważacie - jest on jeszcze "celebrytą", czy może już politykiem? A może w jego przypadku nie sposób już tego ustalić?

KOMENTARZE
(1691)
gość
11 lat temu
jak widać Dubieniecki tak się podjarał kasą z odszkodowań, że teraz mu się buzia nie zamyka
gość
11 lat temu
Kaczynskiemu to moze sobie rozkazywac... Kto to w ogole jest?
gość
9 lat temu
Czy mi się wydaje czy może to nepotyzm , czemu rodziny innych polityków nie wystartują? Tylko to ciele wiecznie niezadowolone.
gość
11 lat temu
dubieniecki to śliski cwaniak, a kaczyńska ewidentnie poczuła parcie na szkło i promuje się na śmierci matki i ojca... nieładnie, nieładnie...
gość
11 lat temu
jak widać adwokacina tak się podjarał kasą z odszkodowań, że teraz mu się buzia nie zamyka
Najnowsze komentarze (1691)
gość
9 lat temu
Czy mi się wydaje czy może to nepotyzm , czemu rodziny innych polityków nie wystartują? Tylko to ciele wiecznie niezadowolone.
gość
11 lat temu
PiS wracajcie! PO przed Trybunał Stanu i tłumaczyć się z rozpierdzielenia Polski! w PiSie nigdy nie było nepotyzmu. Chociaż dla niej mogliby zrobić wyjątek, bo to inteligentna kobieta, która zna bardzo dobrze kulisy polityki, a to się przydaje. HAHHA facet chyba nie wie na co się porywa! jarka wszyscy znamy i wiemy ze na razie jest cierpliwy ale jak ta wsza dubieniecki bedzie dalej prowokowal to jarek go po prostu zniszczy i tak dopier...i ze w polityce bedzie skonczony raz na zawsze rozkazywac to on se moze...ale nie komus kto od zawsze je wydawal i sterowal samym prezydentem :P bedzie wesolo co za rodzinka normalnie wesoly autobus JAGUAREK WUJEK ZABIERZE JAK BĘDZIESZ NIE GRZECZNY !!! facet chyba samobójcą jest Jarka wszyscy znamy to facet o paskudnym charakterku i jak będzie mu Dubieniecki dalej podskakiwał to go weźmie krótko za pysk albo tak mu dowali że w polityce będzie skończony raz na zawsze ta wredność prezia budzi moją sympatię (żeby było jasne nie znoszę PiS i PO to przynajmniej nie będę się z nikim kłócić i wyzywać bo jestem ponad te podziały to na zasadzie PiS robi polakom wstyd a PO ich okrada i sprzedaje innym państwom)
gość
11 lat temu
HAHHA facet chyba nie wie na co się porywa! jarka wszyscy znamy i wiemy ze na razie jest cierpliwy ale jak ta wsza dubieniecki bedzie dalej prowokowal to jarek go po prostu zniszczy i tak dopier...i ze w polityce bedzie skonczony raz na zawsze rozkazywac to on se moze...ale nie komus kto od zawsze je wydawal i sterowal samym prezydentem :P bedzie wesolo co za rodzinka normalnie wesoly autobus JAGUAREK WUJEK ZABIERZE JAK BĘDZIESZ NIE GRZECZNY !!! facet chyba samobójcą jest Jarka wszyscy znamy to facet o paskudnym charakterku i jak będzie mu Dubieniecki dalej podskakiwał to go weźmie krótko za pysk albo tak mu dowali że w polityce będzie skończony raz na zawsze ta wredność prezia budzi moją sympatię (żeby było jasne nie znoszę PiS i PO to przynajmniej nie będę się z nikim kłócić i wyzywać bo jestem ponad te podziały to na zasadzie PiS robi polakom wstyd a PO ich okrada i sprzedaje innym państwom)
gość
11 lat temu
mnie ten temat w pudlu NIE INTERESUJE ! Następna nagonka dziennikarzy i pudlarzy Zbliżają się wybory,więc znów nagonka na wszystkich i wszystko co wiąże się z PIS. Marta,nie poddawaj się.Ich chwyty są poniżej pasa.Chcą Was zjeść żywcem.Wasza miłość przetrwa. Nawet poleżli za nim do szkoły i sklepu....żenada, tak im nie pomożecie dojść do ładu. Trzymaj się Marta nie wszyscy Wam życzą źle... Pani Marto Jesteśmy z Panią Te hieny z mediów są na usługach ITI Za srebrniki osprzedadzą nawet soją rodzinę nie jestem wielbicielka Pis ale ten atak na Dubienieckiego to przesada...Pewnie to sprawka Po.Nawet drogie torebki im wytykacie-ja tez takie nosze i co.. a co się dziwicie, że jest samotna? kobieta straciła obojga rodziców w tym matkę więc co w tym dziwnego, że szuka pomocy lub nawet rozmowy u przyjaciółki rodziny. Powodzenia Marta! Dużo siły! biedna ona.. taka tragedia ja dotknela, a teraz to.. szkoda mi jej, naprawde jak mi jest szkoda tej rodziny ciekawe ile jeszcze beda mogli zniesc jak mi jest zle to wspomne sobie ta rodzine i juz mi sie polepsza naprawde nie chcialabym byc na ich miejscu ludzie postanowili ich zniszczyc komu tak bbb przeszkadzaja ? Pani Marcie życzę dużo zdrowia,siły duchowej i miłości od ludzi.:)))
gość
11 lat temu
Czytam całą wypowiedz tego chłopaczka na Onecie. Ma manie wielkości, myśli że inni politycy w PiSie się go boją, mówi że Jarek nie bedzie żył wiecznie i nie namaścił jeszcze następcy... Oj dziecko dziecko takimi wypowiedziami w polityce kariery nie zrobisz, to się kieruje raczej do psychologa czy psychiatry takie zaburzenia osobowosci bo jesteś w PiSie nikim. I nikt nigdy nawet z PJN nie mówił do Jarosława w taki sposób. Kaczyński to jest piekielnie inteligentny człowiek i nie dz Sobą manipulowac jakiemuś cwaniaczkowi Do prezesa Kaczyńskiego tak się nie mówi p****u!!! Raz ci powiedział, że za nazwisko nie dostaniesz miejsca na liście! A twoja żona wogóle wie o tym że chcesz ją wcisnąć na listę? Jesteś szczurem, jak możesz własnej rodzinie, kochanej kobiecie robić takie rzeczy??
gość
11 lat temu
facet chyba samobójcą jest Jarka wszyscy znamy to facet o paskudnym charakterku i jak będzie mu Dubieniecki dalej podskakiwał to go weźmie krótko za pysk albo tak mu dowali że w polityce będzie skończony raz na zawsze ta wredność prezia budzi moją sympatię (żeby było jasne nie znoszę PiS i PO to przynajmniej nie będę się z nikim kłócić i wyzywać bo jestem ponad te podziały to na zasadzie PiS robi polakom wstyd a PO ich okrada i sprzedaje innym państwom)
gość
11 lat temu
w PiSie nigdy nie było nepotyzmu. Chociaż dla niej mogliby zrobić wyjątek, bo to inteligentna kobieta, która zna bardzo dobrze kulisy polityki, a to się przydaje.
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
facet chyba samobójcą jest Jarka wszyscy znamy to facet o paskudnym charakterku i jak będzie mu Dubieniecki dalej podskakiwał to go weźmie krótko za pysk albo tak mu dowali że w polityce będzie skończony raz na zawsze ta wredność prezia budzi moją sympatię (żeby było jasne nie znoszę PiS i PO to przynajmniej nie będę się z nikim kłócić i wyzywać bo jestem ponad te podziały to na zasadzie PiS robi polakom wstyd a PO ich okrada i sprzedaje innym państwom)
gość
11 lat temu
JAGUAREK WUJEK ZABIERZE JAK BĘDZIESZ NIE GRZECZNY !!!
gość
11 lat temu
Kaczyński to jest piekielnie inteligentny człowiek i nie dz Sobą manipulowac jakiemuś cwaniaczkowi Do prezesa Kaczyńskiego tak się nie mówi p****u!!! Raz ci powiedział, że za nazwisko nie dostaniesz miejsca na liście! A twoja żona wogóle wie o tym że chcesz ją wcisnąć na listę? Jesteś szczurem, jak możesz własnej rodzinie, kochanej kobiecie robić takie rzeczy??
gość
11 lat temu
Ty jesteś chory? Marcinuś właśnie rozkazuje żonie i warczy na stryja, a ty mówisz że on jest wielki? Pierwszy raz słysze że jakiś szczeniak podskakuje Kaczyńskiemu - co znaczy że kariera Marcinka już dobiegła końca. Jarek zdania nie zmieni, a tyle co ten chłoptaś zrobił to przyniósł wstyd żonie!!! Kaczyński to porządny polityk z zasadami, a ten chłopak to zwykły karierowicz.
gość
11 lat temu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie