Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiśniewski szuka nowej "królowej dance"

118
Podziel się

Chce stworzyć "nową Mandarynę". "Od 16 do 28 lat"...

Wiśniewski szuka nowej "królowej dance"
bEiCwOOJ

Jak wiadomo współpraca Michała Wiśniewskiego z byłą żoną, Martą, nie wypaliła. Szumnie zapowiadany przez niego wielki powrót "królowej muzyki dance" ostatecznie się nie odbył, a para rozstała się ponownie w atmosferze wzajemnych żalów i pretensji. Marta skarżyła się niedawno w tabloidzie, że były mąż, a zarazem menedżer, nie chce jej oddać przygotowanych dla niej piosenek.

I chyba już raczej nie odda, bo, jak donosi Fakt, ider Ich Troje szuka właśnie "nowej Mandaryny". Chce, żeby piosenki skomponowane dla Marty zaśpiewała inna wokalistka. Czyli mamy do czynienia z sytuacją podobną do tej z domem w Madalence, który Michał kupił Mandarynie na urodziny, a potem zamieszkał w nim z nową żoną.

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski i Harald Reitinger ogłaszają casting na najlepszy projekt dance'owy w Polsce - zaanonsował na swojej stronie internetowej.

bEiCwOOL

Poszukiwana jest wokalistka w wieku od 16 do 28 lat, dobrze śpiewająca i tańcząca, biegle posługująca się językiem angielskim.

Przy okazji dało się zauważyć, że nowa dziewczyna Michała dyskretnie pozbyła się drugiego członu nazwiska, rezygnując z Idzika na rzecz znacznie bardziej rozpoznawalnego Tajnera.

Jak myślicie, czy wymiana starej Mandaryny na nową okaże się dobrym krokiem biznesowym? Dobrze, że zaznaczył przynajmniej w ogłoszeniu, że ta powinna umieć śpiewać.

bEiCwOPm
KOMENTARZE
(118)
gość
10 lat temu
najgorzej jak facetowi wydaje się , że wie co chce robić a tak naprawdę to już bez znaczenia bo się WYPALIŁ. kiedy on wreszcie zrozumie, że został celebrytą i już nic więcej. MICHAŁ TO KONIEC zajmij się wychowywaniem dzieci bo tak lubisz się nimi chwalić..... na tym się nie kończy rola ojca.
gość
10 lat temu
Znowu wymyślił durnotę aby się promować mam nadzieję że jutro wyleci z Bitwy na głosy i zaszyje się z Tajnerową w górskiej chatce.Pora na nowe dziecko Wiśnia
gość
10 lat temu
Gdyby nie sprytna Tajnerowa to Michal stworzylby z Mandaryny krolowa dance.
bEiCwOPn
gość
10 lat temu
Szuka nowej zony:)
gość
10 lat temu
a nie, bo to ja będę nową Mandaryną !!!!!!!!!!!!! |:)
Najnowsze komentarze (118)
gość
10 lat temu
mandaryna jest niepowtarzalna i zadna ja nie zastapi w tancu w zyciu juz jedna probowala ja zastapic ale okazalo sie do zalosne i smutne
gość
10 lat temu
czerwony WYMIATAJ
gość
10 lat temu
to dajcie mu striptizer z you can dance:D
gość
10 lat temu
uwolnijcie nas raz na zawsze od niego!!!...nie chcemy go wiecej ogladac,ani sluchac!!!
gość
10 lat temu
błagam, czerwony, załosny czlowieku.. - zniknij raz na zawsze Ten ćwok nie nadaje się do showbiznesu
gość
10 lat temu
tylko Justyna ona ich wyniosła na szczyt,piękny głos ale słabe przebicie
gość
10 lat temu
MICHAle Wiśniewski jak ty możesz śpiewać że Bóg jest miłośią twą jak się z nim wogóle nie liczysz bierz sobie tyle ślubów ile chcesz ale cywilnych URSZULA
gość
10 lat temu
Głupoty piszecie ,szkoda tajnerki Michał tak naprawdę tylko mandaryne kochał i kocha nadal ,ładna z nich para
bEiCwOPf
gość
10 lat temu
czerwony wsiok
gość
10 lat temu
następną wydyma i kopnie z trójką bachorów dzieciorób
gość
10 lat temu
Jak romantycznie.
gość
10 lat temu
Michał z Mandaryną najbardziej do siebie pasowali, to była też wielka prawdziwa miłość. Myśle, że kiedyś do siebie wrócą.
gość
10 lat temu
oczywiscie ten b****k i alkoholik chce najpierw wydymać dzieciaka i zrobic jej kolejne dziecko.
gość
10 lat temu
Ja...ja pierwsza... ja chcę !!!
...
Następna strona
bEiCwOPH