Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiśniewski odpadł z "Bitwy na głosy"!

620
Podziel się:

Mlynkowa znowu wygrała!

Wiśniewski odpadł z "Bitwy na głosy"!
bEDvBzZx

Ostatni odcinek Bitwy na głosy zakończył się odejściem Michała Wiśniewskiego z programu. Najwyraźniej wciskanie wokalistki Ich Troje do grupy naturszczyków jednak nie spodobało się widzom. Głosującym nie przypadła do gustu także polska wersja piosenki zespołu Scorpions Send Me An Angel, którą wykonała grupa Wiśni. Bez szczególnych emocji do kolejnego odcinka przeszły zespoły Golców i Urbańskiej. Drugie miejsce w głosowaniu zajęła Urszula Dudziak, zaś trzecie Piotr Kupicha. Ponownie wygrała Mlynkowa, której zwycięstwo przepowiedział Jagielski, stwierdzając:

Polska może cię pokochać, bo jesteś taka prostolinijna. Po prostu walisz prosto w oczy.

Miecznikowskiemu natomiast nie pomógł naprawdę tani numer ze łzawą historią taksówkarki. Naprawdę współczujemy uczestniczce Bitwy na głosy przykrych doświadczeń, ale wywlekanie ich na wizji to bardzo zły pomysł. Na dodatek producenci programu włożyli w usta kobiety, która straciła dziecko, słowa z Bohemian Rapsody "Mama, ooh, I don't want to die" – żenująca zagrywka.

bEDvBzZz

Trzeba natomiast przyznać, że Wiśniewski przyjął przegraną z podniesionym czołem. Najwyraźniej nie zmartwił się, bo zamierza wycisnąć ze swojej grupy, co tylko się da i - jak zapowiedział - planuje z nimi… wspólną trasę koncertową.

Ja się naprawdę jako artysta w tym programie realizuję. My będziemy nadal współpracować. Mamy już zaplanowane wspólne koncerty – powiedział Wiśniewski.

Uważacie, że słusznie odpadł? Czy może inna grupa była słabsza od podopiecznych Michała?

bEDvBAaa
KOMENTARZE
(620)
Do gościa k...
11 lat temu
Natasza najlepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!może w końcu Cię docenią Nataszko. To z powodu zazdrości, że nikt Ci nie dorównuje. Uwielbiamy Cię słuchać z moim mężem i naszymi znajomymi.
Do gościa k...
11 lat temu
"Czerwony" byłam pewna< że odpadnie po pierwszym odcinku, wykonanie i wy bór piosenki "gdy nie ma nas w domu"było świetne, ale jak zobaczyliśmy "skrzydła" to po 1/2 litrze wyliśmy ze śmiechu i już nie można było wymyślać kto przegra.
gość
11 lat temu
urbańska powinna odpaść;/
bEDvBAab
gość
11 lat temu
Odpaść powinna Grażynka,jest totalnie żenująca,nie ma nic do powiedzenia,a jak zaczyna juz coś to mi słabo.Może jak się przejedzie tramwajem to zacznie mówić jak człowiek
gość
11 lat temu
GŁOSUJEMY NA URBAŃSKĄ -JEST NAJLEPSZA I BARDZO JA LUBIMY,Z MŁYNKOWĄ TO CHYBA PRZESADA.
Najnowsze komentarze (620)
eLyJ3m debnl...
9 lat temu
eLyJ3m <a href=" [url= [link=
gość
10 lat temu
KOCHAM EDYTĘ GÓRNIAK !!!!
gość
10 lat temu
musieli wziąć kogoś tak nielubianego przez widzów, żeby ludzie z nienawiści do niego oglądali ten program i głosowali na innych, żeby tamten nie wygrał.
gość
10 lat temu
To było wiadome ;)
gość
10 lat temu
byl dobry szkoda ze odpadl
gość
10 lat temu
Michał zachował się z klasą i wie co robi.Co czepiacie się jego włosów.Ma taki kaprys i tak robi .a jak inni robią tatuaże cz nabijają ciało gdzie się da to dobrze.Oj ludziska popatrzcie na siebie.
gość
10 lat temu
Michał jest naprawde dobry w tym co robi.masz rację że na dyskoteki wiejskie do remizy sie nadaje bo tam ludzie idą aby się naprawdę bawić i taka muzyka jest OKEY a jeśli go nie lubicie to nie ubliżajcie bo chyba nie o to chodzi aby Pudelek z tego słynął.
gość
10 lat temu
Nie lubie Wisniewskiego, ale trzeba przyznac, ze zachowal sie z klasą. Brawo!
bEDvBzZT
gość
10 lat temu
No wlasnie tak samo czuję. Grupa Wiśniewskiego wypadła przeciez najlepiej, w ogóle nie rozumiem tego głosowania. Ci ludzie (widac to golym okiem) czują się wzajemnie, wedlug mnie to dojrzaly, świetny, zgrany zespół.
gość
10 lat temu
Szkoda, że Michał odpadł. Śpiewali pięknie ,wyglądał bosko. Wcale inni nie są lepsi. Nie wiadomo o co tu chodzi. Młynkowa z cał tą Afryką. Ona powinna odpaśc.
gość
10 lat temu
młynkowa jest pojeb*** lekko jej sie piep***
gość
10 lat temu
NO I DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
zabic zabic zabic zabic zabic zabic zabic zabic zabic zabic adolfa adolfa adolfa adolfa dolfa dolfa dolfa dolfa dolfa dolfa w unii nie bedzie rzadzil adolf hitler w unii nie bedzie rzadzil adof adolf hitler w unii nie bedzie rzadzil adol adolf hitler wszystkich tusk oszukales caly narod polski oszukales nie wybaczymy ci tego zabic zabic zabic zabic zabic adolfa dolfa adolfa dolfa adolfa dolfa tuska rosje oszukales a rosja nie lubi oszustow narod polski oszukales a polska nie lubi oszustow zgin zgin zgin zgin twoje godziny sa policzone
gość
10 lat temu
zabic zabic zabic zabic zabic zabic zabic adolfa dolfa adolfa dolfa dolfa dolfa dolfa dolfa dolfa dolfa dolfa dolfa dolfa dolfa dolfa tuska tuska tuska tuska tuska tuska tuska tuska tuska tuska tuska uska uska y
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDvBAaM
bEDvBAaN
bEDvBAaO
bEDvBAaP
bEDvBAaQ
bEDvBAav