Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

"Antoni K." znów imprezuje!

481
Podziel się:

Znowu pił na ulicy. Dopiero co wytrzeźwiał... Wierzycie w jego skruchę?

"Antoni K." znów imprezuje!

Najwyraźniej już się otrząsnał po niemiłych przeżyciach i nocy spędzonej w izbie wytrzeźwień (zobacz: "Załatwię was, JEBA** PSY! JESTEŚCIE GÓWNAMI!"). Fakt donosi, że Antoni K. spędził sobotni wieczór na imprezie. Najwyraźniej polubił zabawę pod gołym niebem bo i tym razem, chociaż pogodę trudno było uznać za sprzyjajacą, większą część czasu spędził na ulicy, paląc i pijac w miejscu publicznym. Tym razem, na szczęście dla niego, nie przejeżdżał w pobliżu żaden patrol policyjny. Ciekawe, co policjanci usłyszeli by tym razem, gdyby mu przeszkodzili w zabawie.

Aby ratować wizerunek syna, tata załatwił mu już wywiad w Gali. Jak sam mówił, "wystarczy kilka telefonów". Młody Królikowski korzysta z okazji i deklaruje skruchę na łamach magazynu. Wierzycie w to, że jest szczera?

Dostałem od życia zółtą kartkę - mówi skruszony. Wierzę, że pozwoli mi zmienić się na lepsze. Ostatnio dużo pracowałem, to wiązało się w różnymi napięciami. Za bardzo wszedłem w jakieś wyimaginowane historie, tracąc powoli grunt pod nogami. Teraz zostałem postanowiony do pionu.

Królikowski ma też oczywiście żal do mediów... Ponieważ to one upiły się i wyzywały policjantów od "psów" i groziły, że ich "zniszczą"... Jak sądzicie, czy tata Antoniego naprawdę jest aż tak wpływowy, by "zniszczyć" funkcjonariusza policji? Jest w tym równie skuteczny, co w załatwianiu wywiadów i rozgrzeszenia w branży synowi? Bo rozumiemy, że to na niego powoływał się Antoni grożąc im bezrobociem.

KOMENTARZE
(481)
gość
11 lat temu
obleśny g******z
gość
11 lat temu
niech imprezuje to że policja go zwinęła to nie znaczy że ma skończyć z imprezami :)
gość
11 lat temu
gówno!
gość
11 lat temu
krzysiooo;*;*;*;*;*
gość
11 lat temu
darmozjady telewizyjne...niech ktos ich wreszcie wywali z tych seriali...
Najnowsze komentarze (481)
goœÌ
11 lat temu
That's way the bestest aesnwr so far!
gość
11 lat temu
Ahhh! Prawdziwy Królikowski Antoni "Gucio"Gangster (A"G"G) ciekaw jestem jaką miał by minę jak by wylądował pod natryskiem w amerykańskim wiezieniu o zaostrzonym rygorze dla m******w :D Czy zrobiliby z jego d... prawdziwą jesień średniowiecza?! Może jeszcze Antoś coś zbroi... np. w USA tam policjanci się nie patyczkują jak ktoś ich zaatakuje... Ps. A co z "Papugą Antosia która miała zjeść polskich policjantów"???
gość
11 lat temu
ten mlody czlowiek ma twarz jak kartofel. Jak to mozliwe, ze robi taka kariere?! to smieszne, ze taki mezczyzna moze w tym kraju zrobic kariere...
gość
11 lat temu
WIELKI AKTORZYNA,z marnym zarostem.W d***e juz sie tym 'marnym maluckim poprzewracało.Ludzie jak wy chowacie te swoje dzieci,przeciesz to juz kaleki.TATUŚ zmobilizuj synka, to nie ta droga.A swoją droga tak ma łep juz przepity że nie może opanować emocji???? super i gratuluję.
gość
11 lat temu
jednym slowem Antos trzymaj sie ...pij stary pij na starosc torba i kij....heeeeeee
gośćanka
11 lat temu
bez talencie ,nie ma szkoły tylko,tatusia ktory mu załatwia role.Jaki obciach i urodą amanta też nie grzeszy.Ciekawe że producenci tego nie widzą,skoro tyle młodych chłopakow po szkołach i przystojnych nie ma pracy.
gość
11 lat temu
Niech smarkacz idzie do szkoły, bo rośnie nam armia niedokształconych gwiazdorów. Nie umieją mówić, seplenią jak on ta Frycz, a koszą kasę jak milionerzy.
gość
11 lat temu
g***i p****t,on jest strasznie beznadziejny.
gość
11 lat temu
mam nadzieję, że odpowie za swoje,,,w ogóle obciach i wstyd:(
gość
11 lat temu
po prostu m***l
gość
11 lat temu
Syn by tego nie wymyślił tylko musiał to słyszeć w domu , TAKŻE O POLICJANTACH
gość
11 lat temu
i po co mu zaslaniaja oczy? i tak wiadomo o kogo chodzi. zal!!
gość
11 lat temu
Ma to po ojcu !
gość
11 lat temu
wychowali kaleke to maja! ani urody (bo pasztet) ani talentu ani warsztatu!!!! kupa niczego na dwóch nogach - masakra
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie