Trwa ładowanie...
Przejdź na

Serial z Miko okazał się klapą!

320
Podziel się:

Już zdjęto go z anteny.

Serial z Miko okazał się klapą!
bEUsDiHp

Iza Miko jeszcze przed świętami utrzymywała, że nie przyjedzie do Polski, gdyż ma zbyt dużo pracy na planie nowego serialu (zobacz: Miko spędzi święta przy komputerze). Ponownie okazuje się, że aktorka trochę przesadziła. To już niemal norma, że Miko otrzymuje rolę, ogłasza w mediach swój wielki sukces, a następnie wycinają ją z filmu lub jego produkcja zostaje anulowana. Historia powtórzyła się z serialem The Cape, w którym aktorka wcieliła się w uwodzicielską członkinię grupy cyrkowej.

Początkowo Miko miała pojawić się tylko w jednym odcinku, ale postanowiono rozszerzyć jej rolę. Na tym skończyły się niestety sukcesy Izy w The Cape. Pierwszy odcinek serii zobaczyło ponad 8 milionów widzów, co jak na Stany Zjednoczone oznacza niewielką widownię. Oglądalność każdego kolejnego epizodu spadała i tak przedostatni odcinek zebrał jedynie niecałe 4 miliony oglądających. Ostatecznie serial okazał się klapą i zdjęto go z anteny.

Niedawno Miko zakończyła zdjęcia do filmu Two Jacks, gdzie zagrała u boku Sienny Miller. Już zdążyła się tym pochwalić. Miejmy nadzieję, że i tym razem nie okaże się, że trochę się pospieszyła.

bEUsDiHr
bEUsDiHS
KOMENTARZE
(320)
gość
11 lat temu
ma taką brzydką kwadratową mordę
gość AA
11 lat temu
Brzydka twarz
gość
11 lat temu
przygadal trol trolowi
bEUsDiHT
Rtęć
11 lat temu
TO zdjęcie to koronny przykład na to jak można doskonale poniżyć kogoś jednym zdjęciem. Bez urazy ale pani Miko wygląda tu jak nie do końca odczarowana z zaklęcia żaba po próbie przełknięcia średnio formatowego imadła..
gość
11 lat temu
Brednie, to byl swietny serial tylko w USA jest za duzo tumanow ktorzy potrzebuja ogladac prostackie seriale! Wiem co mowie bo jestem w Stanach i widze co sie dzieje.
Najnowsze komentarze (320)
Q73dpp xsipa...
10 lat temu
Q73dpp <a href="
EzP4Xn , [url...
10 lat temu
EzP4Xn , [url= [link=
CCcI6M nsayp...
10 lat temu
CCcI6M <a href="
Now I'm like,...
10 lat temu
Now I'm like, well duh! Truly thaknufl for your help.
gość
11 lat temu
Po raz kolejny PLUS za dobranie zdjęcia na czoło. Jesteście coraz lepsi! :-)
gość
11 lat temu
swieta prawda!
gość
11 lat temu
dajcie.jej.spokój.może.być.jej.przykro
gość
11 lat temu
O, odezwała się ropucha!!!
bEUsDiHL
gość
11 lat temu
Re,re kum,kum....bęc!!!!!!!!
gość
11 lat temu
I co z tego....TO JEJ NIE PRZESZKADZA ZARABIAC NA AKTORSTWIE
gość
11 lat temu
w*******a, szpetny ryj
gość
11 lat temu
I co z tego?
gość
11 lat temu
Nie podoba się, ze Miko daje sobie radę? I to za oceanem...a nie na swoich smieciach. Taaak...trzeba wyzwać od kwadratowej mordki, żeby samemu poczuć się lepiej...Ja, taka ładna a marnuję czas na Pudelku i nic z tego nie mam, ani grosika a ta brzydula zarabia, stroi się, gada ze znanymi w swiecie aktorami i rezyserami...Dokopać jej!
gość
11 lat temu
Miko to wypisz, wymaluj Crazy Frog! Lepszy niż mąz Cichopek:)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUsDiIE
bEUsDiIF
bEUsDiIG
bEUsDiIH
bEUsDiII
bEUsDiIn