Trwa ładowanie...
Przejdź na

To Tajner kupiła dom Wiśniewskiego!

264
Podziel się

I weźcie tu ich zrozumcie...

To Tajner kupiła dom Wiśniewskiego!
bDZrZPud

I weźcie tu zrozumcie Wiśniewskich... Na początku kwietnia Michał stracił swój dom. Ogromne długi, w jakie się wpakował sprawiły, że sąd w Piasecznie zarządził licytację willi w Magdalence, która była "prezentem urodzinowym" dla Mandaryny. Dom został sprzedany za 3,85 miliona złotych, czyli o jakieś 2 miliony mniej, niż wynosiła jego teoretyczna wartość rynkowa. Dziennikarzom tygodnika Na żywo udało się ustalić, kto "zarobił" na posiadłości Wiśniewskiego.

Okazuje się, że licytację wygrała... jego obecna partnerka, Dominika Tajner. To ona została nową właścicielką domu. Według tygodnika przeprowadza tam teraz szeroko zakrojony remont. Zamierza na przykład uruchomić nieczynny od dawna basen, odświeżyć ogród i plac zabaw dla dzieci, a z wnętrza domu pozbyć się wszelkich rzeczy, które mogłyby przypominać byłe żony Michała.

Ciekawe więc, skąd te doniesienia, że Michał o niczym jej nie poinformował, a o jego problemach dowiadywała się z gazet. Jak widać Tajner szybko przejęła starą taktykę Wiśniewskiego. Jak pamiętamy, nikt na niej dobrze nie wyszedł. A już szczególnie jego kobiety...

bDZrZPuf
bDZrZPuG
KOMENTARZE
(264)
gość
10 lat temu
skad ta blachara ma tyle kasy
gość z NYC
10 lat temu
Tej Tajner to nie chcialbym za darmo.Brzydka jak NOC!
gość
10 lat temu
Domino wie co robi - takiej kobiety Michal potrzebowal- ciepłej i opiekunczej a nie ciagle tych chwastow czekających na kase!
bDZrZPuH
gość
10 lat temu
Ta Dominika wygląda na normalną kobietę. Czego wy tak po niej jeździcie? Zadbana i ładniejsza od niejednej wychudzonej celebrytki. Taka zwyczajna się wydaje, jakich setki w Polsce... was, waszych matek, córek, sióstr i koleżanek. Złośliwi jesteście. Powodzenia jej życzę, bo Wiśniewski jest niezrównoważony psychicznie. Nie daje im większych szans na długi związek. Szkoda jej.
gość
10 lat temu
raczej nie chce Ci się myśleć, bo: - nikt nie znał dotąd córki Tajnera odkąd nie zaczęła się z nim gzić. Poznaliśmy ją dopiero jak została kochanką Michała , która błyskawicznie zajęła łóże małżeńskie Ani i objęłą posadę menadżęrki. Czyli bardzo potrzebowała Czerwonego żeby się wreszcie wypromować. - Ma niesamowite parcie na szkło bo chętnie udziela się w mediach i udziela wywiadów do brukowców i chętnie pozuje do zdjęć. - Jako trener i psycholog jest mierna i bezczelna. Szkoda że mając taką wiedzę nie uratowała swojego pierwszego małżeństwa i rozbiła małżeństwo swojej koleżanki. Moja ocena. Życzę jej żeby tak długo cieszyła się szczęściem z Michałem jak jej poprzedniczki. Takich wyrachowanych osób jak córka Tajnera żałować nie będę kiedy miłość się skończy.
Najnowsze komentarze (264)
gość
9 lat temu
sorrki...za szybko enter;-)...w końcu sensowny wpis,media są"wielkie"ale czasem domniemania są bardziej błędne od faktów. DEMENTI...to nie Tajnerowa jest sprawcą zakupu nieruchomości,wiara czyni cuda...nie ważne jak,ale piszą,niezła "promocja"super kolejnej "miłości";-DDDDD
gość
9 lat temu
...bravo,w koncu senowny wpi
gość
9 lat temu
Nie macie pojecia na czym polegaja interesy to jasne ze Michał wyłozył na własny dom po co......za ciency w uszach jestescie!
gość
10 lat temu
najbrzydsza z jego bab pasują do siebie
gość
10 lat temu
i tak sie dorabiaja w tym kraju zlodzieje.gdzie urzad skarbowy
gość
10 lat temu
ciekawe skąd ma 4 miliony na dom i jeszcze jego remont , no cóż to tylko Polska :-(((
gość
10 lat temu
CUDAKI
gość
10 lat temu
czy ona ma tylko jedna pare butow?
bDZrZPuz
gość
10 lat temu
a człowiek musi wyżyc za 1200 zł a tu taka kasa szok
gość
10 lat temu
takie okrutne życie
gość
10 lat temu
ten chłopczyk słodki to jej synek ?
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
nie dość że brzydula w tych samych spodniach to kradnie dzieci mandaryny i michała dom . d****a
gość
10 lat temu
jest ladna i tyle,,,,,
...
Następna strona
bDZrZPvb