Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cichopek i Mroczek żalą się w hipermarkecie

463
Podziel się

"Już sam dojazd do studia to koszmar" - narzeka Pyza.

Cichopek i Mroczek żalą się w hipermarkecie
bDZUZTkR

Najlepszy okres swoich karier mają już raczej za sobą. W centrum handlowym Gemini Park w Bielsku Białej Kasia Cichopek i Marcin Mroczek, grajacy w serialu M jak miłość małżeństwo *Zduńskich *przypomnieli sobie dawne czasy, kiedy jeszcze nie uważali się za gwiazdy i dopiero zaczynali zdobywać popularność.

Niedzielne popołudnie spędzili na opowiadaniu klientom sklepu o trudach życia aktorów serialowych. Bo, musicie wiedzieć, żyje się im bardzo ciężko.

Jeśli komuś się wydaje, że praca na planie to tylko przyjemność, to jest w wielkim błędzie - wyznała ponuro Pyza. Niejednokrotnie już sam dojazd do studia to koszmar.

bDZUZTkT

Marcin Mroczek postanowił nie być gorszy i też poskarżyć się na swój ciężki los.

To cena popularności, ale bywają chwile, że człowiek żałuje, że nie może spokojnie zrobić zakupów - żalił się kupujacym. Na ulicy nadal jestem aktorem.

Naszym zdaniem akurat Mroczek nie jest aktorem nawet na planie, ale to już inna kwestia.

bDZUZTlu
KOMENTARZE
(463)
gość
10 lat temu
Film "Thor" (2011) PL juz dostepny na PiggyShare!!! piggyshare . com/file/ptv34upw/
gość
10 lat temu
mina faceta stojącego za nimi,bezcenna
gość
10 lat temu
ale tę kasię to by wziął, hhhhhmmm
bDZUZTlv
gość
10 lat temu
pseudo aktorzyny - nie może normalnie zrobić zakupów? Niech nie przyjeżdża się promować do Galerii Handlowej - żałosne
gość
10 lat temu
lol omg
Najnowsze komentarze (463)
gość
8 lat temu
proszę o pomoc finansową pieniądze chciałem przeznaczyć na odzyskanie kondycji które to utraciłem na skutek złej diagnozy lekarskiej, po przez podawanie mi sterydów które to miały wyleczyć nerwy wzrokowe choruje na chorobę genetyczną (Lebera) inaczej mroczki centralnego widzenia, z chorobą da się żyć dlatego pogodziłem z nią się,środki uzyskane chciałbym przeznaczyć na odzyskanie kondycji fizycznej,co umożliwiło by dalszą prace nad sobą .Rachunek w ING Banku Śląskim : 41 1050 1025 1000 0090 6208 3507. Wszystkim ofiarodawcą z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam Paweł.
gość
9 lat temu
do boju Pyza
gość
10 lat temu
aktorzy.. jak z koziej ..........trąba
gość
10 lat temu
WOW TO W BIELSKU TAKIE GWIAZDY?!??
gość
10 lat temu
nie, no dojechanie do pracy na plan ma byc trudne??? a mój dojazd do pracy jest moża łatwy???? buhaha kpisz sobie pyzo!!
gość
10 lat temu
Macie racje !!!
gość
10 lat temu
ooo mroczek Wam podpał cos widzę... :)
gość
10 lat temu
Bieeeedni! Jak mi ich żal....Taka głupotą rzadko kto sie może pochwalić.
bDZUZTln
gość
10 lat temu
bardzo ciezka praca hahaha!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
[a jesli sprzataczka nie ukonczyla szkly sprzataczek to tez nie jest sprzataczka?:D:D:D:DDDDDD albo przedawczyni nie jest po zawodowce handlowej to tez nie jest sprzedawczynia?? a pani w anku jesli nie ukonczyla bankowosci tylko marketing to nie jest bankierem???? zastanow sie! niewielu ludzi pracuje w wyuczonych zawodach a mimo to tylko aktorom zarzuca sie brak przygotowania zawodowego. moim zdaniem aktorstwo to akurat taki zawod jak kiblowa - tego sie nie trzeba uczyc albo sie to czuje albo nie.[/cytat] Ba, ale oni srednio czują ten zawód...przyciągają ich za to kokosy, które mogą sie wiazać z aktorstwem. Nie rozumiem jednego; dlaczego nie można wykonywać zawodu lekarza, psychologa, prawnika, nauczyciela itd.,bez dyplomu...tego też sie można samemu nauczyć i "grać "w tych zawodach tak samo dobrze jak graja owi "aktorzy".
gość
10 lat temu
No , nie...Naprawdę??? To już zupełnie straciłam do niej sympatię.
gość
10 lat temu
Wartościowy wpis, bo to relacja naocznego świadka ich zachowania. Celebryci są nikim, nikim i jeszcze raz nikim ważnym. Najgorsi są Ci, którzy nie zdają sobie z tego sprawy. Najbardziej ubawiły mnie dwie rzeczy z kroniki pychy obu tych osób. O Mroczku (nieważne o którym, bo co to za różnica),opowiadał pewien stary, zasłużony krakowski aktor. Spotkał jednego z braciszków na rynku i ze zdumieniem zauważył, że młodziak oczekuje, by on mu się ukłonił jako pierwszy. Co do Cichopek, to świetne było jej samomianowanie na ikonę telewizji polskiej. Masz rację , niech znikną z naszych oczu!!!
gość
10 lat temu
Boże, jak można tak bezkrytycznie uwierzyć, że jest się wielkim??? Mroczek aktorem? On nawet nie otarł się o aktorstwo.
...
Następna strona
bDZUZTlP