Trwa ładowanie...
Przejdź na

Majewski zniknie z anteny?!

1309
Podziel się

Zrobił się nudny?

Majewski zniknie z anteny?!
bDgMoPYR

Aż nie chce się wierzyć, że program Szymon Majewski Show liczy sobie aż 12 edycji. To już 6 lat. Jesienna seria ma być 13-tą i wiele wskazuje na to, że ta cyfra może przynieść prowadzącemu pecha. Jak donosi Fakt, rokowania w sprawie dalszych losów programu nie nastrajają optymistycznie.

Nie wiadomo, czy będzie kolejna edycja show Szymona - mówi w rozmowie w tabloidem pracownik TVN. Producenci rozmawiali już o niej jakiś czas temu, ale TVN wciąż milczy. Mówi się o tym, że rozważany jest nawet inny program.

Szymon Majewski Show zadebiutował na antenie TVN-u w 2005 roku. Przez pierwsze 4 lata cieszył się ogromną popularnoscią, gromadząc przed telewizorami średnio 3 miliony widzów. Pierwszy kryzys nastapił w 2009 roku, kiedy to ogladalność bardzo spadła. Program udało się uratować, ale o powrocie do dawnych dobrych czasów nie było już mowy.

bDgMoPYT

Od kilku edycji Szymon Majewski wymyśla nowe gagi i próbuje zmieniać swój program, żeby poprawić oglądalność - mówi informator tabloidu. Ale wiele osób czuje, że to już nie to samo. Telewizja widzi, że te wszystkie zabiegi nie rokują, bo nie przyciągają nowych widzów przed telewizory, a starych ubywa. Z drugiej strony na razie nie ma lepszego pomysłu na to, co można by pokazać w miejsce programu Szymona.

Na razie w TVN trwają gorące debaty na temat nowych pomysłów, mających uatrakcyjnić program. Myślicie, że przywrócenie mu dawnej świeżości jest jeszcze w ogóle możliwe?

bDgMoPZu
KOMENTARZE
(1309)
gość
9 lat temu
szkoda ja go lubie:)
gość
9 lat temu
ojoj
gość
9 lat temu
życie:D
bDgMoPZv
gość
9 lat temu
Nudny? To mało powiedziane.. Owszem nie można mu zarzucić bo niektóre żarty były faktycznie zabawne(szczególnie początki programu). Zdecydowana większość jednak od pewnego czasu jest żenująca, nieśmieszna, robiona na siłę. Tak na siłę i to widać. Dam przykład: kawałek programu pt. U1bator : na 5 wypowiedzi tego "mongolskiego pana",z 4 smieję się on sam z siebie.
gość
9 lat temu
lubię go ale jego program jest wyreżyserowany i strasznie nudny, nic się ciekawego nie dzieje, no może te rozmowy w tłoku jakoś przejdą
Najnowsze komentarze (1309)
I ♥ Szymon Ma...
9 lat temu
Wszystko jest możliwe !! Majewski jest jedną z barwniejszych postaci polskiego show biznesu. A nawet jeżeli zdejmą jego SHow, to na 10000000% dostanie kolejną propozycję!
gość
9 lat temu
ja go lubie!
gość
9 lat temu
my go lubimy
gość
9 lat temu
z jego głupich żartów tylko on się śmieje
gość
9 lat temu
TVN oglądam tylko dla House'a i SMS,
gość
9 lat temu
Też takl uważam. Majewskiego jest za dużo, a Jego żarty są jakies takie nijakie.
gość
9 lat temu
lubie go ale co racja to racja powinien zmienic swoja grupe ktora jest odpowiedzialna za "humor" w programie
gość
9 lat temu
Nudy na pudy!
bDgMoPZn
gość
9 lat temu
to od dawien dawna jest zalosne i nudne. kiedy ludzie mowia ze majewski i jego program jest lepszy od wojewódzkiego to smiac mi sie chce. przeciez to takie tanie i komercyjne.
gość
9 lat temu
tak na prawdę to tylko "rozmowy w tłoku" są warte uwagi, sam szymon juz jest mało zabawny
gość
9 lat temu
Nieeeeeeeee ;(
gość
9 lat temu
to fakt, jest już NUDNY!!!!!
Jilly.
9 lat temu
Nieeeeeeeeeeeeeee!
gość
9 lat temu
nieeeeeeeeeeeeenieeeeeee nieeeeeeeeeeeee niiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
...
Następna strona
bDgMoPZP