Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szulawiak usunięta z listy SLD!

468
Podziel się:

Koniec kariery w polityce?

Szulawiak usunięta z listy SLD!

Pomysł na odmłodzenie wizerunku SLD za sprawą Marty Szulawiak okazał się nietrafiony. Zapewnienia byłej striptizerki o głębokim politycznym zaangażowaniu oraz chęci pomocy najuboższym nie przekonały chyba nikogo co do jej kompetencji. Uczestniczka pierwszej edycji Top Model szybko stała się pośmiewiskiem mediów i polityków. Pomimo, że Ryszard Kalisz przekonywał, że Marta "ma w oczach coś myślącego" Wprost Tomasza Lisa nazwał ją na okładce "miernotą".

Wielu członków SLD nie chciało Szulawiak w swoich szeregach i ostatecznie tancerka go-go i modelka nie pojawi się na liście wyborczej partii. TVP Info podało dziś informację, że Szulawiak nie będzie kandydatką SLD do Sejmu.

_**Straty związane z kandydowaniem tej pani byłyby większe niż zyski**_ - komentuje jeden z członków partii.

Decyzję o zerwaniu współpracy z Szulawiak może cofnąć jedynie Grzegorz Napieralski, który początkowo bardzo popierał jej kandydaturę. Czy już zmienił zdanie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(468)
gość
12 lat temu
szkoda, że ludzie oceniają książkę po okładce. Podejrzewam, że większość polityków ma sporo więcej na sumieniu spraw, których może się wstydzić... przy których stripize to pryszcz..
gość
12 lat temu
hahaha gdzie ona do sejmu, chyba do night clubu hehe
gość
12 lat temu
[cytat komentarz="18291335"]JAKIM POŚMIEWISKIEM?MIAŁA DZIEWCZYNA CIĘZKO W ŻYCIU POMAGAŁA SIOSTRZE, A WY UWAŻACIE,ŻE JEST POŚMIEWISKIEM. WALCIE SIĘ MARTA JEST SUPER, WIE CO TO BIEDA, A TO NIE UPOWAŻNIA MEDIÓW DO SZARGANIA JEJ IMIENIA!!! Ona sama sie szarga...
gość
12 lat temu
co ta laska w ogóle tam robiła?
gość
12 lat temu
słusznie
Najnowsze komentarze (468)
gość
8 lat temu
night club na każdym rogu, każda prostytutka mówi że robi co robi bo sytuacja ją zmusiła, prawda jest taka że tego typu praca to pójście na skróty , równie dobrze można znaleźć sponsora i wmawiać ludziom bo mi ciężko dlatego to robię. Szulawiak to typowa karierowiczka a nie biedna dziewczyna skrzywdzona przez los ,, tylko pojawiła się na bankietach to zaraz uwiodła bogatego faceta i w ciążę zaszła, szła do ślubu z wielkim brzuchem, a teraz prowadzi żałosny program, po oczach widać że wyrachowana matke by sprzedała za ciuchy.
gość
12 lat temu
Napieralski z sejmu chciał zrobić klub GO GO -hańba czas używać głowy
gość
12 lat temu
ci panowie za samą propozycję powinni się wstydzić nie będziemy na nich głosować
gość
12 lat temu
no to ładnie nam sld chciało z sejmu klub GO GO zrobić i pewnie zamiast mównicy rurę zainstalować starsi panowie widocznie znudzeni siedzeniem i wysłuchiwaniem obrad wolą tanią rozrywkę ale za pieniądze podatników za swoje panowie się bawić za swoje
gość
12 lat temu
a teraz czas usunąć Napieralskiego że chciał nam wcisnąć taką osobę na posłankę
gość
12 lat temu
popieram pana Lisa
gość
12 lat temu
jeden miałby Szulawiak a drugi niech weźmie Marczuk też b****o z rury
gość
12 lat temu
KOMPROMITACJA SLD
gość
12 lat temu
Napieralski z Kaliszem nie mają własnego programu sami nic nie robią to im się nudzi i panienki do towarzystwa potrzebowali tylko dlaczego za pieniądze podatnika niech idą do klubu GO GO i za swoje się bawią.Ich powinni usunąć za to z listy SLD już na ty6ch panów nie zagłosujemy
gość
12 lat temu
I TAK SIE JUZ ZBŁAŹNILI TYM ŻE MIELI TAKI POMYSL
gość
12 lat temu
Jakby w klasztorze tak płacili to szulawiak poszłaby do klasztoru
gość
12 lat temu
jaka modelka? tancerka tak, modelka absolutnie nie
DZIEKUJEMY PA...
12 lat temu
W SUMIE JAKIEŚ OSIĄGNIĘCIE W POLITYCE JUŻ MA-------ODEBRAŁA CIEŃ SZANSY NA DOBRY WYNIK SLD W WYBORACH,----------------NARÓD PANI DZIEKUJE DROGA PANI PROSTYTU...KO ;)
gość
12 lat temu
SAMĄ PROPOZYCJĄ NAPIERALSKI STARCIŁ WIELU ZWOLENNIKÓW,JEDYNE CO MOŻE TERAZ ZROBIĆ TO WYCOFAĆ SIE Z TEGO DURNEGO POMYSŁU ALE I TAK W PAMIĘCI WYBORÓW ZOSTANIE JEGO PROPOZYCJA DLA PANI Z KLUBU GO GO
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie