Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szulawiak usunięta z listy SLD!

468
Podziel się

Koniec kariery w polityce?

Szulawiak usunięta z listy SLD!
bDgzhQER

Pomysł na odmłodzenie wizerunku SLD za sprawą Marty Szulawiak okazał się nietrafiony. Zapewnienia byłej striptizerki o głębokim politycznym zaangażowaniu oraz chęci pomocy najuboższym nie przekonały chyba nikogo co do jej kompetencji. Uczestniczka pierwszej edycji Top Model szybko stała się pośmiewiskiem mediów i polityków. Pomimo, że Ryszard Kalisz przekonywał, że Marta "ma w oczach coś myślącego" Wprost Tomasza Lisa nazwał ją na okładce "miernotą".

Wielu członków SLD nie chciało Szulawiak w swoich szeregach i ostatecznie tancerka go-go i modelka nie pojawi się na liście wyborczej partii. TVP Info podało dziś informację, że Szulawiak nie będzie kandydatką SLD do Sejmu.

_**Straty związane z kandydowaniem tej pani byłyby większe niż zyski**_ - komentuje jeden z członków partii.

bDgzhQET

Decyzję o zerwaniu współpracy z Szulawiak może cofnąć jedynie Grzegorz Napieralski, który początkowo bardzo popierał jej kandydaturę. Czy już zmienił zdanie?

bDgzhQFu
KOMENTARZE
(468)
gość
9 lat temu
szkoda, że ludzie oceniają książkę po okładce. Podejrzewam, że większość polityków ma sporo więcej na sumieniu spraw, których może się wstydzić... przy których stripize to pryszcz..
gość
9 lat temu
hahaha gdzie ona do sejmu, chyba do night clubu hehe
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="18291335"]JAKIM POŚMIEWISKIEM?MIAŁA DZIEWCZYNA CIĘZKO W ŻYCIU POMAGAŁA SIOSTRZE, A WY UWAŻACIE,ŻE JEST POŚMIEWISKIEM. WALCIE SIĘ MARTA JEST SUPER, WIE CO TO BIEDA, A TO NIE UPOWAŻNIA MEDIÓW DO SZARGANIA JEJ IMIENIA!!! Ona sama sie szarga...
bDgzhQFv
gość
9 lat temu
słusznie
gość
9 lat temu
Szulawiak chciala pomagac ludziom.Teraz ma okazje jak bardzo ........Moze zaangazuje sie jako wolnotariuszka w Afganistanie.
Najnowsze komentarze (468)
gość
6 lat temu
night club na każdym rogu, każda prostytutka mówi że robi co robi bo sytuacja ją zmusiła, prawda jest taka że tego typu praca to pójście na skróty , równie dobrze można znaleźć sponsora i wmawiać ludziom bo mi ciężko dlatego to robię. Szulawiak to typowa karierowiczka a nie biedna dziewczyna skrzywdzona przez los ,, tylko pojawiła się na bankietach to zaraz uwiodła bogatego faceta i w ciążę zaszła, szła do ślubu z wielkim brzuchem, a teraz prowadzi żałosny program, po oczach widać że wyrachowana matke by sprzedała za ciuchy.
gość
9 lat temu
Napieralski z sejmu chciał zrobić klub GO GO -hańba czas używać głowy
gość
9 lat temu
ci panowie za samą propozycję powinni się wstydzić nie będziemy na nich głosować
gość
9 lat temu
no to ładnie nam sld chciało z sejmu klub GO GO zrobić i pewnie zamiast mównicy rurę zainstalować starsi panowie widocznie znudzeni siedzeniem i wysłuchiwaniem obrad wolą tanią rozrywkę ale za pieniądze podatników za swoje panowie się bawić za swoje
gość
9 lat temu
a teraz czas usunąć Napieralskiego że chciał nam wcisnąć taką osobę na posłankę
gość
9 lat temu
popieram pana Lisa
gość
9 lat temu
jeden miałby Szulawiak a drugi niech weźmie Marczuk też b****o z rury
gość
9 lat temu
KOMPROMITACJA SLD
bDgzhQFn
gość
9 lat temu
Napieralski z Kaliszem nie mają własnego programu sami nic nie robią to im się nudzi i panienki do towarzystwa potrzebowali tylko dlaczego za pieniądze podatnika niech idą do klubu GO GO i za swoje się bawią.Ich powinni usunąć za to z listy SLD już na ty6ch panów nie zagłosujemy
gość
9 lat temu
I TAK SIE JUZ ZBŁAŹNILI TYM ŻE MIELI TAKI POMYSL
gość
9 lat temu
Jakby w klasztorze tak płacili to szulawiak poszłaby do klasztoru
gość
9 lat temu
jaka modelka? tancerka tak, modelka absolutnie nie
DZIEKUJEMY PA...
9 lat temu
W SUMIE JAKIEŚ OSIĄGNIĘCIE W POLITYCE JUŻ MA-------ODEBRAŁA CIEŃ SZANSY NA DOBRY WYNIK SLD W WYBORACH,----------------NARÓD PANI DZIEKUJE DROGA PANI PROSTYTU...KO ;)
gość
9 lat temu
SAMĄ PROPOZYCJĄ NAPIERALSKI STARCIŁ WIELU ZWOLENNIKÓW,JEDYNE CO MOŻE TERAZ ZROBIĆ TO WYCOFAĆ SIE Z TEGO DURNEGO POMYSŁU ALE I TAK W PAMIĘCI WYBORÓW ZOSTANIE JEGO PROPOZYCJA DLA PANI Z KLUBU GO GO
...
Następna strona
bDgzhQFP