Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Antoni Królikowski nadal imprezuje!

321
Podziel się

Wyjechał z Warszawy, żeby pić?

Antoni Królikowski nadal imprezuje!
bDJQSUKt

Mieszkańcy Sandomierza, którego stałym rezydentem jest obecnie Antoni K. nie są specjalnie zachwyceni jego zachowaniem. Aktor przesiaduje całe dnie w ogródkowych knajpkach, gdzie przychodzą mu do głowy różne denerwujące sposoby na urozmaicenie czasu sobie i innym.

Biesiaduje sobie w restauracjach "30-tka" i "Kordegarda". Lubi pożartować - pisze Super Express. Jednego dnia wygłupia się strzelając z zabawkowych pistoletów, innego po prostu wychylając kilka głebszych. Uwielbia przy tym pozowac do zdjęć, głównie z fankami.

Według tabloidu mieszkańcom spokojnego miasta takie zachowanie zaczyna powoli działać na nerwy. Jedyna szansa w wyroku sądu. Niestety, termin rozprawy nie jest jeszcze znany. Za pijacka burdę w centrum Warszawy Antoniemu K. grozi do 3 lat więzienia. Na razie nie sprawia wrażenia jakby się tym szczególnie przejmował. W końcu zna ludzi od "załatwiania" takich spraw. To w końcu nie byle kto... Przypomnijmy: "Załatwię was, JEBA** PSY! JESTEŚCIE GÓWNAMI!"

bDJQSUKv

Rodzice są na pewno dumni.

bDJQSUKW
KOMENTARZE
(321)
WAŻNE!
9 lat temu
dnia 28 -09-20011 pan Antoni była na centralnym pijany z kolezanka z planu godzina1.23 wygladał strasznie zaniedbany powiedzieli ze to tak tomantycznie
gość
10 lat temu
smieszne t o jest
gość
10 lat temu
ale niechluj i do tego brzydki... widac pije z rozpaczy:)))
bDJQSUKX
gość
10 lat temu
ZDEMORALIZOWANE MENELSTWO KTÓREMU WSZYSTKO WOLNO BO MA ZNAJOMOŚCI .OTO POLKA SPRWIEDLIWOŚĆ.DAĆ PSEUDO AKTORZYNIE WIĘCEJ RÓL I FORSY ZA NIE .TAK WYGLĄDA ŻYCIE CELEBRYTÓW.SKAD TAKIE DZIADOSTWO SIĘ WZIĘŁO.
gość
10 lat temu
Ciotaaaa
gość
10 lat temu
g***i g******z a rodzice tacy fajni
gość
10 lat temu
on jest extra koleś bardzo go lubię czepiliście się tego imprezowania fajny jest to się bawi i co w tym złego
gość
10 lat temu
Gdyby był taki super to nie wszczynałby burd po pijaku i narkotykach z policją. Łatwa kasa i niewspółmiernie duża (!) za rólki w jakichś tam serialikach manieruje i deprawuje tak młodych ludzi. Wszystko w tym temacie.
gość
10 lat temu
dziecko sławnych rodziców, tyle. Sam na swoją pozycję nie zapracował. Antoni... Tosiek... masakryczne imię:)
gość
10 lat temu
co za ciepły kluch! fuj!!!
gość
10 lat temu
NAGONKA ULUBIONA ZABAWA POLAKÓW
gość
10 lat temu
żal mi ciebie czlowieku ile w tobie nienawisci ,że oskarżasz porządnych ludzi
gość
10 lat temu
[cytat komentarz="18574176"]Ćpun!!!![/cytat nie dziwię mu się gdybym żyla w takim nietolerancyjnym i wrednym kraju tez bym ćpala urządziliscie nagonkę na chlopaka z zazdrości ,że wam się nie udalo tak ,jak jemu.Ta wieczna zazdrosc i kopanie dolków,oskarżanie rodziny.80 % Polaków nie ma szacunku dla drugiego czlowieka
bDJQSUKP
gość
10 lat temu
boże co za k******o przez ciebie przemawia porządna rodzina a chlopak zbladzil a tu zaraz zdeptać,skopać
...
Następna strona
bDJQSULr