Trwa ładowanie...
Przejdź na

Herbuś i Treliński zamieszkali razem!

356
Podziel się

Wreszcie się doczekała.

Herbuś i Treliński zamieszkali razem!
bDJXnjfp

Wprawdzie pierścionka zaręczynowego jak nie było, tak nie ma, ale przekonanie niechętnego stałym związkom partnera do wspólnego zamieszkania to jednak spory sukces. Jak donosi Fakt, Edyta Herbuś spakowała już walizki i wprowadziła się do apartamentu ukochanego. Teraz będą mogli odczuwać świat jeszcze głebiej. Zobacz: Herbuś: "Mariusz i ja odczuwamy świat głębiej"

Mariusz zaproponował jej, by się do niego wprowadziła - zdradza w rozmowie z tabloidem znajoma tancerki. Edyta przyjęła tę propozycję z entuzjazmem.

Mimo wszystko radzilibyśmy zatrzymać dotychczasowe mieszkanie. Tak na wszelki wypadek. Choć z drugiej strony, może lepiej postawić wszystko na jedną kartę?

bDJXnjfr
bDJXnjfS
KOMENTARZE
(356)
gość
10 lat temu
bedzie mial problem jak wygonic karakana jak sie znudzi
gość
10 lat temu
bardzo lubie Edyte, jestem ladna, doszla do wszystkiego sama jest moze nie za madra i czytalam rozne artykuly o jej " glupiutkich" pomylkach ale nie dajmy sie zwariowac, kazdy sie uczy w zyciu. jest bardzo ladna, 100% ladniejsza od innych " gwiazdek"
gość
10 lat temu
zero miłości - symbioza - ewentualnie uwierzę, że on się zakochał, bo ma ochotę na powrót do lat młodzieńczych, ona - czysta kalkulacja - to widać na kilometr
bDJXnjfT
gość
10 lat temu
dziwa i sutener
gość
10 lat temu
SZCEGOLNIE TANDETNE BYLO JEJ WYSTAPIENIE DO ZOLNIERZY WYBIERAJACYCH SIE NA MISJE, AZ CIARY ZAZENOWANIA NA PLECACH MIALEM
gość
10 lat temu
Edyta Tandeta hahahah
gość
10 lat temu
niczym się nie wyróżna, a jej miłośnikiem może być tylko tandeciarz
gość
10 lat temu
Etam takich jak ona pełno niebrzydkich ale głupiutkich, żadnym unikatem ona nie jest, a do tego niezgrabna. Najgorsze, to że tyle lat miała i się nie wyrobiła - wciąż strzela gafy towarzyskie i brak jej klasy. Klasa u kobiety jest bardzo ważna a tandetność jest antyafrodyzjakiem
Benigna.bloog...
10 lat temu
Facet wie ci dobre. Takiej dziewczyny się z rąk nie wypuszcza.
gość
10 lat temu
to niech się przestaną lansować, a edyta niech trochę spuści z nadęcia nad swoją urodą i mniej pozuje do zdjęć, bo strasznie jest nieskromna, podłazi dosłownie pod każdy aparat.
gość
10 lat temu
a co to kogo obchodzi!!!
gość
10 lat temu
dajcie im spokojnie żyć
gość
10 lat temu
tworzą ładną parę
bDJXnjfL
gość
10 lat temu
Facet pewnie chce zaoszczędzić na sprzątaczce!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDJXnjgn