Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tłumy fanów pod domem Amy! (ZDJĘCIA)

946
Podziel się

"To w ogóle nie powinno się wydarzyć".

Tłumy fanów pod domem Amy! (ZDJĘCIA)
bDZhaPtx

Kiedy wczoraj wieczorem media podały informację o śmierci Amy Winehouse, pod jej domem na londyńskim Camden Square zaczęły gromadzić się tłumy fanów. Palono znicze i świeczki, składano kwiaty, pojawiły się też zdjęcia i portrety piosenkarki oraz karteczki z listami i pożegnaniami.

Smutne wieści rozniosły się na tyle szybko, że wynoszeniu ciała piosenkarki towarzyszył oddzielony policyjnym kordonem zszokowany tłum. Wiele osób płakało nie mogąc uwierzyć w to, co się stało.

_**Była niesamowitą osobą, miała dobre serce**_ - mówił właściciel jednego z pubów w Camden, które odwiedzała Amy. _**To w ogóle nie powinno się wydarzyć. Będziemy za nią bardzo tęsknić**_.

bDZhaPtz
bDZhaPtF
bDZhaPtG
bDZhaPua
KOMENTARZE
(946)
gość
10 lat temu
BIEDNA... BEDZIEMY TESKNIC :)
gość
10 lat temu
szkoda jej
gość
10 lat temu
Ona nie była tylko gwiazdą czy ćpunką... Była córką, przyjaciółką i wbrew pozorom idolką dla wielu ludzi. Dajmy spokój wyzwiskom, dziewczyna nie żyje.
bDZhaPub
kasssssssssss...
10 lat temu
Bolesna przestroga dla wszystkich, którzy twierdzą, że narkotyki nie szkodzą.
gość
10 lat temu
smutne
Najnowsze komentarze (946)
gość
9 lat temu
Co za ...
gość
10 lat temu
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach, mimo tylu nieprzyjemnych sytuacji. Byłaś fantastycznym człowiekiem, a przede wszystkim fantastyczną piosenkarką, głos cudowny, wyjątkowy. :( Spoczywaj w spokoju aniołku.
gość
10 lat temu
zastanówcie się co Wy piszecie ! jak Wy byście byli sławni, ćpali itp. , zastanówcie się jakby na Pudlu o Was pisano. ''Ćpunka i brudaska'', a potem ''Za to kochaliśmy Amy Winehouse''. naprawdę Polska jest zj****** krajem, nie mają szacunku do ludzi. wyobraźcie sobie, że to Wy umarliście jako sławna Brudaska i ćpunka, a teraz Was ludzie kochają . to , aż ma się łzy w oczach jak ludzie są podli jak widzą ćpunkę, a jak umiera to płaczą, i użalają się. niech zdychają , jak to niektórzy piszą ! chamstwo cholerne ! Amy na zawsze w mojej pamięci ! [*] ; (
gość
10 lat temu
autor : gość niech z****a s****a To Z*****J NIEUDACZNIKU, IDZ PRECZ SMAŻ SIĘ W PIEKLE SZMATOOO !
[*]
10 lat temu
[*]
gość
10 lat temu
TAK ZDYCHAJA CPUNY :P
gość
10 lat temu
23:23 [26-07-2011] odpowiedz zgłoś link gość LUBIE JA!!!!!!!!!!!!!!!! RYCZE 23:24 [26-07-2011] odpowiedz zgłoś link gość LUBIE JA!!!!!!!!!!!!!!!! RYCZE 23:25 [26-07-2011] odpowiedz zgłoś link gość SMUTEK I ZAL!!!!!!!!!!!!!!! BUHAHAHAHAHAHAHA RYCZE ZE SMEICHU NA TWOJA DURNOTA
gość
10 lat temu
cpajcie dalej narkomani i dolaczycie do idolki hahahahahaha
bDZhaPtT
gość
10 lat temu
jak można mieć szacun do niej jak ona sama dla siebie nie miała.zaćpała się na śmierć i tyle i to każdego czeka jak się nie ocknie
gość
10 lat temu
BĘDZIEMY TĘSKNIĆ :)
gość
10 lat temu
sama jest sobie winna
gość
10 lat temu
ta ameryka, nagle wszyyyscy ja kochaja i w ogole super!
kldyna.. ; *
10 lat temu
[*] . [*] .[*]
gość
10 lat temu
SMUTEK I ZAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDZhaPuv