Trwa ładowanie...
Przejdź na

Foremniak odchodzi z "Na dobre i na złe"?!

208
Podziel się

Jest już zmęczona.

Foremniak odchodzi z "Na dobre i na złe"?!
bDZVQvWt

Kolejną aktorką, która właśnie zrozumiała, że ma już dość odtwarzanej od kilkunastu lat postaci okazała się Małgorzata Foremniak. Najwyraźniej odejście Kożuchowskiej z M jak miłość po 11 latach ośmieliło ją do podjęcia odważnej decyzji.

Małgosia _**już kilka razy chciała odejść, ale ostatecznie producenci zawsze przekonywali ją do zmiany decyzji**_ - potwierdza w rozmowie z Faktem jej znajomy. Ona cieszy się już taką popularnością, że nie musi grać w jednym serialu w nieskończoność. A łatka Zosi się za nią ciągnie już od lat.

Foremniak jest już ponoć bardzo zmęczona kryształową osobowością Zosi Burskiej i najchętniej odeszłaby z serialu natychmiast. Teraz zastanawia się tylko nad tym, jak to zrobić, by nikogo nie urazić i nie spalić za sobą mostów.

bDZVQvWv

To skomplikowany mechanizm - wyjaśnia w rozmowie z tablioidem osoba z produkcji serialu. Pewnie dawno by już odeszła, ale nie chce podpaść produkcji. Nie chce pozbawiać się szans na angaż w tworzonych przez nich filmach.

Utrzymanie dobrych relacji z tak wpływowymi osobami na pewno się opłaci. Foremka niedawno się o tym przekonała, gdy ekipa realizująca Na dobre i na złe zaproponowała jej rolę w swoim fabularnym projekcie Och Karol 2.

Film okazał się sukcesem kasowym, trudno się więc dziwić, że aktorka liczy na kontynuację współpracy. Kłopot w tym, że obecnie ciężko wyobrazić sobie warunki, w których producenci serialu przyjęliby dobrze wiadomość o odejściu Małgosi. Nadal nie doszli do siebie po rezygnacji jej serialowego męża, Artura Żmijewskiego.

bDZVQvWW
KOMENTARZE
(208)
gość
10 lat temu
oneie
jagula
10 lat temu
no i dobre... najlepiej jak wogóle odejdzie z tego całego show biznesu... jeszcze kiedys ją lubiałam własnie za czasów ,,Na dobre i na złe" ale teraz sie wycwaniła i jej nie trawie :/
gość
10 lat temu
jak na swój już poważny wiek udaje głupią i młodszą
bDZVQvWX
gość
10 lat temu
nie umiem smarzyc plackow ziemniacznych!
ZARABIAJ W IN...
10 lat temu
Spędzasz dużo czasu przed komputerem? Siedzisz całymi dniami/nocami grając, słuchając muzyki, lub oglądając filmy? Czemu dodatkowo w tym czasie nie zarobić paru groszy? Dowiedz się więcej na: tnij#.#com/6qz8B - usuń kratki przy kropce
Najnowsze komentarze (208)
gość
9 lat temu
marzy mi sie zeby mi zwaliła konia a potem bym ja p****ł
gość
10 lat temu
No i niech robi co chce ja i tak nie oglądam tego ciekawego serialu n a w e t nie wiem o czym jest. A mam talent to straszny program --- ludzie przychodzą, starają się a tu parę osób decyduje o tym czy zrobią karierę czy nie choć nie zawsze mają rację. A ci artyści mimo że mogą mieć ogromny talent, wierzą że są beztalenciem bo im tak w s z e c h w i e d z ą ce JURY tak powie.
gość
10 lat temu
NO I MNIE TEŻ! WYNOCHA Z PUDELKA!!!
gość
10 lat temu
My też jesteśmy już nią zmęczeni!
gość
10 lat temu
niech odejdzie, nie lubię jej.
gość
10 lat temu
zgadza się a to co odwaliła z tymi zdjęciami dla chorych dzieci to już chamstwo
gość
10 lat temu
Dobra decyzja!!!!!!!ma fajnych następców!!!!!
gość
10 lat temu
żebyś ty wiedziała jak my jestesmy zmęczeni oglądaniem twojej facjaty ,to juz byś dawno zrezygnowala=====z Mam talent też spadaj.ty suchotnico
bDZVQvWP
gość
10 lat temu
Ilu już aktorów odeszło szkoda bo to się fanie ogląda można mieć marzenia jaki to świetny szpital i jeszcze brak Zosi klapa
gość
10 lat temu
nareszcie czas na emeryturę pusta baba
gość
10 lat temu
nie nie nie nie
gość
10 lat temu
ojojojoo za kryształowy charakter jak na lekarza ,nie d ziwię się że się znudzila .POLSKI lekarz bez bialej koperty w ręku oczywiście jako wdzięczność pacjenta to bardziej naturalny widok i pewnie ta nierealna i prawa rola lekarki jaka odgrywa ją znudziła
gość
10 lat temu
Jako aktorka to fajnie gra swoje role ale niestety w Mam Talent jest drętwa. W ogóle się nie nadaje, jest sztuczna i jakaś głupawa. Po obejrzeniu show moje zdanie się zmieniło co do osoby pani Foremniak. Niestety ode mnie ma duży negatyw.
gość
10 lat temu
Niech zrobią że wyjedzie do Kuby
...
Następna strona
bDZVQvXr