Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Śpiewacie o niczym! Jesteście amatorami!"

360
Podziel się

Kora krytykuje młodych muzyków. To za to obraził ją Sztaba.

"Śpiewacie o niczym! Jesteście amatorami!"
bDfVzrvV

O konflikcie między Korą a Adamem Sztabą pisaliśmy już pod koniec lipca, tuż po kolejnym castingu do drugiej edycji Must Be The Music. Urażona nieprzyjemnym i nieeleganckim komentarzem dyrygenta piosenkarka nie chciała podobno pozować z nim do zdjęć do materiałów promocyjnych, choć menedżerka Sztaby twierdziła, że to nieprawda. Polsat wyemitował nagranie z zajścia we wczorajszym odcinku show.

Poszło o występ śląskiej grupy hip-hopowej Eliminiacja i ich utwór Imprezka. Po zakończeniu piosenki dowiedzieliśmy się, że Jackowska i Zapendowska były przeciwne udziałowi duetu w dalszych zmaganiach w programie. _**Zastanawiam się, jaki konflikt pokoleniowy wystąpił**_ - skomentował to Sztaba insynuując, że to różnica wieku między paniami a panami odegrała istotną rolę w wyniku głosowania. Kora, której nie spodobał się tekst utworu (I imprezka rozpalona, popatrz jak cie zdradza żona, i imprezka rozpalona, widzisz jaka ona rozpalona), nie przepuściła okazji, by pokazać pazury.

Rap to jest muzyka, którą słucham – poinformowała buczącą widownię. To nie są 12-letnie głupki, którzy śpiewają o niczym. Nie dość ze śpiewają o niczym, jak by się nic nie działo, jakby nie mieli żadnych problemów. To jest nie do przyjęcia. Jesteście amatorami, ale nie ma dla was miejsca.

bDfVzrvX

Spore wrażenie zrobił za to zespół MashMish z utworem Sweet & Sour. Piękny numer, piękny utwór, pięknie zagrany, pięknie zaśpiewany – rozpływała się Jackowska. Jury zachwycało się wokalistką i pianistą jeszcze po tym, jak ci zeszli ze sceny.

Ania Karwan wykonała Halo Beyonce, co spotkało się z pozytywną opinią jury. Oprócz Kory. Czekam na coś, co mnie kreci, powoduje, że mnie wzrusza. Dla mnie naśladowanie Beyonce to za mało – argumentowała. Technicznie to było dobrze, ale mnie nie wzruszasz – dodała Zapendowska.

Niezapomniany popis umiejętności dała ukraińska grupa Atmasfera z utworem Bala. Żywy występ szybko porwał publiczność, a jury nie miało wątpliwości, czy przepuścić ich dalej. Jesteśmy zachwyceni. Jest energia, jest muzyka bardzo oryginalna. Chce się słuchać, chce się patrzeć i chce się jeszcze więcej - cieszyła się Kora.

Spore szanse na bycie kolejnym internetowym fenomenem ma też Wiesław Iwasyszyn, 48-letni budowlaniec, który beatboxuje od 30 lat. Muzyk już wiele lat temu zapadł w pamięć Eli Zapendowskiej. Ja pana pamiętam sprzed 30 lat. To było wtedy zjawisko. Wszyscy artyści zapraszali pana do koncertów - wspominała. Nie mamy wątpliwości, że jeszcze o nim usłyszymy.

bDfVzrwd

Na sam koniec twórcy dali nam zastrzyk energii heavymetalowym zespołem Eris Is My Homegirl, który przeszedł do następnego etapu. Czekałam na was cale życie. W tej edycji – najlepsi. Jesteście fajni, a ty jesteś fantastyczny – mówiła do wokalisty Kora.

Must Be The Music jeszcze raz udowodnił, że, w przeciwieństwie do emitowanych do tej pory programów, chce rzeczywiście promować muzykę i utalentowanych ludzi, a nie wyłącznie jury. To wydaje się czasem niepotrzebnym tłem i zapychaczem dla naprawdę udanych występów osób, które marzą o karierze w tej branży. Kto Wam się najbardziej podobał? Oglądacie w ogóle ten program?

bDfVzrwy
KOMENTARZE
(360)
gość
9 lat temu
Program wymiata! Poxytywnie sie wyroznia :) Lubie Eris is My Homegirl oraz Kamien Kamien Kamien :) Ukraincy tez fajni :D
gość
9 lat temu
oglądamy :)
gość
9 lat temu
wolę the voice of poland. przynajmniej jury jest ok :) tak jak kore za muzykę szanuję. tak słuchać jej i patrzeć na nią w tym programie nie da rady.
bDfVzrwz
gość
9 lat temu
'twórcy dali nam zastrzyk energii [...] zespołem'... - KTO TU PISZE?????? Alternatywnie uzdolnieni???
gość
9 lat temu
Lepiej kup sobie dmuchana panienke .Oszczedz malego ,bo moze ci sie jeszcze do czegos przydac.
Najnowsze komentarze (360)
Gościuu
8 lat temu
Nie odchodź !!!! Błagam z chłopakami tworzycie zaje*isty zespół!! ( Mój ulubiony < 33 )
gość
9 lat temu
kto to ogląda?? :x ja
gość
9 lat temu
lubiłam kore dopóki nie obejrzałam dwóch odcinków tego programu, bardzo nieprzyjemna osoba...
gość
9 lat temu
perełki wokalne, oh ah oh ah, takich jest pełno, a Ci jurorzy to nudziarze i nadęte bufony
gość
9 lat temu
Kora użyła słów "Fenomenalni" o zespole Eris is my homegirl i "Fantastyczny" o wokaliście. Dlaczego przekręcacie jej słowa?
gość
9 lat temu
Nie oglądam tego programu, ale czytam Pudelka :-) I szlag mnie trafia jak Cora mówi komuś, że "śpiewa o niczym", podczas gdy sama ma na swoim koncie pioseneczki typu: "nie poganiaj mnie bo tracę oddech", czy "cykady na cykadach." Owszem były przebojami, ale trudno w nich dopatrzeć się: "śpiewania o CZYMŚ". Raczej wykorzystywanie tego, że właśnie się było na fali i fani łykną każdą bzdurę.
gość
9 lat temu
Jezuuuu! Jackowska wygląda jak zombie! BARDZO STARE, podpróchniałe zombie!
gość
9 lat temu
wredna baba.. a ona o czym spiewa .. hmm ona nie umie spiewac ups
bDfVzrwr
gość
9 lat temu
A o czymże to śpiewała ta babajaga? Ja pamietam.
gość
9 lat temu
Oglądam jak nic lepszego nie mogę znaleźć w TV. Ogólnie _OKROPNE. Korę z Zapendowską powinni zmienić.
gość
9 lat temu
z*******y programchoć się wkurwiłóam bo tren zespół eliminacja z********e śpiewa
gość
9 lat temu
ta Ania Karwan może i ładnie śpiewa..ale nie przebije się...jest nudna.
gość
9 lat temu
Eris Is My Homegirl
Ja ;D
9 lat temu
Mi najbardziej sie podobała AtmAsfera!
...
Następna strona
bDfVzrwT