Poniedziałek 26.09.2011

Kałamaga w "Must Be the Music"! PRZESZEDŁ!

Must Be The Music Must Be The Music. Tylko muzyka Mariusz Kałamaga Kora Olga Jackowska Adam Sztaba Łozo Elżbieta Zapendowska

Kałamaga w "Must Be the Music"! PRZESZEDŁ!

We wczorajszym odcinku Must Be The Music zobaczyliśmy osobę, która próbowała już robić karierę w innym programie rozrywkowym Polsatu, Tylko nas dwoje. Mariusz Kałamaga wraz ze swoim zespołem o nazwie Ja mmm chyba sciebie wystąpił przed jurorami programu. Próbował się nieco ukryć za czarną maską wzorowaną na Zorro. Zresztą kabareciarzowi wydaje się bardzo zależeć na karierze muzycznej, bo swoim występem w talent show pochwalił się już nawet w tabloidzie.

Trójka jurorów była zachwycona występem zespołu. Wyłamała się tylko Kora, która kompletnie ich nie kupiła.

To się opiera na grepsach, których nie rozumiem – krytykowała Jackowska. Można sobie mówić, ale trzeba to robić rytmicznie. Nudne, beznadzieja, beznadzieja, beznadzieja, ogromne rozczarowanie.

Zespół głosami pozostałych członków jury przeszedł jednak dalej. Ogromne wrażenie na nich zrobił również Maciej Czaczyk, 17-letni wokalista i muzyk, który wykonał I co Tadeusza Nalepy. Fajnie się ciebie słucha. Fajnie się ciebie ogląda – mówiła Ela Zapendowska. Śpiewałeś świetnie. Fantastyczne. Pokazałeś swoją wielką osobowość. W śpiewaniu i graniu – zachwycała się Kora. Co za gość zajebisty. Grasz jakbyś przyjechał zza Oceanu. Masz zajebisty feeling – wtórował im "młodzieżowo" Łozo.

Jak oceniacie drugą edycję Must Be The Music? Myślicie, że program rozrywkowy, który nie bazuje na skandalach i nie opiera na nich swojej oglądalności, utrzyma się w telewizji przy takiej konkurencji?  

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (240)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 240
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 26.09.2011 01:25
Kora jest bardzo brzydką, ale zadbaną kobietą .

Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 26.09.2011 01:25
kora jest spoko, ładnie wygląda, zadbana babka, za to te żółte zębory zapendowskiej połączone z jej antypatycznym usposobieniem działają na nerwy!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 26.09.2011 01:26
wole VoP w tvp
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 26.09.2011 01:26
Szkoda,ze jutro do pracy........Fuj!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 26.09.2011 01:26
programu muzyczne mogli by zamienić na coś bardziej wartościowego np. teatr
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 240