Trwa ładowanie...
Przejdź na

Obsesyjnie dba o wygląd

509
Podziel się

"Podczas przerwy sam biegnie obejrzeć, czy pokryta makijażem twarz nie świeci się za bardzo."

Obsesyjnie dba o wygląd
bDgzgoKZ

Dotąd to Kora Jackowska uchodziła za jurorkę przywiazujacą największą wagę do wyglądu spośród całej ekipy _**Must Be The Music**_. Jednak, jak donosi Fakt, powołując się na pracowników zatrudnionych przy produkcji programu, pod tym względem przebił ją zapatrzony w siebie Łozo. Lider zespołu Afromental ma ponoć prawdziwą obsesję na punkcie swojego wyglądu.

_**Przywiązuje wagę do każdego detalu**_ - potwierdza w rozmowie z tabloidem osoba z ekipy show. Podczas przerwy sam biegnie obejrzeć, czy pokryta makijażem twarz nie świeci się za bardzo na ekranie. Na plan przynosi dużo przeróżnych kolczyków, wisiorkow i bransoletek, które dokładnie przymierza, co chwila przegladając się w lustrze. Wszyscy już są gotowi i siedzą na swoich miejscach, a na niego musimy czekać.

Uważacie, że ten wysiłek się opłaca i Łozo rzeczywiście poraża urodą na wizji? Tak czy inaczej, to takie męskie...

bDgzgoLb
bDgzgoLC
KOMENTARZE
(509)
gość
9 lat temu
faktycznie zawsze wygląda świetnie , dbajcie o siebie chłopaki to wcale nie jest oznaka pedalstwa !!!!
gość
9 lat temu
...i bardzo dobrze !!!! :)
gość
9 lat temu
fajny jest
bDgzgoLD
gość
9 lat temu
łozo nie jest typem pięknisia, ale prezentuje sie zaje...:D Wiecej Polaków mogłoby tak o siebie dbac
gość
9 lat temu
lubie go:)
Najnowsze komentarze (509)
gość
7 lat temu
przede wszystkim jest strasznym bufonem.
gość
7 lat temu
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ja też moge mu pożyczyć
F.B.A.E.L
7 lat temu
Boże kto to pisze .?!!!! Czy wy jesteście normalni .? !! Piszecie o Wojtku coś co nie jest prawdą . Znacie go .? Rozmawialiście z nim .? Na pewno większość z was nie zna go i nigdy nie zamieniła z nim słowa więc wypchajcie się !!! Cytuję : "zapatrzony w siebie Łozo. Lider zespołu Afromental ma ponoć prawdziwą obsesję na punkcie swojego wyglądu." Te słowa nie mają najmniejszego sensu bo Łozo nie jest taką osobą . Świetnie są sławni robią karierę a wy zazdrościcie im i chcecie zniszczyć tak świetnych ludzi jakimi są chłopaki z zespołu AFROMENTAl !!! Brawo dla was za tak niski poziom inteligencji !!!! AFRO rządzi a wy to dno . Pozdrawiam ;)
Łozo <3
8 lat temu
No hej, mężu. <3
gość
9 lat temu
seksi
gość
9 lat temu
Tak, jest z*******y.
gość
9 lat temu
on jest piękkkkknnnnyyyyy,ssssuuuuupppppeeeerrrr się ubiera , ma fajowy styl a to ,że o siebie dba to zle? chyba bardzo bardzo dobrze !!!![to moje zdanie]
gość
9 lat temu
ŁOZO jest super !!nie rozumiem ludzi , którzy go nie znają co to za ludzie [bez urazy]!....
bDgzgoLv
j
9 lat temu
Bardzo dobrze ze o siebie dba tak trzymaj Łozo kocham Cie:-*
kocham łoza
9 lat temu
łozo podoba sie wielu dziewczyną np mi i co zatkało jest z*******y i jesli ktoś jeszcze napisze że go nie lubi albo że on jest g***i to dostanie mają gołą zimna d**ą w pysk i skończy sie to głupie gderanie wy wogule sie nie znacie na muzyce KOCHAM ŁOZA myślcie co chcecie nawet jakby założył za mały na niego strój baletnicy i tak by mi sie podabał bo nie ocenia się ludzi po wyglądzie i kocham afromental LOVE kto się ze mną zgadza niech napisze TAK NA 100 a jesli ktoś sie nie zgadza niech napisze NIE NA 100 I JEST chujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
a ja go kocham :)
gość
9 lat temu
Chyba to nic złego, że chłopak dba o siebie.
gość
9 lat temu
Chyba to nic złego, że chłopak dba o siebie.
gość
9 lat temu
a to niedobrze ? dobrze, i to bardzo:)
...
Następna strona
bDgzgoLX