Kazik w "Bitwie na głosy"?!

196 reakcji
0
0
196
Podziel się

Dwójka proponuje mu 300 tysięcy!

Kazik w "Bitwie na głosy"?!

To by była dopiero gratka dla Kuby Wojewódzkiego, który wyśmiewa się ostatnio ze Staszewskiego. Na szczęście ewentualnego udziału Kazika w jakimś programie rozrywkowym nie można traktować nawet jako "pobożne życzenie" jego producentów, ale raczej jako zupełną abstrakcję. Jednak nie przeszkadza to snuć Faktowi rozważań na temat jego występu w Bitwie na głosy.

Jak twierdzi tabloid, 48-letniego muzyka nie skusiło nawet 300 tysięcy złotych, które miałby dostać za cały sezon wygłupiania się w najlepszym czasie antenowym telewizyjnej Dwójki. Na razie więc twórcy postanowili sytuację przeczekać i uderzyć do Kazika raz jeszcze, chociaż czasu jest coraz mniej. Wyobrażacie go sobie w takiej stylistyce?

Rozmowy ze stacją nadal prowadzi za to Jan Borysewicz. Lider Lady Pank miałby otrzymać około 20 tysięcy złotych za każdy odcinek, czyli dwa razy więcej niż Nergal w The Voice of Poland... Zdecyduje się? Zobacz: Dwójka zatrudni Borysewicza w jury?!

196
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(196)
DOrka S.
8 lat temu
KASA DUŻA! ALE... proszę Cię Kazik... nie sprzedawaj się temu gównianemu nurtowi... badziewia w TV...
gość
8 lat temu
W życiu tego nie przyjmie. Nie zeszmaci sie dla kasy.
gość
8 lat temu
Kazik o PO: -„Głosowałem, ale z własnej ignorancji i z ulegania baraniej panice - ulegając panice antypisowskiej. Tego żałuję. Daleki jestem od tego, by w czambuł potępiać rządy PiS. Dla mnie i dla mojej kieszeni to był bardzo dobry czas. Znieśli podatek od darowizny, od spadku, zmniejszyli dochodowy. Niestety, kompletnie nie umieli sobie poradzić z wizerunkiem w mediach, czego i ja jestem najlepszym dowodem, widząc w nich wcielone zło. Ale ja to g****k jestem" –mówi artysta. Jakie są największe błędy rządu? "Wszystko. Niedotrzymanie ani jednej obietnicy wyborczej. Obiecywanie gruszek na wierzbie należy oczywiście do emploi zawodu polityka, ale PO zachowała się kompletnie cynicznie. A rząd popełnia gafę za gafą. Ot, choćby ostatnio wyczytałem, że w aferze hazardowej są wprawdzie jakieś dowody, ale nie takie, żeby postawić zarzuty... Czytaj: Miro i Zbycho coś broili, ale się im upiecze, bo ich osłaniają koledzy. Próba kupienia ustawy, bo z tym mieliśmy do czynienia w tej aferze, czyli sytuacja analogiczna do tej, która rozwaliła rząd Millera, teraz ma ujść na sucho. W zamian za to tłuszcza dostaje co raz to nowe elementy igrzysk, jak kastrowanie pedofili, walka z dopalaczami i kibicami. Mówię kibicami, bo nie uznaję dychotomii kibol-kibic.” Polska dziękuje Kazikowi za przyrócenie rozsądku.
gość
8 lat temu
lady pank to zgraja zdegenerowanych starych dziadów... kazik jest w porządku, szacun że nie chce robić z siebie pajaca, bo za 50 razy niższą kwotę wielu polskich celebrytów zgodziłoby się robić znacznie gorsze rzeczy...
gość
8 lat temu
Kazika uwielbiam, ale co k...a za layout??? nieczytelny i niewygodny! drugi kozaczek...
Najnowsze komentarze (196)
gość
7 lat temu
no nie wyobrazam sobie... te hieny na kase pójdą się dymać w tv by zaistnieć
ika
8 lat temu
no jasne a my zapłacimy abonament żeby on tyle kasy dostał....
gość
8 lat temu
Kazik śpiewał "Wszyscy artyści to prostytutki. W oparach lepszych fajek, w oparach wódki."
gość
8 lat temu
akurat Kazik sie zgodzi ;) no, ale pomarzyć zawsze można
marfef
8 lat temu
jeszcze jedno moj syn byl na koncercie kultu kiedy bylam w 3 miesiacu ciazy,chyba dlatego jest takim fanem
marfef
8 lat temu
Kazik nigdy sie nie sprzeda... wychowalam sie sluchajac go moj 5 letni syn zna jego piosenki i spiewa je chociaz urodzil sie i mieszkamy za granica
marfef
8 lat temu
Kazik nigdy sie nie sprzeda... wychowalam sie sluchajac go moj 5 letni syn zna jego piosenki i spiewa je chociaz urodzil sie i mieszkamy za granica
gość
8 lat temu
błagam, nie!
gość
8 lat temu
Nie będę płacił abonamentu na telewizję, która wydaje za 2 godziny udziału w programie kogoś tam, tyle ile zarabiam przez cały rok. Dlaczego miałbym to popierać!
gość
8 lat temu
Kazik nie daj się kupić !!! pamiętaj, że "wszyscy artyści, to ..."
gość
8 lat temu
Bo "WSZYSCY ARTYŚCI TO PROSTYTUTKI"
gość
8 lat temu
w Boga (i Bogu) nigdy nie wierzyłam; wiarę w to, że będzie lepiej straciłam już dawno temu; poziom ewolucji, jaki osiągnęłam, zabrania mi wierzyć politykom; bank utwierdził mnie w przekonaniu, że nie warto wierzyć frankowi (Frankowi?) ; Chylińska sprawiła, że nie wierzę polską muzykę i jej wykonawców; jeśli Kazik wejdzie do jakiegoś jury w jakiejś telewizji to stracę wiarę w ludzi, ale przede wszystkim w siebie, a tej straty nikomu nie wybaczę!!! :)
gość
8 lat temu
Jak Bitwa na głosy ?! Coooooooooooooooooooooo !!! was coś boli ma być The voice of Poland a nie jakieś chórki ! haha ! The voice rządzi !!!!!!! <333333333333
gość
8 lat temu
Zalozymy sie?
...
Następna strona