Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kazik w "Bitwie na głosy"?!

196
Podziel się:

Dwójka proponuje mu 300 tysięcy!

Kazik w "Bitwie na głosy"?!

To by była dopiero gratka dla Kuby Wojewódzkiego, który wyśmiewa się ostatnio ze Staszewskiego. Na szczęście ewentualnego udziału Kazika w jakimś programie rozrywkowym nie można traktować nawet jako "pobożne życzenie" jego producentów, ale raczej jako zupełną abstrakcję. Jednak nie przeszkadza to snuć Faktowi rozważań na temat jego występu w Bitwie na głosy.

Jak twierdzi tabloid, 48-letniego muzyka nie skusiło nawet 300 tysięcy złotych, które miałby dostać za cały sezon wygłupiania się w najlepszym czasie antenowym telewizyjnej Dwójki. Na razie więc twórcy postanowili sytuację przeczekać i uderzyć do Kazika raz jeszcze, chociaż czasu jest coraz mniej. Wyobrażacie go sobie w takiej stylistyce?

Rozmowy ze stacją nadal prowadzi za to Jan Borysewicz. Lider Lady Pank miałby otrzymać około 20 tysięcy złotych za każdy odcinek, czyli dwa razy więcej niż Nergal w The Voice of Poland... Zdecyduje się? Zobacz: Dwójka zatrudni Borysewicza w jury?!

KOMENTARZE
(196)
DOrka S.
10 lat temu
KASA DUŻA! ALE... proszę Cię Kazik... nie sprzedawaj się temu gównianemu nurtowi... badziewia w TV...
gość
10 lat temu
W życiu tego nie przyjmie. Nie zeszmaci sie dla kasy.
gość
10 lat temu
Kazik o PO: -„Głosowałem, ale z własnej ignorancji i z ulegania baraniej panice - ulegając panice antypisowskiej. Tego żałuję. Daleki jestem od tego, by w czambuł potępiać rządy PiS. Dla mnie i dla mojej kieszeni to był bardzo dobry czas. Znieśli podatek od darowizny, od spadku, zmniejszyli dochodowy. Niestety, kompletnie nie umieli sobie poradzić z wizerunkiem w mediach, czego i ja jestem najlepszym dowodem, widząc w nich wcielone zło. Ale ja to g****k jestem" –mówi artysta. Jakie są największe błędy rządu? "Wszystko. Niedotrzymanie ani jednej obietnicy wyborczej. Obiecywanie gruszek na wierzbie należy oczywiście do emploi zawodu polityka, ale PO zachowała się kompletnie cynicznie. A rząd popełnia gafę za gafą. Ot, choćby ostatnio wyczytałem, że w aferze hazardowej są wprawdzie jakieś dowody, ale nie takie, żeby postawić zarzuty... Czytaj: Miro i Zbycho coś broili, ale się im upiecze, bo ich osłaniają koledzy. Próba kupienia ustawy, bo z tym mieliśmy do czynienia w tej aferze, czyli sytuacja analogiczna do tej, która rozwaliła rząd Millera, teraz ma ujść na sucho. W zamian za to tłuszcza dostaje co raz to nowe elementy igrzysk, jak kastrowanie pedofili, walka z dopalaczami i kibicami. Mówię kibicami, bo nie uznaję dychotomii kibol-kibic.” Polska dziękuje Kazikowi za przyrócenie rozsądku.
gość
10 lat temu
lady pank to zgraja zdegenerowanych starych dziadów... kazik jest w porządku, szacun że nie chce robić z siebie pajaca, bo za 50 razy niższą kwotę wielu polskich celebrytów zgodziłoby się robić znacznie gorsze rzeczy...
gość
10 lat temu
Kazika uwielbiam, ale co k...a za layout??? nieczytelny i niewygodny! drugi kozaczek...
Najnowsze komentarze (196)
gość
9 lat temu
no nie wyobrazam sobie... te hieny na kase pójdą się dymać w tv by zaistnieć
ika
10 lat temu
no jasne a my zapłacimy abonament żeby on tyle kasy dostał....
gość
10 lat temu
Kazik śpiewał "Wszyscy artyści to prostytutki. W oparach lepszych fajek, w oparach wódki."
gość
10 lat temu
akurat Kazik sie zgodzi ;) no, ale pomarzyć zawsze można
marfef
10 lat temu
jeszcze jedno moj syn byl na koncercie kultu kiedy bylam w 3 miesiacu ciazy,chyba dlatego jest takim fanem
marfef
10 lat temu
Kazik nigdy sie nie sprzeda... wychowalam sie sluchajac go moj 5 letni syn zna jego piosenki i spiewa je chociaz urodzil sie i mieszkamy za granica
marfef
10 lat temu
Kazik nigdy sie nie sprzeda... wychowalam sie sluchajac go moj 5 letni syn zna jego piosenki i spiewa je chociaz urodzil sie i mieszkamy za granica
gość
10 lat temu
błagam, nie!
gość
10 lat temu
Nie będę płacił abonamentu na telewizję, która wydaje za 2 godziny udziału w programie kogoś tam, tyle ile zarabiam przez cały rok. Dlaczego miałbym to popierać!
gość
10 lat temu
Kazik nie daj się kupić !!! pamiętaj, że "wszyscy artyści, to ..."
gość
10 lat temu
Bo "WSZYSCY ARTYŚCI TO PROSTYTUTKI"
gość
10 lat temu
w Boga (i Bogu) nigdy nie wierzyłam; wiarę w to, że będzie lepiej straciłam już dawno temu; poziom ewolucji, jaki osiągnęłam, zabrania mi wierzyć politykom; bank utwierdził mnie w przekonaniu, że nie warto wierzyć frankowi (Frankowi?) ; Chylińska sprawiła, że nie wierzę polską muzykę i jej wykonawców; jeśli Kazik wejdzie do jakiegoś jury w jakiejś telewizji to stracę wiarę w ludzi, ale przede wszystkim w siebie, a tej straty nikomu nie wybaczę!!! :)
gość
10 lat temu
Jak Bitwa na głosy ?! Coooooooooooooooooooooo !!! was coś boli ma być The voice of Poland a nie jakieś chórki ! haha ! The voice rządzi !!!!!!! <333333333333
gość
10 lat temu
Zalozymy sie?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie