Trwa ładowanie...
Przejdź na

Spędzą święta w domu

311
Podziel się:

Skrzynecka i mała Alikia opuszczą szpital już w przyszłym tygodniu.

Spędzą święta w domu

Córka Katarzyny Skrzyneckiej, Alikia, przyszła na świat dwa miesiące przed terminem. Jak zawsze w takich przypadkach, dziewczynka musi przebywać w szpitalu pod stałą opieką lekarzy. Jednak, jak donosi Super Express, nadchodzące święta rodzina zamierza spędzić w komplecie już na oddziale, ale w domu - prezenterka wraz z córką opuszczą go w przyszłym tygodniu.

Skrzynecka, jak zawsze wylewna w rozmowie z tabloidami, zapewnia jednak, że pobyt w szpitalu wcale nie był dla nich uciążliwym czasem.

Nie traktujemy tego czasu jako izolacji od świata zewnętrznego. Przeciwnie! T**o piękny czas, nasz wspólny mały świat i jest to zupełnie naturalne**_ - zapewnia. _Na szczęście coraz więcej klinik stwarza takie możliwości, aby rodzice dzieci mogli w razie potrzeby pozostać i mieszkać wraz z nimi pod opieką wspaniałych lekarzy.

Niestety, i w szpitalu zdarzają się nieprzyjemne sytuacje. Przypomnijmy: Skrzynecką okradła 24-latka! ZŁAPALI JĄ!

KOMENTARZE
(311)
gość
10 lat temu
córka ja kiedys znienawidzi za takie imie hehehehehehe
gość
10 lat temu
Alikia to od Alika ??? kota pana Prezesa???
evelynka
10 lat temu
O mój Boże!! co się stało z Pudelkiem??!! Ta nowa szata graficzna jest okropna, Kimono Was wykupiło czy co?
gość
10 lat temu
JA CHCE STARY WYGLAD PUDLA !
gość
10 lat temu
Meczycie juz tymi newsami o niej.
Najnowsze komentarze (311)
gość
10 lat temu
no przeciez kot Prezesa to Alik, biedne dziecko
gość
10 lat temu
czasami chec bycia orginalnym powoduje ze rodzice robia krzywde swoim dzieciom. W j.greckim nie ma imienia Alifia a jezeli chodzi o ALIKI TO NIE ALIKJA . Troche glupio jest jak nie umiemy ich prawidlowo wymawiac.
gość
10 lat temu
rozwijaka
gość
10 lat temu
I dobrze
gość
10 lat temu
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pragniesz doświadczyć czegoś nowego ? Poznać piękne kobiety, interesujących mężczyzn ? Sprawić, aby Twoje życie obrało inny kierunek ? Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/72 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pragniesz doświadczyć czegoś nowego ? Poznać piękne kobiety, interesujących mężczyzn ? Sprawić, aby Twoje życie obrało inny kierunek ? Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/72 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SEL...
10 lat temu
I oto chodzi, swieta w domu to jest bardzo dobry pomysl
gość
10 lat temu
..........
gość
10 lat temu
To fajnie, że swieta w domu. Zycze im żeby corevzka byla zdrowa i rozwijaka się i rosla duza
gość
10 lat temu
A coz to za wydarzenie zeby ciagle o tym pisac Zesrala sie bida i placze jak mowi stare przyslowie Tysiace kobiet codziennie rodzi ni nie ma halo
.
10 lat temu
jaka gruba
gość
10 lat temu
nie lubie skrzyneckiej
gość
10 lat temu
No i super. Dużo zdrowka dla malutkiej!
Pan Laptop
10 lat temu
powinno być: Klikia, od klikania
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie