Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kozyra nie chciał pracować z Górniak!

236
Podziel się

Zrezygnował z kontraktu wartego 400 tysięcy złotych!

Kozyra nie chciał pracować z Górniak!
bDfBzjCJ

Wygląda na to, że Robert Kozyra po rozstaniu z Radiem Zet ma wielkie szanse na to, by stać się, podobnie jak Kuba Wojewódzki, etatowym jurorem programów talent show. Jego debiut w tej roli w Mam talent został oceniony na tyle dobrze, że otrzymał kolejną propozycję. Tym razem ze strony producentów Bitwy na głosy.

Telewizyjnej Dwójce podobno tak bardzo zależało na tym, by pozyskać do drugiej edycji zarówno Edytę Górniak jak i jej byłego narzeczonego (wiadomo - kontrowersje), że obojgu zaproponowała rekordowe wynagrodzenia. Producenci kusili Kozyrę naprawdę wysoką stawką. Zdecydowali się zapłacić mu podobno nawet więcej niż Edzi. O 50 tysięcy złotych! Juror Mam talent odmówił jednak podpisania kontraktu wartego 400 tysięcy.

Nie chce być jurorem i oceniać występów grupy Górniak - tłumaczy w rozmowie z tabloidem znajomy Kozyry. Przecież był z nią kiedyś związany.

bDfBzjCL

Cóż, Edzi sentyment do byłego partnera nie powstrzymał przed obsmarowaniem go w Fakcie (zobacz: Górniak: "Żal mi Kozyry. STRACIŁ WSZYSTKO"). Kozyra nie powinien jednak być tym chyba zaskoczony.

bDfBzjDm
KOMENTARZE
(236)
gość
9 lat temu
Edka to zmarnowany talent, nagrywa teraz totalne szmiry. Te jej ostatnie wypociny to gnioty do entej! Niech ona już skończy z muzyką i niech doradza w dziedzinie chirurgii plastycznej, to wychodzi jej najlepiej.
gość
9 lat temu
A kto chce współpracować z tą wariatką? Od takiej trzymać się jak najdalej, "byle jak najdalej"
Fan
9 lat temu
A ciekawe co teraz robi SHAZZA? Hmm...
bDfBzjDn
gość
9 lat temu
Edzia jest chyba troche rozchwiana emocjonalnie. Zresztą ja za nim tez nie przepadam. Lubi sie wywyzszac!
gość
9 lat temu
i dobrze zrobił
Najnowsze komentarze (236)
gość
9 lat temu
Tam gdzie ona występuje NIE OGLĄDAM TYCH PROGRAMÓW !!! DURNOTA WYLEWA SIĘ PRZEZ EKRAN !!
gość
9 lat temu
a ja nie mog e oglądać Kyzdry Pani Edyto jest Pani Wielka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - dziękujemy
gość
9 lat temu
Ma facet klasę.
Toshak
9 lat temu
Kozyra jest trochę dziwny, ale Kurniak to mega tępak i największa współczesne zdrajczyni polskiego narodu, co za gamoń jej płaci, nawet5 d**y bym sobie jej ryjem nie podtarł
gość
9 lat temu
chlop na pewno dziekuje Bogu ze uchronil go przesd takim cudem
gość
9 lat temu
Nie dziwię się,że nie chciał się z nią spotkać,ale to że odrzucił taką kasę to niesamowite. Kozyra ma klasę
krystyna123
9 lat temu
P.Kozyra to facet zklasą.Dzisiaj to zadki "gatunek" ludzi!
krystyna123
9 lat temu
P.Kozyra to facet zklasą.Dzisiaj to zadki "gatunek" ludzi!
bDfBzjDf
gość
9 lat temu
Edzia pięknie spiewa al;e zmarnuje sie tak samo ja Willas .......:)))
gość
9 lat temu
Kozyra jest tak bogaty ,ze dla niedio to pryszcz a dla mnie 4 lata pensji!!!!ot sprawiedliwosc!!!!!!!! i abonament mamy placic tak bogatej stacji!!!!
gość
9 lat temu
Edzia .......jak się nie wstydzisz !!!!!!!!!gardziaz matka a TWOJ syn pogardzi kiedys Toba ...dajesz mu dobry przyklad ..."kij ma dwa konce"" pan Bog jest cierpliwy ale sprawiedliwy"""""przyjdzie na ciebie czas:)))
TralaLa
9 lat temu
Edzia straciła swoją świeżość muzyczną. Nowe pokolenie z wokalistkami takimi jak Sylwia Grzeszczak, Kasia Wilk czy nawet Iwona Węgrowska są o niebo lepsze i mają o niebo ciekawsze brzmienie do zaproponowania. Cóż jak powiedział klasyk ... każde pokolenie ma swój czas,,,,
gość
9 lat temu
jakby media jej nie gnoily to by nikt o niej zlego slowa nie powiedzial Edytka jest najlepsza polska piosenkarka razem z Beata Kozidrak poprotstu polska nie widzi co jest dobre mlodzi wola trzepanie d**y niz normalne piosenki wyrazajace uczucia
gość
9 lat temu
piękna jest nowa piosenka Edyty!!!!
...
Następna strona
bDfBzjDH