Nowa fryzura Madoxa (ZDJĘCIA)

403
Podziel się

Nie chce być już sobowtórem Mołek?

Nowa fryzura Madoxa (ZDJĘCIA)

Madox, czyli Marcin Majewski, znany stał się głównie ze względu na swój ekstrawagancki wygląd, którego jedną z głównych cech była blond fryzura i mocny makijaż. Niejednokrotnie nazywany był "sobowtórem Magdy Mołek", do której rzeczywiście jest trochę podobny. Zobacz: Madox czy.. Mołek? (FOTO)

Najwyraźniej jednak te porównania zaczęły mu ciążyć – a może po prostu potrzebował "odmiany" - podczas premiery sztuki Lady Fosse 2 w warszawskim Teatrze Kapitol zaprezentował swoje nowe wcielenie: bruneta o krótszej, ostrzejszej fryzurze.

Elegancko ubrany Madox, w nieco upiornym, bladym makijażu, chętnie pozował do zdjęć, tajemniczo mrużąc oczy. Myślicie, że ten typ seksualności będzie coraz popularniejszy?

KOMENTARZE
(403)
gość
8 lat temu
co za pokraki, szpaki czy madoxy, woli i tysio, to już jest chore, faceci, czują się jak faceci, a przebierają się za kobiety albo zachowują się jak zniewieściałe łosie, brak pajacom dyscypliny i trochę sportu, do woja by poszli, to by im wybili z łbów tipsy i makijaże, degeneracja się szerzy
gość
8 lat temu
margines społeczny na salonach, a dzieci się na tym wychowują... kiedyś pokemony dziś redtube, kiedyś praca w ogrodzie dziś galerianki, kiedyś rower dziś d*p..nie się w dyskotekowym kiblu... żadnych wartości typu rodzina, małżeństwo, stabilizacja... tylko fura, lans, kasiora, pozerstwo, dewiacje i zero zobowiązań, pomyślunku... gwiazdki tvnu wciąż to promują, wszyscy mają identyczne poglądy... a to co pokazują w ddtvn czy u drzyzgi już dawno powinno zostać zakazane przez Radę Etyki Mediów... i dlaczego społeczeństwa coraz infantylniejsze? efekt wdrażania gówna do ludzkich umysłów...
gość
8 lat temu
ciekawe jak wyglada bez makijazu:D Pokaz sie nam!:D
gość
8 lat temu
jak wampir
gość
8 lat temu
jaka upiorna blada twarz wyglada jak wampir
Najnowsze komentarze (403)
gość
6 lat temu
c***a zawsze będzie ciotą, niezależnie od fryzury
gość
6 lat temu
aha żal jak baba na ostanim
gość
8 lat temu
[#V=YO#WmL7m0by4UQ#401#331#]
gość
8 lat temu
sam jesteś marginesem społecznym jebańcu
gość
8 lat temu
każdego dziś można omotać, kupić. polskie gwiazdy są często nieświadome tego, komu się sprzedają.
gość
8 lat temu
lewy nadgarstek , czerwona nitka.....
gość
8 lat temu
W jasnych leeeeepieeeej
gość
8 lat temu
chyba jej ;p
gość
8 lat temu
mołek była u fryzjera ;P
gość
8 lat temu
p********y p***ł
gość
8 lat temu
Ładnie wygląda, ale nadal nie rozumiem popularności dla popularności.
gość
8 lat temu
masakra jak facet robi z siebie babe no szok
gość
8 lat temu
k***a co się dzieje w dzisiejszych czasach porażka żeby facet upodabniał się do kobiety świat schodzi na psy ja wam to mowię
gość
8 lat temu
w blondzie było mu lepiej
gość
8 lat temu
jego płyta jest rewelacyjna,posłuchajcie :)
Lapidar
8 lat temu
Bożyszcze biseksualistów!
gość
8 lat temu
Nowa fryzura "sformatowanej" gwiazdy.
gośćówa
8 lat temu
o jaaaa!!! Widziałam go w Capitolu na premierze! Strasznie można się pomylić czy to on czy ona! Ja rozumiem metroseksualizm jest modny ale!! TO BYŁO PRZERAŻAJĄCE! Jakby miał kłopoty z własnym ja! Przykro mi.... WRONG!
pakos
8 lat temu
Poruchałbym tą dupeczke
gość
8 lat temu
biedne te dzisiejsze młode dziewczyny że będą musiały kiedyś wybierać mężów / partnerów z tych metroseksualnych , aseksualnych, zdziwaczałych, zniewieściałych mężczyzn(?)
gość
8 lat temu
myślałem, że to Zielińska
gość
8 lat temu
OSTRZEŻENIE(ostrzezenie wordpress com) -Mistyczne Oświetlenie Sumienia dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia,które wkrótce odbędzie się na świecie.CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?Dwie komety zderzą się na niebie.Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie,Znak do przygotowania się.Ateiści powiedzą,że jest to globalne złudzenie.Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody.Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować.Niektórzy jednak poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu,gdy ich grzechy zostaną im ukazane,że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.Już teraz przygotujcie się duchowo i skorzystajcie z możliwości pokuty i prośby o przebaczenie grzechów.
gość
8 lat temu
tu jest jakis administrator...
gość
8 lat temu
nie kumam czemu on sie tak lansuje, za kogo sie ma ciagle się pojawia na różnych imprezach tylko jaka z niego gwiazda czy celebryta... żenua...
...
Następna strona