Trwa ładowanie...
Przejdź na

To ona zastąpi Carlę Bruni!

314
Podziel się:

Poznajcie nową pierwszą damę Francji, 47-letnią Valérie Trierweiler.

To ona zastąpi Carlę Bruni!

Od niedzieli Francuzi mają nie tylko nowego prezydenta, ale także nową pierwszą damę. Biorąc pod uwagę duży zakres obowiązków prezydenta tego kraju, jest to osoba będąca w centrum zainteresowania, wzbudzająca dużą ciekawość mediów. Po pięciu latach wraz z mężem, Nicolasem Sarkozym, urząd opuszcza jego żona, włoska modelka i piosenkarka, Carla Bruni.

Prezydentem-elektem jest lewicowy Francois Hollande. Wraz z nim w Pałacu Elizejskim pojawi się Valérie Trierweiler, nie żona, lecz konkubina, która od dawna podkreślała, że nie zamierza legalizować swojego związku. Nie chce też rezygnować z pracy w Paris Match, gdzie jest dziennikarką polityczną. Prywatnie jest dwukrotnie rozwiedzioną matką dwóch nastoletnich chłopców. Ma 47 lat, jest więc o 2 lata starsza od Bruni.

Zobaczcie zdjęcia nowej francuskiej pierwszej damy i porównajcie ją z poprzedniczką. Która robi lepsze wrażenie?

KOMENTARZE
(314)
gość
10 lat temu
Sarkozy zawsze śmiesznie wyglądał przy Bruni. Jak pokurcz
gość
10 lat temu
Przynajmniej bobra nie pokazuje publicznie
ns
10 lat temu
ten chińczyk na 3 zdj od dołu wymiata ;D
aga
10 lat temu
tylko 2 lata starsza? wygląda na więcej
dulce
10 lat temu
Bruni ładniejsza :)
Najnowsze komentarze (314)
gość
10 lat temu
Akurat szacunek...Jak ją nazwali "czarującym atutem Hollande'a " to się oburzyła, a powinna się przecież cieszyć, bo to komplement był! I kiedyś podobno kolegę z pracy uderzyła...Nie mówiąc już, że rozbiła swoją i cudzą rodzinę. Ja to się dziwię Segolene, że mu pomagała w kampanii...Wolałabym ją u jego boku - ładniejsza od tej, mimo że starsza.[/cytat]Tak to jest jak się prowincjonalnego tłumoka na salony wpuści...Prowincjusz powinien szanować wyżej urodzonych.
gość
10 lat temu
I zobaczymy jak sobie ta nowa poradzi...
gość
10 lat temu
Nadchodzi czas ciućmoków
gość
10 lat temu
Obie atrakcyjne.
ruda@
10 lat temu
bruni po operacjach plastycznych, nastepczyni naturalna
gość
10 lat temu
Jerry Hall rozbiła jego małżeństwo z ŁADNIEJSZĄ I INTELIGENTNIEJSZĄ biancą Macias; zachowała się jak d****a, rozbiła jej rodzinę, więc DOSTAŁA TO NA CO ZASŁUŻYŁA. A Carla wie z kim ma Aureliena, tłumoku! Z poprzednim partnerem, Raphaelem Enthovenem! Nie to co ta g****a Stalińska - Paweł nosi jej nazwisko i nigdy ojca nie miał (A Aurelien nosi nazwisko ojca i ma regularny kontakt z nim i jego nową rodziną)
gość
10 lat temu
Carla i Valeria mają różnych ojców, nie zapominaj.
gość
10 lat temu
I co z tego? Te co się urodziły w rodzinach nędzarzy, to myślą, że są lepsze od tych z bogatych rodzin, bo same do wszystkiego doszły...Żałosne.
gość
10 lat temu
Przecież mają córeczkę...
gość
10 lat temu
A to niby dlaczego? Przynajmniej się charytatywnie udzielała (poczytaj se o jej fundacji) była dużo lepszą Pierwszą Damą niż Jacqueline Kennedy (prasa chyba oszalała na punkcie ładnej buzi)
gość
10 lat temu
Akurat szacunek...Jak ją nazwali "czarującym atutem Hollande'a " to się oburzyła, a powinna się przecież cieszyć, bo to komplement był! I kiedyś podobno kolegę z pracy uderzyła...Nie mówiąc już, że rozbiła swoją i cudzą rodzinę. Ja to się dziwię Segolene, że mu pomagała w kampanii...Wolałabym ją u jego boku - ładniejsza od tej, mimo że starsza.
gość
10 lat temu
Jasne, jasne...łóżko mu wycierała, jak on jeszcze z Segolene był...zostawiła męża dla niego, ojca swoich dzieci! On tez zostawił matkę swoich dzieci dla niej! I w czym ona niby od Carli lepsza? Ta przynajmniej zaczęła się spotykać z Sarkozym, jak już był FORMALNIE ROZWIEDZIONY. (Pamiętna kolacja była w listopadzie, a jego rozwód z Cecylią orzeczono 15 października)
gość
10 lat temu
Z pierwszą żoną to on się rozwiódł w 1996 roku. Cecylia była DRUGĄ. jego żoną.
gość
10 lat temu
Przestań z tymi Żydami, pisowski ćwoku!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie