Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kawior zamiast szamponu!

0
Podziel się

Catherine Zeta-Jones nakłada na włosy trufle i kawior.

Kawior zamiast szamponu!
bCwXJlwB

Zwykła woda nie była wystarczająco dobra dla Kleopatry, która wolała kąpać się w oślim mleku. Catherine Zeta-Jones ma chyba podobne odczucia w stosunku do szamponu i odżywki do włosów.

Podczas gdy większość z nas musi się zadowolić zwykłymi specyfikami, walijska aktorka nakłada na swoje włosy trufle i kawior (!). Ikra bieługi dostarczana jest prosto z Iranu, na pięć dni przed zastosowaniem kuracji, której Zeta-Jones poddaje się w salonie piękności w South Kensington. Jednorazowa przyjemność kosztuje ją 200 dolarów.

Catherine odkryła ten zabieg zeszłego lata i była zdumiona różnicą w wyglądzie jej włosów - podaje źródło. Ma niesamowicie głęboki i intensywny naturalny kolor, ale kremowa, prawie oleista konsystencja kawioru naprawdę potrafi to wydobyć czyniąc go jeszcze piękniejszym i bardziej lśniącym. Ikra ryby jest bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe, które pośrednio przyczyniają się do odbudowy suchych, zniszczonych włosów i wygładzają końcówki.

bCwXJlwD

Włosy aktorki najpierw są myte szamponem na bazie trufli, potem nakłada się na nie kawior. W cenę dwugodzinnej kuracji w salonie gwiazd Hari’s wliczony jest kieliszek szampana i przekąski. Również z kawiorem.

Mąż Catherine, Michael Douglas, też przepada za kawiorem. Na wesele 7 lat temu zamówił go aż za 12 000 funtów.

bCwXJlxe
KOMENTARZE
(0)
bCwXJlxz