Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nadal kocham Katy!"

59
Podziel się:

Russell Brand pięć miesięcy po rozstaniu z żoną twierdzi, że nadal ciepło o niej myśli.

"Nadal kocham Katy!"

Małżeństwo Katy Perry i Russella Branda skończyło się z wielkim hukiem na początku tego roku. Okazało się, że związek amerykańskiej piosenkarki i brytyjskiego komika nie przetrwało próby czasu, odległości i popularności tej pierwszej. Zobacz: "Katy nie była gotowa, aby rezygnować z kariery"

Teraz obydwoje mają już nowych partnerów i do tej pory unikali wypowiedzi na temat rozpadu ich związku. Jednak w ostatnim programie Ellen Degeneres zapytany o swoją byłą małżonkę Russell odpowiedział filozoficznie.

Nadal ją kocham. Jako człowieka, oczywiście - wyznał. Czasem jest tak, że jesteś w związku, ale coś nie wychodzi, prawda? Ale to nie znaczy, że czegokolwiek żałuję. Byłem szczęśliwy mogąc być jej mężem. Jest cudowną osobą.

Trudno stwierdzić, jak naprawdę wyglądało rozstanie Perry i Branda, jednak niechęć do publicznego prania brudów w tej branży nadal jest godny pochwały.

KOMENTARZE
(59)
gość
10 lat temu
Mi się wydaje, że oni są fajnymi ludźmi. Katy nie podpisała z nim intercyzy, bo wiedziała za kogo wychodzi - wiedziała że Russ nie weźmie żadnej kasy, nawet jak im nie wyjdzie. I się nie pomyliła, bo jak widzicie to człowiek z klasą. Zresztą oboje ją mają - były głosy z jej otoczenia, że on ją zdradził, ale ona nigdy go nie oczerniała. To się ceni o wiele bardziej niż porozwodowe wyznania gwiazdek pt: "On mnie trzymał w złotej klatce"... ale do czego zmierzam - sądzę, że Russel pomimo, iż jest fajnym człowiekiem, to niestety nie potrafi wytrzymać w monogamicznym związku. Niestety, lata zabawy zrobiły swoje. Można tylko współczuć Katy. Smutne, ale prawdziwe.
gość
10 lat temu
Przynajmniej jeden normalny, który po rozwodzie nie wylał wiadra brudów na Nią i nie poleciał do prasy z jakimiś extra newsami!
irankaa
10 lat temu
To miłe, że wypowiada się o niej wa takich kategoriach. Jako popularna para nie unikną zainteresowania mediów, choć rozstanie to ich osobista sprawa. To fajne, że facet potrafi zachować się z klasą.
gość
10 lat temu
Jak łatwo dzisiaj rzucać słowo ,,kocham" na wiatr:/
gość
10 lat temu
ładna z nich para była
Najnowsze komentarze (59)
10 lat temu
Ale to on zacza ten caly cyrk :-
gość
10 lat temu
takie pierdoły w tym nie ma prawdy
Diana Robyn
10 lat temu
Pasowali do siebie ale on okazał się bydlakiem .
gość
10 lat temu
Raczej nie. Nie pasują do siebie intelektualnie niestety.
gość
10 lat temu
A taka WIELKA MIŁOŚĆ to była... w kazdym piśmie i w kazdym magazynie celebryckim na świecie opiewana, setki udzielonych przez nich o niej wywiadów... phi. Żałosne. Nawet roku ze sobą nie wytrzymali.
Kwejk2.pl
10 lat temu
_F_Ff Jeżeli szukasz śmiesznych obrazków i filmików to zapraszam na stronę Kwejk2.pl
gość
10 lat temu
ma zapłon chłopak.
pudelkaFUN
10 lat temu
a Katy go nie... [#V=YO#-xP4r8h33Ro#401#331#]
gość
10 lat temu
ah przynajmniej nie lata z extra newsami na taemt jej
gość
10 lat temu
I dlatego ją zdradzał ? ? Żalosne !
gość
10 lat temu
"związek nie przetrwałO"???? "niechęć godnY pochwały"??????? Neko, naucz się odmieniać wyrazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Myśli ciepło głównie o jej cipeczce.
eF
10 lat temu
Katy jest piękną i mądrą kobietą, która nie uległa presji związanej z jej popularnością. Brawa dla niej !
gość
10 lat temu
no i wizdicie co robi rozwiązłe życie - ludzie nie umieją poxniej stworzyc stałych, normalnych i wspaniałych długoletnich związków. neistety.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie