Trwa ładowanie...
Przejdź na

Perry kręci film o małżeństwie z Brandem!

89
Podziel się:

"Ograniczamy siebie, dążymy do perfekcji i żyjemy w świecie fantazji" - powiedziała piosenkarka.

 Perry kręci film o małżeństwie z Brandem!

Katy Perry znalazła doskonały sposób na odreagowanie nieudanego małżeństwa z Russellem Brandem. Postanowiła nakręcić film na podstawie ich szalonego romansu oraz próby stworzenia stałego związku. O obrazie zatytułowanym Part of Me, czyli tak samo, jak piosenka Perry, do której teledysk zaprezentowała na rozdaniu Grammy, opowiedziała podczas The Ellen DeGeneres Show.

Większość ludzi wie, jak nasz związek się zaczął i potem rozpadł. Uznałam, że to ważne, aby pokazać, co działo się pomiędzy – stwierdziła gwiazda. Myślę, że musimy przestać żyć w przekonaniu, że wszystko musi być idealnie i dopiero wtedy mamy udane małżeństwo. Ograniczamy siebie, dążymy do perfekcji i żyjemy w świecie fantazji. Dlatego postanowiłam wszystko to pokazać w filmie.

Nie wiadomo na razie, jak na wieść o dokumencie zareaguje Brand. Niedawno deklarował, że nadal kocha Katy więc może sprawa nie trafi do sądu. Zobacz: "Nadal kocham Katy!"

KOMENTARZE
(89)
gość
10 lat temu
Nie rozumiem dlaczego to takie ważne, żeby pokazać jak to było miedzy nimi....Ona chyba jest zakochaną w sobie egocentryczką, skoro postanowiła nakręcić film o własnym związku :/
gość
10 lat temu
Troche lipa, że ona chce tak wszystko wywlekac. Mimo wszystko, on zachowal się dużo bardziej z klasą niż ona...
gość
10 lat temu
Niech się spiewać nauczy, bo na żywo jej nie wychodzi :/
gość
10 lat temu
Polański z fioletowymi włosami kurna. :P
gość
10 lat temu
tylko chodzi o to zeby jak najwięcej zarobic
Najnowsze komentarze (89)
Diana Robyn
10 lat temu
Kocham ją <333 Nie mogę się doczekać filmu < 333
gość
10 lat temu
to nie jest film o ich zwiazku, tylko film o niej, a fragment bedzie o nich, g***i pudlu ! -.-
gość
10 lat temu
Gdybyście tylko mieli chęci i wiedzieli że Katy Perry nakręciła już film ale nie o małżenśtwie tylko jej historii w staniu się sławną to nie pisalibyście tutaj tych bredni.
pudelkaFUN
10 lat temu
[#V=YO#-xP4r8h33Ro#401#331#]
antypedał
10 lat temu
ten jej facio to gej zobaczycie to niedługo wyjdzie na jaw! na pierwszy rzut oka widać że to p***ł jest i ma małego k****a a ona podobno gigantycdzne rozmiary lubi
gość
10 lat temu
Ona z Rihanną są najgorsze z tego popu! Zero talentu, tylko skandaliki. Gaga to przynajmniej głos ma i jakąkolwiek świadomość siebie i sztuki, a one? Pustaki i tyle...
gość
10 lat temu
Równie dobrze można spytać "a skąd wiesz, że to nie on"? Może lepiej być obiektywnym i po prostu przyjąć, że każde zawiniło ?
gość
10 lat temu
Illuminati o nia zadba...
gość
10 lat temu
Brand od kilku już lat jest abstynentem, pod każdym względem. Nic nie przemawia za tym, że to on stał za rozpadem związku. Nie musisz zawsze brać strony kobiety, w dodatku zapewne lubianej przez ciebie "piosenkarki" i oskarżać faceta o rzeczy, których nie zrobił. Skąd wiesz, że to nie Perry ponosi winę za rozpad tego małżeństwa? Bo jest taka "słodka" i "milutka" w wywiadach??? Istne, skrzywdzone niewiniątko...
gość
10 lat temu
to słabe zachowanie z jej strony. W sumie czego się po niej spodziewać.... zawsze sprawiała wrażecie istoty o kurzym móżdżku.
10 lat temu
I DOBRZE ROBI
gość
10 lat temu
Bez przesady, nie jest tak, że jak 2 osoby się przyjaźnią, to znaczy, że sa takie same i wszystko robią tak samo... Moja przyjaciółka tez lubi seks, miała wielu partnerów a ja tylko jednego i co ty na to ?
gość
10 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Ślicznie jej w tych włosach, chciałabym taki kolor.. A tej historii obydwoje wydają się być winni, szkoda takiej barwnej pary.[/cytat]to sobie zafarbuj !! zadna z nich barwna para.
gość
10 lat temu
perry ty angielska szmato w*********j ! wkoncu brzydzisz sie slawą...!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie