Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czy Wojewódzki wróci do pracy po wakacjach? Głosujcie!

2563
Podziel się:

TVN ugnie się pod głosami krytyki jak Radio Eska?

Czy Wojewódzki wróci do pracy po wakacjach? Głosujcie!

Znajomi Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego przez wiele dni udawali, że nie mają Internetu, później niektórzy z nich nieśmiało bronili kolegów, ale w końcu stało się to, co musiało po ostrym apelu ze strony ukraińskiego MSZ - obaj stracili pracę w Esce Rock. W mediach pojawia się coraz więcej krytycznych głosów na ich temat. Pytanie co dalej. Czy TVN pokaże, że i u nich na antenie nie ma miejsca na żarty z gwałcenia kobiet? Przecież jest raczej pewne, że w przyszłym sezonie swojego show Kuba będzie jakoś nawiązywał do tej afery. Czy dostanie szansę pokazanie się jako wygrany?

Sprawa dość nieoczekiwanie, zamiast jak zwykle przy takich okazjach przygasać, bulwersuje coraz więcej osób. Pojawiają się coraz mocniejsze i celniejsze ataki na prowadzących. Najwyraźniej Kuba z Michałem od dawna nie wzbudzali już sympatii i obrażenie Ukraińców podczas Euro przeważyło po prostu szalę. Duży wpływ miały też na to przejmujące listy od poniżonych Ukrainek opublikowane przez broniącą zwykle Kuby Gazetę Wyborczą oraz mało przekonujące "przeprosiny" i wyczuwalny brak skruch ze strony obu celebrytów.

Michał Figurski wypalił na serio, że jakaś grupa polityków "chce go zakneblować". Nie dostrzega, że to odbiorcy radia i telewizji, internauci nie chcą się śmiać z "jego Ukrainki", którą by zgwałcił, gdyby nie była taka brzydka. Szczególnie po żarcie jego żony, która śmiała się, że "też ją gwałci".

Zwróciliście pewnie nieraz uwagę, jak celebryci i różne "autorytety" popierają się nawzajem w mediach i oskrżają lub poniżają swoich krytyków. To prosty mechanizm: Nigdy nie wiadomo, komu następnemu przydarzy się wpadka i będzie potrzebował obrony. Nie można więc pozwolić na to, żeby ktokolwiek znany publicznie krytykował kolegę. Bo argumenty ośmielają innych. I nagle z autorytetu robi się pośmiewisko. Wystarczy przypomnieć Hołdysa, jeszcze niedawno specjalistę od wszystkiego wypowiadającego się autorytatywnie na każdy temat. Czy Wojewódzki może skończyć podobnie? Sprawa zrobiła się nagle i niespodziewanie dla niego bardzo niebezpieczna i śliska. W ciągu tego tygodnia-dwóch zdecyduje się prawdopodobnie, czy nadal będzie zarabiał po 2-3 miliony złotych rocznie, czy może stanie się nieakceptowalny dla telewizji i reklamodawców.

W Stanach w tej chwili byłby już pewnie skończony jak Figurski. W Polsce wciąż to jeszcze tak nie działa, celebryci wybaczają sobie nawzajem dużo więcej. I bronią się o wiele dłużej. Niektórzy broniąc żartu z gwałtu potrafią nawet zasugerować, że ich widzowie, którym się nie spodobał, to "grzeczne miernoty". Ale trudno być pewnym, że uda się i tym razem. Na razie szefowie czekają na rozwój wypadków i kolejne komentarze.

Myślicie, że ta afera może zakończyć się zdjęciem lub zawieszeniem show Wojewódzkiego przez TVN? Głosujcie w komentarzach.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(2563)
gość
12 lat temu
morze wrucic w XF ale tylko z 4 jurorem ale tesz bes kuźniaża
gość
12 lat temu
Kuba sio z mediów, łapka w górę!
gość
12 lat temu
Trefnisiowi, który uwierzył, że jest królem w koronie cierniowej pozostaje już tylko chichot historii i zsyłka do najbliższego szpitala psychiatrycznego. Kubusiu, Tworki witają suchym chlebem, solą drogową i nogą stołową !
gość
12 lat temu
wojewódzki może czyścic buty Tadeuszowi droździe i zulu guli
gość
12 lat temu
Osoby, które przez ostatnie lata krytykował, atakował i wyśmiewał muszę być teraz bardzo szczęśliwie, widząc, że role się odwróciły i to z ogromną siłą, krótko mówiąc przysłowiowy kat stał się ofiarą. Takiego ataku na jedną (to znaczy dwie, ale Figurski tak naprawdę to i tak jest nieistotny, więc jego pominę) osobę to już dawno nie było :O
Najnowsze komentarze (2563)
gość
9 lat temu
Nie widzę w tym nic złego. Jeśli właściciel sklepu jest katolikiem i chciał poświęcić swój sklep to dlaczego ma tego nie robić. Każdy niby mówi o tolerancji albo o uszanowaniu cudzych poglądów, ale jeśli chodzi o religię to panuje nadal hejt. Ja jestem katolikiem i jestem z tego dumny. Dlaczego mam czegoś nie robić, skoro uważam to za słuszne. Ale i tak zaraz znajdą się osoby, które przytkną się do księży pedofili, choć w normalnym świecie nikt o tym aż tak nie mówi.
gość
12 lat temu
Słoma wykształciła sie i został g**j jest dobre przysłowie najgorzej jak z chama zrobi się pana najgorsz smród jaki jest na świecie
Mina
12 lat temu
rewelacją nie jest ten Wujewodzki, mądrze mówi tylko wtedy jak się wcześniej przygotuje, jak jest zaskoczony to nic nie mówi albo jest agresywny albo gada głupoty, a przecież inteligencja to umiejętność zachowania się w nowych sytuacjach, czyżby mu tego brakowało?
gość
12 lat temu
Najpierw baliśmy się czy zdążymy ze stadionami - jakoś zdążyliśmy! Potem baliśmy się o autostrady - rzutem na taśmę się udało! Potem baliśmy się, że ziści się scenariusz BBC o polskich pseudokibicach – ale nie licząc incydentu w Warszawie, poważnych zadym na szczęście nie było! I jak już się wydawało, że stanęliśmy na wysokości zadania i cała Europa będzie nas chwaliła, to ci DWAJ KRETYNI zmarnowali 5 lat przygotowań i odwalili taki numer, że już się trąbi o tym za granicą, a sprawa nabrała charakteru dyplomatycznego. Ci I****I (zresztą ulubieńcy salonu), zaledwie WE DWÓCH, zrobili Polsce czarniejszy PR niż cała horda kiboli...
gość
12 lat temu
Jakub Władysław Wojewódzki rozpoczął swoją “karierę” od harcerskiej rozgłośni radiowej w latach 80-tych. Syn Bogusława Wojewódzkiego, funkcjonariusza SB i prokuratora PRL-owskiego wymiaru sprawiedliwości nie miał problemów z zatrudnieniem w kolejnych prywatnych stacjach telewizyjnych. Jego ojciec zapisał się w historii pełniąc rolę prokuratora z ramienia Prokuratury Generalnej w sprawie tzw. “prowokacji bydgoskiej” z 19 marca 1981 roku.......... Natomiast Michał Mongoł Figurski jest synem Zbigniewa Figurskiego – ostatniego dyrektora generalnego Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego (FOZZ) i zastępcy likwidatora FOZZ. Jego rodzice poznali się w Moskwie, gdzie Michał urodził się w 1973 roku. Przez jakiś czas mieszkali w Polsce, a potem znaleźli się w Bejrucie, Być może ojciec był dyplomatą albo agentem służb specjalnych (już nie żyje). Oczywiście oni obaj nie są jedynymi potomkami prominentów peerelowskich, którzy dziś korzystają ze statusu “celebrytów” i są “dziennikarzami” .... Kubus wsiowy p****u, czy to prawda???
gość
12 lat temu
współczuję niedorozwoju umysłowego i wrodzonego kretynizmu, tego niestety nie da się wyleczyć - nawet u najlepszych specjalistów
benigna.bloog...
12 lat temu
TVN go nie wyrzuci. Ta stacja lansuje takie m***y. Wystarczy przypomnieć Weronikę Marczuk, a właściwie Ołenę Marczul, bo tak się naprawdę nazywa.
gość
12 lat temu
To powinien być koniec Wojewódzkiego. Żenujący dziadek, czas na młodszych i inteligentniejszych!
gość
12 lat temu
Kiedy przestaje Ci zależeć dostajesz wszystko.Lalka Chacky,Lalka Chacky,Lalka Chacky.Jeśli to przeczytałeś przeszła na Ciebie klątwa.Dziś w nocy równo o 24:00 Lalka Chacky przyjdzie po Ciebie ,w swojej kryjówce weźmie siekiere odrąbie Ci głowe i zaniesie do łóżka!!Możesz uniknąć klątwy wklejając to do 20 komentarzy!!!! Fakty.Zgineło już 200 dziewczynek i 100 chłopców
Żałosni Jeste...
12 lat temu
i wy którzy piszecie.. te komentarze pewnie siedzicie w domu w zapyziałym pokoju przed Komputerem macie 12 lat i wpierdalacie chipsy i czekolade. Trochę Szacunku dla tego pana bo gdybyście choć troche byli sprytni może też byście mieli troche kasy na jakieś śmieszne wydatki ale właśnie to was boli że nie potraficie się pogodzić z tym że ktoś coś osiągnął . Byle tylko napisać obrazliwy komentarz wpierdalając chipsy . Ja też pochodze ze wsi jestem młody ale k***a ludzie trochę szacunku...
gość
12 lat temu
myślałam że w Polsce jest 50 procent chamów ale czytając poniższe wypowiedzi stwierdzam że jest ich 75 procent
gość
12 lat temu
jest OK
gość
12 lat temu
nie będę oglądać progamu z jego udziałem i tyle.Nie wiem po co tyle szumu.
gość
12 lat temu
U nas jak widać kto jest bardziej chamski ten jest bardziej popularny.....smutne....może czas z tym skończyć....myślę że czas Kuby się skończył:))))ufff nareszcie:)
...
Następna strona