Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szulim nie chce wracać do męża

236
Podziel się:

Mimo jego próśb jest nieugięta. Właśnie zabrała ostatnie rzeczy z ich mieszkania.

Szulim nie chce wracać do męża
bEEfMKVx

Jak niedawno pisaliśmy, Adam Badziak próbował przekonać swoją żonę, Agnieszkę Szulim, do ratowania małżeństwa. W końcu to dla niego poddała się operacji powiększenia piersi, wydaje się więc, że ten związek był dla niej ważny. Zobacz: Mąż chce wrócić do Szulim! Odpuszcza dzieci...

Oficjalnym powodem rozstania są rozmijające się priorytety. Badziak marzył o dzieciach, a Szulim wykluczała zajście w ciążę w ciągu najbliższych lat, stawia bowiem na karierę zawodową. Wprawdzie właśnie została zwolniona z Pytania na śniadanie i jej jedynym zajęciem w jesiennej ramówce będzie prowadzenie Bitwy na głosy wraz z Hubertem Urbańskim, ale macierzyństwa nadal nie planuje.

Badziak po wyprowadzce żony z ich domu w podwarszawskiej Magdalence próbował ją przekonać, że po wspólnie spędzonych 7 latach zasługuje na drugą szansę. Szulim pozostała jednak nieugięta.

bEEfMKVz

Jak donosi Fakt, obecnie mieszka w apartamencie na warszawskim Mokotowie, skąd ma wygodniejszy dojazd do pracy. Niestety, w siedzibie Dwójki będzie teraz bywała znacznie rzadziej, bo tylko raz w tygodniu. Właśnie po zwolnieniu Szulim z telewizji śniadaniowej jej mąż postanowił nakłonić ją do powrotu. Widocznie uznał, że trafiła się świetna okazja, by ponownie pomyśleć o dzieciach i liczył, że jakoś się dogadają. Ten plan nie wypalił. Jak informuje tabloid, prezenterka właśnie zabrała ostatnie rzeczy z ich wspólnego domu.

Najwyraźniej jej poczucie winy nie jest już tak silne. Zobacz: "Agnieszka czuje się winna"

bEEfMKWa
KOMENTARZE
(236)
ryjkonen
9 lat temu
zakladam sie, ze za rogiem czai sie milioner, a nie biedny motokrossowiec....
gość
9 lat temu
daje już innemu skoro nie chce wrócić
gość
9 lat temu
fajny, biore go!
bEEfMKWb
gość
9 lat temu
to niech nie wraca. Co mnie to obchodzi
gość
9 lat temu
trudno. jej zycie, jej decyzja
Najnowsze komentarze (236)
gość
9 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Ciekawe?
gość
9 lat temu
ŻEBY TAKĄ D**Ę ZOSTAWIĆ... AGNIECHA WSTYDŹ SIE :P
gość
9 lat temu
co za skurwiała moda- lans na bezdzietność, chłopie nie oglądaj się za nią bo już cię nie kocha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
ma czego żałować!!!chłopie znajdz sobie jakąś lekarkę ,prawniczkę z normalnym zawodem!bo w show biznesie to 80 %popaprańców!!
Dr. Komatoes
9 lat temu
trzymam z Agą....w tym konflikcie
gość
9 lat temu
ona kogoś ma i w ogóle powinna stracić pracę- całkowicie jak inni, swoim zachowaniem potwierdza swój egoizm tak nielubiany przez telewidzów
gość
9 lat temu
ona kogoś ma i w ogóle powinna stracić pracę- całkowicie jak inni, swoim zachowaniem potwierdza swój egoizm tak nielubiany przez telewidzów
gość
9 lat temu
i ma racje, do macierzyństwa nie można zmusić... byłaby tylko nieszczesliwa, kobieta to nie inkubator, ma prawo decydowac o sobie.
bEEfMKVT
gość
9 lat temu
to nie wracaj twoj problem i kogo to obchodzi
gość
9 lat temu
g****a krowa, a niech zostanie sama i czeka aż jej piesek szklankę wody poda
gość
9 lat temu
pozostały jej tylko sztuczne cycki po nim
Joanna FS
9 lat temu
Jeżeli ten mąż chce żeby ona do niego wróciła, to jest idiotą po prostu. Który inteligentny mężczyzna po użyciu napompowanego silikonem " pustaka" planuje z nim przyszłość? Przepraszam za złośliwość ale opowieści p. Agnieszki o uzupełnianiu niedostatków jej ciała silikonem są powszechnie znane. I nie współczuję jej zupełnie. Powinna była się uczyć.
jaga
9 lat temu
Nie chce wracać to niech nie wraca!!! Co mnie to k***a obchodzi?
gość
9 lat temu
Pani Agnieszko nie wierzę, że Pani nie kocha tak fajnego faceta!!! Jest Pani super atrakcyjną kobietą i dlaczego nie chce Pani mieć dzieci z naprawdę fajnym mężem? Ma Pani wszystko - urodę, inteligencję, piękny dom, fajnego męża i dlaczego nie możecie być razem? Ubolewam!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEfMKWM
bEEfMKWN
bEEfMKWO
bEEfMKWP
bEEfMKWQ
bEEfMKWv