Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ruszył proces aktorów-meneli. Zapłacą policjantom!

302
Podziel się

8 tysięcy wystarczy? "Załatwię was, jebane psy" - krzyczał Antoni Królikowski.

Ruszył proces aktorów-meneli. Zapłacą policjantom!
bDYPczsl

Największy zaskoczeniem na sali rozpraw okazał się Antoni "załatwię was jebane psy" Królikowski. Nerwowy aktor schudł kilkanaście kilogramów. Najwyraźniej dwie imprezy w odstępie niecałego roku, zakończone raczej niefortunnie, dały mu do myślenia. Zwłaszcza ta druga, urodzinowa, która omal nie zakończyła się tragicznie dla jednego z gości, Alana Andersza.

Rozprawa w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy Śródmieścia rozpoczęła się wczoraj punktualnie o 9 rano. Stawili się na niej trzej oskarżeni aktorzy, jednak z powodów błędów proceduralnych o terminie rozprawy nie został zawiadomiony pełnomocnik Michała Lesienia i nie stawił się w sądzie.

W związku z tym rozprawa w jego zakresie musiała być odroczona na inny termin - wyjaśnił w rozmowie z Super Expressem reprezentujący "Antoniego K.", Jakub Wende.

bDYPczsn

On sam ma powody do zadowolenia. W imieniu swojego klienta zaproponował znieważonym funkcjonariuszom ugodę, która została przyjęta. W sumie będzie ona kosztowała Królikowskich 8 tysięcy złotych. Jeden z policjantów otrzyma 5, a drugi 3 tysiące.

Sąd od nas takiej ugody oczekiwał i do niej doszło - mówi mec. Wende. Porozumieliśmy się, a najważniejsze jest to, że panowie przyjęli przeprosiny mojego klienta i po męsku ta sprawa została rozwiązana .

"Po męsku" zachowali się też podczas imprezy, grożąc policjantom, że ich "załatwią".

Został także złożony wniosek o przedwczesne umorzenie postępowania i dwuletni okres próbny dla Antoniego K. oraz przedwczesne umorzenie dla Jakuba Wieczorka.

bDYPczst

Sąd nie rozstrzygnął jeszcze wniosku - wyjaśnia adwokat. Sprawa została skierowana na posiedzenie i zapewne sąd będzie chciał znać zdanie prokuratury w tym zakresie. Pan Wieczorek również złożył taki wniosek.

Termin kolejnej rozprawy został wyznaczony na 15 października.

bDYPczsu
bDYPczsO
KOMENTARZE
(302)
gość
9 lat temu
żenada, pewnie i tak im nic nie zrobią bo celebryci są w tym kraju nietykalni
Bila!
9 lat temu
Zamknąc ich! Niech będa traktowani jak zwykli ludzie!
gość
9 lat temu
SZUMOWINY,NIE AKTORZY !
bDYPczsP
gość
9 lat temu
don menello
gość
9 lat temu
Tak kończą ci, którym sie wydaje, że są "znani" więc mogą więcej.
Najnowsze komentarze (302)
gość
9 lat temu
dlaczego od razu menele?
gość
9 lat temu
zasloniete oczy jakby nikt ich nie poznal:) pudel!!!
gość
9 lat temu
Ot wielcy aktorzy. Celebryci.
gość
9 lat temu
menelem to jest chyba autor tego artykułu niezła lipa panie samozawnczy redaktorze...
red
9 lat temu
"Sąd od nas takiej ugody oczekiwał i do niej doszło" Jak to??? Oczekiwał. Przecież to nie sadził się pan Piecyk z panem Wątróbką o to kto komu ujmę na honorze sprawił tylko sąd rozpatrywał napaść na funkcjonariusza publicznego w czasie służby!!! Sąd powinien oczekiwać przyznania się do winny, dobrowolnego poddania się karze i zasądzić ew. grzywnę na cel organizacji społecznej np. PCK. Kolejny śmieszny sąd...
gość
9 lat temu
Szumowiny , powinni być ukarani , nie są lepsi od reszty społeczeństwa choć za takich się uważają . To dopiero menele .
gość
9 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność
gość
9 lat temu
Po prostu od ćpania i chlania chłopaki się trochę odmóżdżyli i cierpią na manię wielkości tak na prawdę będąc nikim! Ten przygłup schudł tak mocno bo pewnie ostro ćpa fetę i stąd te jego wybuchy agresji i nieprzewidywalne zachowanie!
bDYPczsH
gość
9 lat temu
meneli trzech
pies
9 lat temu
Szkoda słów dla tego ...aktorskiego śmietnika :)
KOLEGERO
9 lat temu
Skazać gówniarzy jak się należy. A REŻYSERZY WYCIĄGNIJCIE WNIOSKI, G*******E WYP...........AĆ.
gość
9 lat temu
Uświadomcie mnie, czy ten Antoś, to jest ten kolo co ma ksywę DONICA? Wszak wiadomo, że to właśnie DONICA spuścił łomot, Alankowi, twardzielowi od paitballa. Myślę, że nie byłoby źle gdyby obydwóch tych kolesi wsadzić w kamasze i wysłać na misję do Afganistanu. No, tak ale teraz pobór jest ochotniczy.
gość
9 lat temu
Dobrze, że zakryli oczy, bo po podanych nazwiskach bym się nie domyśliła, kto to.
gość
9 lat temu
dupki
...
Następna strona
bDYPcztj