Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Rówieśnicy UWAŻALI MNIE ZA GORSZĄ, bo jestem z Ukrainy!"

294
Podziel się:

"Zawsze dali mi do zrozumienia, że jestem gorsza". Jak w "Dzień Dobry TVN"? Co myśli, gdy widuje na imprezach Węglarczyka?

"Rówieśnicy UWAŻALI MNIE ZA GORSZĄ, bo jestem z Ukrainy!"
bECwiJMB

Marina Łuczenko wyznała już wcześniej, że po przeprowadzce z Ukrainy do Polski nie czuła się dobrze w naszym kraju. Ciężko było jej zwłaszcza w szkole. Dwa lata temu wzięła udział w akcji Stop przemocy w szkole i opowiadała, jak koleżanki znęcały się nad nią w przerwach między lekcjami. Zobacz: Marina: "Dziewczyny zaciągnęły mnie do ubikacji!"

Tym razem Łuczenko wzięła udział w nagraniu odcinka programu Będzie lepiej, wzorowanym na słynnym It Gets Better - akcji, w której homoseksualnych nastolatków przekonuje się, że ich sytuacja społeczna się poprawi. Marina przekonuje, że sama czuła się ”kiedyś "odmieńcem", ale nie pozwoliła, by miało to wpływ na jej przyszłość.

Przyjechałam z Ukrainy i zawsze to był problem dla moich rówieśników i zawsze uważali mnie za trochę inną - wspomina. Moje młodzieńcze lata w szkole były bardzo trudne, mimo że nie mam innego koloru skóry. Byłam jak każda inna dziewczyna, a jednak zawsze dali mi do zrozumienia, że jestem z Ukrainy i jestem gorsza. Zawsze myślałam, że nie mogę im dać za wygraną i dać im poczuć tego, że są lepsi.

bECwiJMD

Możemy się tylko domyślać, co poczuła oglądając okropne nagranie zadowolonego z siebie Bartosza Węglarczyka w TVN. Zobaczcie, jak gwiazdor polskiej telewizji pozdrowił na antenie jej mamę:

bECwiJMJ
bECwiJNe
KOMENTARZE
(294)
gość
9 lat temu
Nie martw się ! To samo myślą o Polakach na tym ich wspaniałym Zachodzie.
gość
9 lat temu
Wredne stereotypy. A sami zapominamy co się o nas mówi na zachodzie:(
gość
9 lat temu
sliczna jest
bECwiJNf
gość
9 lat temu
piekna kobieta
gość
9 lat temu
bredzi,była znana juz w liceum wiec jakos jej nie wierze
Najnowsze komentarze (294)
Gość
6 lat temu
No cóż.. ukraińcy to brudasy co zrobić.. W czasie wojny mordowali Polaków a teraz czyszcza kible w polskich domach.. cóż za ironia losu
gość
8 lat temu
Przynajmniej jest piekniejsza od Polek!
gość
9 lat temu
fajna piosenkarka , kawał dobrego głosu , i do tego ładna .
gość
9 lat temu
Jaka kłamczucha! Wszystko zrobi, żeby zdobyć zainteresowanie. Nigdy nie była gorsza w szkole, nikt się nad nią nie znęcał. Sama wywoływała niechęć podjeżdżając pod szkołę drogim samochodem i chwaląc się kim to ona nie jest i jaką ogromną zrobi karierę. A taka mądra, że ledwo do liceum się dostała....
gość
9 lat temu
sliczna i mądra dziewczyna
gość
9 lat temu
a ja myślę ze w szkole zachowywała się wyniośle i dlatego rówieśnicy pokazali jej żeby się nie panoszyła
gość
9 lat temu
UKRAINA RZĄDZI! ENEJ < 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
jest pospolitą piosenkarką
bECwiJMX
gość
9 lat temu
nie wierzę w ani jedno jej słowo.
gość
9 lat temu
Polacy niestety tolerancja nie grzesza.
gość
9 lat temu
Nie prawda już w gimnazjum gwiazdorzyła mówiąc ze będzie znana i nikt nie ubliżał jej wiec też w to nie wierze
gość
9 lat temu
Niech nie pierdzieli dyrdymałów ...nikomu nie jest lekko ...ukrainki , za granicami mówią po polsku ...podszywają sie pod polki ...potem opinia idzie ...dobre wydry są ...nie dość ze cięzkie zycie na emigracji ...to właśnie takie panie jej pokroju jeszcze go umilają s**i bez kultury ;;/
gość
9 lat temu
a o tym że sie wywyższała co to nie ona to juz zapomniała.. a pózniej zwala wine na to że równieśnicy dokuczali jej bo była z ukrainy.. eh..
gość
9 lat temu
to trzeba było zostac na Ukrainie, a nie narzekac ,
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECwiJNQ
bECwiJNR
bECwiJNS
bECwiJNT
bECwiJNU
bECwiJNz