Trwa ładowanie...
Przejdź na

Biorą ślub ZA TRZY TYGODNIE NA HAWAJACH!

136
Podziel się:

"Jen chce zachować wszystko w tajemnicy. Nie chce powtórki ze ślubu z Bradem."

Biorą ślub ZA TRZY TYGODNIE NA HAWAJACH!

Jennifer Aniston pracuje obecnie na planie swojego najnowszego filmu, gdzie nie dogaduje się ponoć z resztą ekipy (zobacz: "Jennifer jest ZIMNĄ SUKĄ!"). Magazyn People poinformował w zeszłym tygodniu, że zaraz po zakończeniu zdjęć aktorka weźmie ślub ze swoim narzeczonym, Justinem Theroux.

Jak donoszą amerykańscy dziennikarze, praca na planie potrwa jeszcze tydzień. Następnie gwiazda leci na Hawaje, gdzie wśród rodziny i najbliższych przyjaciół wyjdzie za mąż.

Jen robi wszystko, by zachować szczegóły w tajemnicy. To żaden sekret, że nie chce powtórki ze ślubu z Bradem, gdzie helikoptery krążyły nad miejscem ceremonii – mówi jej znajoma. Chętnie wzięłaby ślub w domu w Los Angeles, ale nie chciałaby setek paparazzi za płotem.

Justin uwielbia Hawaje. To jego ulubione miejsce i ma tam mały domek na wyspie Kauai. Jest jednak za mały, by pomieścić gości. Wybrali luksusową willę. Ślub odbędzie się na tarasie w pełnym słońcu.

KOMENTARZE
(136)
gość
9 lat temu
Szczęścia!
gość
9 lat temu
fajnie, ja nigdy nie wezmę, nikt mnie nie chce
gość
9 lat temu
Jen jest piękna
gość
9 lat temu
Jennifer świetnie gra w komediach
gość
9 lat temu
Nie ma pieniędzy na produkcję innowacyjnej szczepionki na jeden z najgroźniejszych nowotworów. Rząd poskąpił 1,5 mln zł, o które zabiega twórca nowoczesnego leku na czerniaka prof. Andrzej Mackiewicz. 130 chorych leczonych tym preparatem zostało skazanych na śmierć. Prof. Andrzej Mackiewicz z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu od kilkunastu lat prowadzi badania nad innowacyjną szczepionką na czerniaka. W ramach specjalnego programu 130 osobom cierpiącym na wyjątkowo złośliwego raka skóry podawany jest specyfik o nazwie AGI-101. Efekty są zaskakujące. Terapia przynosi pozytywne rezultaty u ponad 60 proc.
Najnowsze komentarze (136)
No właśnie ma...
9 lat temu
No właśnie mało kto ją lubi a wszyscy muimsy ją znosić. Swoją drogą cicha woda brzegi rwie. Nie przypuszczałam że J. Sydor robi karierę przez łf3żko.
"A matka tej ...
9 lat temu
"A matka tej biednej Madzi to peiwne niemieckiego pochodzenia."Zapewne.Wielu Niemcow pochodzi z Sosnowca. Ja na ten przyklad tez sie urodzilem w Sosnowcu. Przypadkiem, ale w Sosnowcu.Sosnowiec to dziwne miasto. Jak i cale Zaglebie. To zupelnie inna Polska niz reszta Polski.
FT6Klk jgrix...
9 lat temu
FT6Klk jgrixmjddlju
MikołajW Pols...
9 lat temu
MikołajW Polsce dostępnych jest wiele rozmaitych pożyczek . W tej chlwii jestem w trakcie szukania odpowiedniego dla siebie kredytu lub pożyczki. Porf3wnuję rf3żne oferty i szukam najlepszej. Na forum Pomocna Pożyczka znajdują się informacje o pożyczkach gotf3wkowych, ktf3re mnie zainteresowały i właśnie tak rozmyślam , czy ta propozycja nie byłaby bardziej opłacalna od oferty bankf3w. Jakie wymagania stawia Jedyna taka pożyczka polska Jedyna taka pożyczka w stosunku do swoich pożyczkobiorcf3w ? Czy ktoś wie? Mikołaj
Matthew.
9 lat temu
Jestes Niemka? Are you German??
gość
9 lat temu
pięknie razem wyglądają
gość
9 lat temu
Fajny teledysk Południca super piosenkę Szamanka wykonała Magda Przychodzka
gość
9 lat temu
ślub ROKO
gość
9 lat temu
Nie podoba mi się ta para, Angie i Brad są piękni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gabi
9 lat temu
Wyjątkowo lubię Jennifer, mimo że może jakiś oszałamiających kreacji aktorskich nie ma na swoim koncie, ale nie szkodzi, za to ma w sobie to coś, za co lubią ją rzesze fanów na świecie. I FAJNY NARZECZONY, w niczym urodą nie ustępuje Bradowi, także bardzo się cieszę, że Jenny wreszcie odnalazła szczęście !
Najlepsza
9 lat temu
Gratulacje :D
Najlepsza
9 lat temu
Gratulacje :)
gość
9 lat temu
Pięknie razem wyglądają.
gość
9 lat temu
kogo obchodzi ro brzydkie beztalencie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie