Trwa ładowanie...
Przejdź na

Od lat zbierała haki na męża?! "WYNAJĘŁA DETEKTYWA"

460
Podziel się

"Miał zebrać dowody zdrad".

Od lat zbierała haki na męża?! "WYNAJĘŁA DETEKTYWA"
bDfYZZsl

Olga i Wojciech Fibak doszli niedawno do wniosku, że ich 13-letniego małżeństwa nie uda się już uratować. Szczególnie Olga Fibak nie ma co do tego wątpliwości. To ona wniosła do sądu pozew rozwodowy. Biorąc pod uwagę, jak profesjonalnie udawała na sesjach zdjęciowych szczęśliwą małżonkę, ten pośpiech może trochę dziwić.

Według znajomych pary Olga przygotowywała się do tego kroku od dawna.

bDfYZZsn

Już kilka lat temu wynajęła prywatnego detektywa, który miał zebrać dowody zdrad, jakich dopuszczał się jej małżonek - twierdzi informator tygodnika Na żywo. Materiały, które miała wtedy otrzymać, utwierdziły ją w przekonaniu, że czas zakończyć to małżeństwo.

Z informacji, do których dotarł Fakt, wynika, że część materiału dowodowego gromadziła na własną rękę. Należy do niej ponoć kompromitujące nagranie, wykonane za pomocą ukrytej kamery, dokumentujące zaloty Wojciecha Fibaka do gosposi. Jak można wywnioskować z artykułu zamieszczonego w Fakcie, Olga Fibak działała z nią w porozumieniu, po tym, jak kobieta poskarżyła się jej na niewłaściwe zachowanie pana domu.

Gra jest warta świeczki, bo w sytuacjach, gdy uda się udowodnić zdradę, poszkodowana strona ma prawo domagać się alimentów dla siebie. To szczególnie ważne w przypadku, gdy przed ślubem została podpisana intercyza.

bDfYZZst

Co prawda Wojciech i Olga mają od lat rozdzielność majątkową, ale po rozwodzie będzie mogła żądać od męża wysokich alimentów dla córki - potwierdza znajoma Olgi Fibak. A jeśli udowodni winę męża za rozpad związku, będzie mogła zażądać alimentów dla siebie.

W tej sprawie żona tenisisty może liczyć na wsparcie matki, prawniczki z wykształcenia, która będzie zeznawała w sądzie na jej korzyść.

Z pewnością afera, nagłośniona przez tygodnik Wprost także jej nie zaszkodzi, chociaż teoretycznie, skoro pozew został wniesiony przed jej ujawnieniem, trudno będzie się na nią powołać. Zawsze jednak oprócz dowodów, zgromadzonych przez Olgę Fibak i wynajętego przez nią detektywa, pozostaje kompromitująca sprawa z 1997 roku. Tenisista został wówczas zatrzymany przez francuską policję pod zarzutem usiłowania gwałtu i przemoc seksualną. O tej "niezręcznej sytuacji" pisała zagraniczna prasa... Zobacz: Fibak był już ZAMIESZANY W SKANDAL Z PROSTYTUTKAMI!

Ekscesy te miały się dziać w jego podparyskiej willi - pisze Na żywo. Podobno użyczał jej agencji towarzyskiej, z której korzystali celebryci i politycy. O sprawie, w której zeznawał nawet Robert de Niro, było we Francji bardzo głośno. Tenisiście zależy, by to, co wie jego żona, nie wyciekło do mediów.

bDfYZZsu

Jak już pisaliśmy, pierwsza rozprawa rozwodowa nie przyniosła rozstrzygnięcia. Nie stawiło się na niej żadne z małżonków.

bDfYZZsO
KOMENTARZE
(460)
gość
7 lat temu
Musial niezle tym babom placic co z nim szly do lozka, feeee jak na niego patrze to mi sie rzygac chce
gość
7 lat temu
Jaj ona mogla sypiac z takim starym oblechem,fuj ochyda!
gość
7 lat temu
Miniony tydzień to ewidentnie medialny pochód pana Miłego Wojciecha F. Etatowi moraliści typu leśny dziadek, dziadek z szablami, tępe noSZYCe i małpa z czerwonym szpicem znowu wypełzli ze swych kilometrowych jaskiń, by pouczać i nauczać. Człowiek, który w penisa grywał z największymi, dostał pomocną pałeczkę od najmniejszych. Do nomenklatury tenisowej i sweet foci można dołączyć nowe terminy i sekstaśmy - tenis w porcie, penis w torcie. Dzióbek w kubek!
bDfYZZsP
gość
7 lat temu
d****a wiedziala ze z czasem na mlodsza ja zmieni! mama mosi byc dumna
gość
7 lat temu
miły sutener ;)
Najnowsze komentarze (460)
gość
7 lat temu
pamietam jego wywiad po aferze we Francji -pochodze z porzadnej religijnej rodziny nie moglbym spojrzec rodzicom w oczy,,,,wychodzi na to ze galeria to przykrywka wiekrze pieniadze czerpie ze streczycielstwa ,a zona Olga wyszla za niego z milosci?
gość
7 lat temu
Z tego wynika, ze niewiele już moze w zakresie seksu i szuka podniet jedynie.
gość
7 lat temu
Nawykły do skakania na korcie skacze teraz po babach.
gość
7 lat temu
i*****a z tej l***i, żeby się tak dać zaprzedać za parę fatałaszków od projektantów. Nie dość, że sypiała z podstarzałym capem, to jeszcze tolerowała burdel we własnym domu... tiaa, nie wiedziała... Jakim trzeba być człowiekiem, żeby przymykać oko na cierpienie innych kobiet? I ile trzeba w sobie mieć chciwości, żeby tak się sprzedać? W końcu nie byłą to dziewczyna z nizin, czy symboliczny Kopciuszek... Niskie...
gość
7 lat temu
P*******y alfons z pedofilska geba !
gość
7 lat temu
zabezpieczała się od lat i teraz nie będzie juz musiała pracować do końca życie hahaahaa
gość
7 lat temu
Olga to zwykły qurwiszon bez honoru a Fibak to odrażający zgred który dowartościowuje się młodymi panienkami za kase bo bez kasy to nawet by go nie opluły,a tak to wstrzymują na siłe rzygowiny i obciągają starego flaka - fuuuuuuuj ! bleeeeeeeeeee!!!!!!! :( :(
gość
7 lat temu
Sama byla" hakiem"
bDfYZZsH
gość
7 lat temu
czemu baby nie wezma sie do pracy tylko żerują na facetach??!!!! BABA TO LEŃ !!!!!
gość
7 lat temu
chciała kasę a nie miłosci to tak ma.
gość
7 lat temu
No własnie,taka odrażająca twarz,
gość
7 lat temu
ona taka sama q rewka jak te z agencji. z takim oblechem była tylko dla kasy. (tak samo zresztą felicjańska, dlatego musiała się zmuszać, żeby z nim być w łóżku).
gość
7 lat temu
niech oskubią pierdziela do gołej skóry
gość
7 lat temu
bladź
...
Następna strona
bDfYZZtj