Trwa ładowanie...
Przejdź na

MOLESTOWANA GOSPOSIA poskarżyła się żonie Fibaka?!

434
Podziel się:

"To właśnie pomoc domowa wydała swojego pracodawcę. Zszokowana pani Olga podobno wpadła na pomysł z ukrytą kamerą, by mieć twardy dowód."

MOLESTOWANA GOSPOSIA poskarżyła się żonie Fibaka?!
bEKMyxYl

Na jaw wychodzą kolejne kłopotliwe fakty z życia Wojciecha Fibaka, znanego tenisisty, biznesmena oraz tzw. "filantropa", jak się okazało, w każdym tego słowa znaczeniu. Jak poinformował wczoraj Fakt, Olga Fibak jest prawdopodobnie w posiadaniu nagranej za pomocą ukrytej kamery sekstaśmy męża, na której widać jego "zaloty" do gosposi.

Podobno to przekonało Olgę Fibak, że najwyższy czas podjąć decyzję o rozwodzie.

Osoby zorientowane w sprawie twierdzą, że to właśnie pomoc domowa wydała swojego pracodawcę - pisze tabloid. Plotkarze kreślą scenariusz, według którego kobieta mając dość niechcianych kontaktów z Wojciechem Fibakiem miała rzekomo zgłosić się w akcie rozpaczy do jego żony i wyjawić jej prawdę. To wtedy zszokowana pani Olga podobno wpadła na pomysł z ukrytą kamerą, by mieć twardy dowód na domniemaną niewierność męża.

bEKMyxYn

Oficjalnie Olga Fibak idzie w zaparte, że nie wierzy w winę męża, jeśli chodzi o jego działalność, jak to określił Daniel Passent, "rajfurską". Tenisista zadbał o to, by była oszczędna w wypowiedziach. Za milczenie zaoferował jej podobno pół miliona złotych. Jak podejrzewają przepytani przez tabloid znajomi pary, ma ona na męża haka w postaci sekstaśmy z gosposią i ją właśnie planuje wykorzystać w sądzie.

Termin pierwszej rozprawy został wyznaczony na dziś. Życzylibyśmy powodzenia, tylko komu? Wygląda na to, że Olga Fibak i tak nieźle sobie poradzi w życiu.

bEKMyxYt
bEKMyxYO
KOMENTARZE
(434)
gość
8 lat temu
chyba bym się porzygała gdyby mnie dotknął
gość
8 lat temu
stary, obleśny k**r
gość
8 lat temu
dno moralne
bEKMyxYP
gość
8 lat temu
bolesny upadek człowieka sukcesu - fibaka. pretensje niech ma tylko do siebie, bogatym wydaje się że mogą więcej, naruszać wszystkie normy, bo są kimś lepszym. ten człowiek ma moralność wielokrotnego recydywisty - brak poczucia winy, wstydu.
gość
8 lat temu
Do dorotki rabczewskiej: droga dorotko, naprawdę nikt, ale to nikt nigdy nie łudził się , ze jesteś kobietą wiec nie gorączkuj już się.
Najnowsze komentarze (434)
gość
6 lat temu
Ona sama naganiala dziewczyny. W normalnym kraju oboje byliby za kratami
joan
7 lat temu
bardzo fajny i daje kasę kobietom ... tylko że idiotkom szkoda
gość
8 lat temu
Taka ładna kobita zgrabna i za gosposie się brał chyba ze to tez była młodka bo inaczej to chyba z niego seksocholik.
gość
8 lat temu
i co następna niedobra partnerka ???
gość
8 lat temu
stary,,,obleśny chłop,,,a gosposię warto zatrzymać,,,
gość
8 lat temu
Fiback zarabia - Fiback dyktuje warunki i to jest ok !
gość
8 lat temu
Tak, latała po znajomych: "mam sextaśmę z moim mężem, teraz mam dowód że mnie zdradza, idę z tym do sądu". Coś za dużo tych "prawdopodobnych" wypowiedzi "znajomych rodziny".
nie-boska
8 lat temu
Nie wierzy w jego "filantropijną" działanosć ale taśmy i materiały z Jego zdradamii zbierała. No jaka hipokrytka a do tego zwykłą dzi..wka. Nie wierzę, ze była z Nim z miłości. No chyba, ze było to małżeństwo z miłosci do Jego pieniedzy.
bEKMyxYH
gość
8 lat temu
tak to już jest jak stary facet bieże sobie młodą żonę ...................ciekawe jak by był bez kasy czy by wyszła za niego ??? jakoś mi ich nie żal .................są siebie warci ;(
gość
8 lat temu
nie ma juz normalnych zwiazkow ,kazdy kazdego zdradza szokowisko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
teraz modne z gosposia spac
gość
8 lat temu
pani olga zszokowana !!!!!!!! umrę ze śmiechu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobrze o wszystkim wiedziała !!!!!!!!!
gość
8 lat temu
K***y to maja klawe życie w 3RP
gość
8 lat temu
O****h straszny. Te dziwy sa strasznie zdesperowane na kasę, jeśli z takimi oblechami sypiają.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKMyxZA
bEKMyxZB
bEKMyxZC
bEKMyxZD
bEKMyxZE
bEKMyxZj