Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marina o swoim "kochanku": "NIC NAS NIE ŁĄCZY!"

180
Podziel się:

"Nie łączyły nas jakiekolwiek relacje zawodowe, tudzież prywatne" zapewnia. Facet twierdzi, że z nią sypiał...

Marina o swoim "kochanku": "NIC NAS NIE ŁĄCZY!"
bECaHTWt

W poniedziałek jeden z tabloidów opublikował wywiad z "byłym kochankiem" Mariny Łuczenko. Niejaki Patryk Borowiak twierdzi, że romansował z piosenkarką, kiedy ta oficjalnie spotykała się z Mrozem. Podważa prawdziwość ich związku sugerując, że Łukasz Mróz jest gejem i był tylko przykrywką.

Łuczenko zdecydowała się wydać oświadczenie, w którym odcina się od tych wypowiedzi. Zapewnia, że nie zna faceta, który zapewnia, że z nią sypiał.

bECaHTWv

Kategorycznie zaprzeczam, abym kiedykolwiek poznała Pana Patryka Borowiaka oraz aby łączyły nas jakiekolwiek relacje zawodowe, tudzież prywatne. Treść opublikowanej wypowiedzi ma na celu wyłącznie zdyskredytowanie mojej osoby czytamy. Z przykrością stwierdzam, że działania przedsiębrane przeciwko mnie w ostatnim czasie, noszą znamiona potwarzy, podważającej zaufanie do mojej osoby. Jakiekolwiek dalsze krzywdzące mnie publikacje, spotkają się z natychmiastową reakcją z mojej strony, skutkującą przekazaniem sprawy na drogę postępoBwania sądowego.

bECaHTWW
KOMENTARZE
(180)
gość
8 lat temu
TUDZIEZ - alez slownictwo, prawie uwierzylam, ze jest taka elokwentna!
gość
8 lat temu
MArina jest ladna ale pusta niestety... takich dzisiaj nie brakuje!
gość
8 lat temu
Ale burdel. Ale wiecie co? My tez nie jesteśmy za zdrowi że zamiast zająć sie swoim życiem czytamy o kochankach jakiejś ukrainki mariny. ....
bECaHTWX
gość
8 lat temu
Ciekawe kto łże...
gość
8 lat temu
Też sobie poszukam kochanka :)
Najnowsze komentarze (180)
ewalizarda
7 lat temu
pejczrik boroł celebrejszyn prodakszyn
gość
8 lat temu
Kłamie kłamie powiem Maniek !
gość
8 lat temu
Marina jest super lubie jom bardzo ona jest the best!!! Marina swietnie sie ubiera. J LIKE YOU MARINA Ona jest sliczna no ale napewno duzo miala operacji. MARINA, MARINA, MARINA, MARINA
http://buybes...
8 lat temu
how to take growth hormones
gość
8 lat temu
Moj kolega tez z nia spal.
gość
8 lat temu
dlaczego ona zawsze zaklada takie poj..ane buty???
gość
8 lat temu
Nie mamy co robic tylko czytac o jakiejs pseudo giazdeczce w dodatku dziwce z ukrainy..
kochanek nr 2...
8 lat temu
Jest bardzo piękna, tylko kolana ma trochę niezgrabne. Intelekt przemilczę.
bECaHTWP
gość
8 lat temu
SIWIEC - Dubaj; PAJĄK – silikony za brudne pieniądze; WOJNAROWSKA – dziewczyna z rowem na wierzchu; FELICJAŃSKA – nimfomanka; JANDA i FIGURA – alkoholiczki; LEŚNY DZIADEK – kokainista; GŁODEK – kleptomanka, FIBAK – „swat”; KAROLAK – degenerat; WAŚNIEWSKA – morderczyni; PIKEJ – k****n; GESSLER, GRYCANKI – przygody z komornikami. Gratulujemy wyboru „gwiazd”, które stawiacie na piedestale codziennie o nich pisząc. Ile wam płacą za ratowanie ich przed medialnym NIEBYTEM? Nie dziwcie się, że młodzież bierze z nich potem przykład i idzie ich drogą. Chcesz poczytać o manipulacjach medialnych? Przyjrzyj się ANTKOWI MUZYKANTOWI na jego FACEBOOKOWYM profilu i zostań jego znajomym.
gość
8 lat temu
SIWIEC - Dubaj; PAJĄK – silikony za brudne pieniądze; WOJNAROWSKA – dziewczyna z rowem na wierzchu; FELICJAŃSKA – nimfomanka; JANDA i FIGURA – alkoholiczki; LEŚNY DZIADEK – kokainista; GŁODEK – kleptomanka, FIBAK – „swat”; WAŚNIEWSKA – morderczyni; PIKEJ – k****n; GESSLER, GRYCANKI – przygody z komornikami. Gratulujemy wyboru „gwiazd”, które stawiacie na piedestale codziennie o nich pisząc. Ile wam płacą za ratowanie ich przed medialnym NIEBYTEM? Nie dziwcie się, że młodzież bierze z nich potem przykład i idzie ich drogą. Chcesz poczytać o manipulacjach medialnych? Przyjrzyj się ANTKOWI MUZYKANTOWI na jego FACEBOOKOWYM profilu i zostań jego znajomym.
jjj
8 lat temu
niebiesko czarna kiecka extra! niestety buty hopajcuki psują całość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
cóż za elokwencja...fiu fiu fiu, p****k jak nic, niech nagra coś fajnego na poziomie bo głos ma niezły a przestaną ją "zdyskredytowywać"
gość
8 lat temu
nie zna typa ale smak jego s****y zna... hmmm... dziwne
gość
8 lat temu
polecam na dekulturator artykuł o mairnie "brokatowa inwazja pop"
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECaHTXI
bECaHTXJ
bECaHTXK
bECaHTXL
bECaHTXM
bECaHTXr